B- DAY PARTY 22! O rok starší, o kolik chytřejší?

22 B-DAY

Jsem o rok starší, ale o nic chytřejší. To mě napadlo jako první o mých narozeninách, které jsem promarodila. Uvědomila jsem si, že to však není pravda. Možná jsem o rok starší, ale něco jsem se přece jen naučila.  Minimálně můj šatník se o pár kousků rozrostl (celá já), má hlava něco nabrala, v životě přišlo pár novinek a srdíčko i nadále tluče. Takže opožděná oslava byla vhod!Co jsem se naučila?
Minulý rok jsem se naučila ještě o kapku víc bojovat. Zjistila jsem, po čem mé srdce touží a krůček po krůčku se dostávám ke svému cíli.
Učila jsem se ústupkům, protože občas když něco nebo někoho milujete, musíte mít i pochopení, ledacos přehlédnout a dojít ke kompromisu.  Ten kompromis Vám obou může přinést štěstí.
Jsem opravdová smršť emocí, které ne vždy umím ovládat. Jsem králova paniky a strašný zmatkař, ale i když vím, že to úplně ok není, už si to alespoň nevyčítám.


Leden...
Na svůj život se čím dál tím víc snažím dívat z toho báječného úhlu pohledu. I když jsi tedy pořád myslím, že leden mám začarovaný – tak musím přiznat, že zkoušky jsem dokopala, zvládla k tomu dvě práce a věřím, že i romantickou chvilku bych si vybavila. No prostě stihla jsem toho moc. Ne podle mých představ, ale stihla!


Párty!
Občas se tedy fakt hroutím, ale umím se dát dohromady a to je to hlavní. O tom byla nejspíš ta třikrát posunutá narozeninová oslava 1.2.
Pořídila jsem si nádherné šaty, střevíčky jako ze seriálu Sex ve městě, měla růžové nehtíky, Huda rty a i když jsem neměla kulmu na vlasy (kterou jsem si prostě musela v Ústí zapomenout) cítila jsem se i v rovných vlasech ve finále moc hezky.


Děkuji Vám!
Na oslavě byli moji nejlepší přátelé a moc jim za účast děkuji. Dali jsme si vodnici, měli sladké cupcakes, několik drinků, láhev prosecca a mé vysněné balónky. (Balónky jsem si tak moc zamilovala, že je nejspíš na fotkách uvidíte ještě mnohokrát (v budoucnu).


Duplex
I přes malé protesty jsme se z mé oblíbené čajovny The Mist na Andělu přesunuli do mého favourite klubu na Václaváku. Ano jde o Duplex! Pro někoho klišé pro mě stále srdcovka. Tam mě ve VIP překvapil svítící MOËT, který pomohl zamaskovat mou bolest od nových topánků.


Stane se
I když vím, že mi občas nějací lidé do vesmíru nepřejí a tyhle ty přání si bohužel vyberu na té mojí oslavě jsem spatřila ty, kteří mi víc než přejí. Těmto lidem děkuji. Každému kdo mě podporuje, kdo mě obdaruje hezkým slovem a zprávou opravdu děkuji. Protože v životě je nejvíc upřímný smích, úsměv na tváři a vlídná hezká slůvka. Proto přeji všem, aby takových lidí měli ve svém životě nejvíce a tací i byli oni sami. Nyní už vím, že taková umím být i já.


Pikantnosti
Jestli jste čekali některé pikantnosti z té párty, tak máte smůlu. Celou noc jsem se jen smála, dojímala jsem se a hlavně tancovala. Život prostě miluju a to je to hlavní. Milovat a užívat! Očekávat neočekávané a zbožňovat to, co život přinese. Jsou to teď možná žvásty, ale jednou vám taky budou dávat smysl.


Mimochodem
Děkuji té úžasné slečně, co vítá před Duplexem. Popřála mi k narozkám aniž by mě znala a asi třikrát mi řekla, že jsem princezna. Na tu malou chvíli jsem si zase připadala jako v USA.


P.S. Tenhle článek byl zase o myšlenkách, příště už trochu věcný slibuji. Pro někoho možná plný žvástu pro jiné zase vzpomínek. A možná pro jednoho indície.
Přeji Vám nádherný den!


Dress: Lou Women´s Fashion
Bag: Michael Kors
Shoes: Steve Madden
Fake Faux (umělá kožešina) - Karl Lagerfeld
Cupcakes: Leli´s Cupcakes
Balloons: Balloons Empire
The Mist
Duplex

Tags:

Share:

2 komentářů

  1. Nádherné fotky, oslava vyzerá super! :) A mala si nádherné šaty, ozaj ako princezná :)
    What A Fancy World

    OdpovědětVymazat
  2. Taaak... a přesně taková oslava je moje noční můra. :D
    Více zítra ve 14:30 u mne na blogu.

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.