Raubíř Ralf a internet - recenze


Do kolonky life přidávám staré téma - recenzi! Vrátím se zpět ke svým začátkům, kdy jsem recenzovala knihy a filmy, což mě nesmírně baví. Věřím, že i Vás! Nebo Vás takové články alespoň navnadí  na návštěvu kina či knihkupectví. 
Dnes se podíváme na zoubek animáku od společnosti Disney - Raubíř Ralf a internet.

Znám spoustu příznivců prvního dílu, ale musím říct, že ten mě zaujal průměrně. Ale dvojka moji milí je smíchanina pro dospělé i děti. Plus kdo na starých Disney pohádkách vyrůstal, se může těšit na opětovné setkání s velkým množstvím oblíbených hrdinů. Schopnosti těchto starších postav jsou použité jako dobrý vtip.


Z děje Vám toho moc prozradit nechci, abych Vás nepřipravila o pointu, ale popíšu Vám alespoň hrubý základ.

Ralf a Vanilopka jsou stále nejlepší přátele.  Jeden pro druhého udělají vše. Ralf má však jednu neřest… Tou je majetnictví. Neustále myslí na to, jak chce mít nejlepší kámošku sám pro sebe. To ho však ne jednou přivede do problému. Ve hře Cukr káry, pro Vanilopku vykope novou závodní dráhu (s myšlenkou, aby nechtěla pryč), po které se škvrně vydá.  Hráči v normálním světě, se to nelíbí a myslí si, že ho hra zlobí a tahá volantem na opačnou stranu .Při přetahované nedopuštěním volant utrhne.
Naše nerozlučná dvojka se tedy vydá do světa nově zapojeného internetu a snaží se sehnat ovládání nové.  Na internetu se ukážou všechny světlé i stinné stránky. Takže se můžete i těšit na Dark web a viry. Myslím si, že jako uživatel netu se jako bonus v příběhu rozhodně alespoň jednou poznáte.

Pohádka má i hodnotu vysvětlovací. Pokud máte malé děti a ptají se Vás: „Jak ten internet vlastně funguje,“ tak je tato pohádka určena přímo pro Vás. Tvůrci si totiž opravdu vyhráli s představou, jaký je internet uvnitř.

Víc Vám raději neprozradím. Můžu Vám však slíbit, že tento film rozhodně umí zvednout náladu. Já se u něj popadala smíchy hned několikrát. Nejvíc, když se objevily Disney princezny. Pro ukázku jeden fórek zde na fotce.
Tak co? Půjdete se kouknout?
V kinech se Ralf objeví od 10.1.

P.S. Počkejte si na scénu po kreslených titulcích. Opravdu stojí za to! Nejvtipnější scéna. O to nemůžete přijít!Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.