Sexy opálení chci i v zimě! Co pro to udělat?


A je to dámy a pánové! Mohu si odškrtnout položku z mého bucketlistu! Byla jsem na solárku a nejen jednou. Stává se z toho postupně závislost, ale ta zdravá samozřejmě. Jednou za čas se jít ohřát a opálit není špatný nápad. Mě překvapilo jaká to je legrace a jak rychle Vám může v kvalitním solárium utéct deset minut. Miluju hudbu a to, že jen pro vás v přístroji hraje na plné pecky je boží (každý může zvolit hlasitost a styl dle gusta). Musíte si, ale vybrat to správné studio…


Já jsem měla štěstí a trefila jsem do černého hned na poprvé. Vybrala jsem si solárium Sun Angel. Již ten název je cute – nebudu lhát. Důležitější je však vybavení. Všechny pobočky Sun Angel jsou vybavené solárními přístroji zančky Ergoline, Megasun a Soltron. Já si ráda poležím a jako začátečník jsem napoprvé šla do přístroje Ergoline Esprit 770 collageen – v češtině nejemnější stroj, který je obohacen o složky kolagenu. Má druhá návštěva proběhla taktéž ve stejném přístroji, ale stupeň silnější – což znamená silnější na opálení a dokonce jsem si mohla dovolit i více minut.


Nebudu dělat chytrou, od první chvíle jsem si nechala radit. Protože jak říká moje mamka: „Líná huba, holé neštěstí,“ tak jsem se ptala pořád. Ve studiích je tak báječná obsluha, že mi vše ukázali a vysvětlili. Společně jsme zvolili vhodnou délku, postupně přidávali intenzivní stroj, aby postupně docházelo k přirozenému opálení bez jakýkoliv komplikací. Musím říct, že opravdu se tak stalo a to mě přesvědčilo o profesionalitě vyškolených zaměstnanců.


 Krom toho jsme společně vybrali i šetrný opalovací krém s jemným bronzrem vhodný pro mou pokožku. Ono se to nezdá, ale stačí vybrat špatný krém a může se vše pokazit. Slečna mi na pult vyskládala asi deset možností. Ke všem jsem měla možnost si přivonět a sáhnout na hustotu. Pozor zvolený krém u mě zase zabojoval i designem, ale vůní a účinkem ovšem převažoval.(BTW - znáte vůni po solárku – KFC smažené kuře… Tohle Vám pomůže vonět i po opalování sladce jako cukrová vata. Vyzkoušeno na vlastní kůži! Doslova :D)


Koupila jsem si i brýle, které chrání zrak a vzpomněla jsem si tak na Moderní popelku – kdo pamatuje tohle? :D

FIONA

Zrak je zkrátka důležité chránit. Na focení jsem to rebelsky riskla, ale to už se nebude opakovat.
Poslední co už mě napadá, že pro mě je solárko zkrášlovací diskotéka plná parádních převážně růžových světel, taktéž druh relaxace, čas kvalitní hudby a jedna z těch parádních možností, kdy můžu něco udělat sama pro sebe. Jsou zkrátka investice, které se vyplatí. Sluníčko mi přes zimu chybí a na mé náladě se to rozhodně projevuje a troška toho umělého slunečního záření mě umí sakra nakopnout a to je za mě obrovský plus. Jo a opálení je vlastně sexy, ne? :D


Já už se nezvratného osudu nebojím a rozhodně Vám doporučuji aspoň jednu návštěvu vyzkoušet. Pokud chcete, tak až do Valentýna můžete na Instagramu Sun Angel soutěžit o super ceny. Za mě s chutí do toho a půl je hotovo!

Přeji Vám krásný den! Těším se na Vás příště a otázky mi piště!
Vaše Jeina


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.