Co všechno se v roce 2018 odehrálo?

Ohlédnutí se zpět

Minulý rok jsem úplně ve velkém stylu neodstartovala. Nechci však vzpomínat na to špatné, když jsem ve zdraví ten proklatý rok přežila. Musím však říct, že s každým měsícem se nějak snažil zlepšit a já si tím uvědomila, že to je jen o úhlu pohledu. 
Umím být pěkný nervák a ještě víc umím být netrpělivá, a i když tento přístup umí přinést ovoce, tak za jakou cenu? 
Hnát se za něčím bezhlavě je blbost, a tak si příští rok budu jen nehorázně užívat! Než Vám však prozradím jak a odhalím vám svůj bucketlist (další článek), tak se ohlédnu zpět za tím krásným, co mi rok 2018 přinesl.

Takto rok 2018 začal
1. Báječné cestování 
Cestování zkrátka miluji! Minulý rok jsem si slíbila, že vycestuji do třech zemí a aniž bych se o to zuby nehty pokoušela, splnila jsem a dokonce jsem procestovala více než tři destinace. A kde, že jsem to byla? Ve Vídni, Paříži, Řecku, New Yorku, Drážďanech. 
                                                                                                

2. Vídeň 
 Ve Vídni jsem si splnila jeden ze snů, tím že jsem si prošla nádherné Sisi muzeum, také Schönbrunn a nechybělo ani mlsání ve známé kavárně, která se jmenuje po nejvyhlášenějším vídeňském dezertu Sacher. Navíc jsem bydlela snad v nejhezčím hotelu, v němž jsem kdy byla ubytovaná a měla tu nejkrásnější vyhlídku.
3. Paříž 
Cíl naší cesty byl jasný - Disneyland! Jak já zbožňuji tento kouzelný svět, jenž doporučuji navštívit za každou cenu. Na pohádkách pana Disneyho jsem vyrůstala a o to víc to pro mě mělo citovou hodnotu. Tajně doufám, že uvidím všechny Disney světy, co na světě ukazují a třeba příští rok nějaký z nich navštívím. A po dvou pohádkových dnech jsme také prošmejdili Paříž a já vsadila na outfit ala Blair Waldorf, protože ji zkrátka miluji.


4. Řecko 
Na krásném ostrově Karpathos jsem si měla hlavně odpočinout a cvičit jógu. To se také povedlo a bylo to parádní! Já se přestala stydět, objevila nové kousky mého já a potvrdila jsem si, že když občas nic neočekáváte promění se to v pecku. Nejkrásnější na tom bylo to, že jsem strávila tento čas s úžasnými lidmi a za to jim děkuji.
5. NYC 
O mé lásce k USA víte moc dobře. Na každou možnost tam utéct radostně kývám a šťastně si tam žiju! Pro mě to je zkrátka pozitivní svět plných snů, které máte na dosah. A i když jsem v NYC byla podruhé, objevila jsem nová místa, jenž jsem si zamilovala a domů se mi tedy vůbec nechtělo. Ale vy nejspíš víte, co mě táhne vždycky zpět...
6. Parťák
Až na jednu destinaci se mnou po celou dobu byla moje milá milovaná sestřička, za což ji děkuji, protože ona je zkrátka báječná!7. Kde ještě?
Cestovala jsem i po Česku. Byla jsem v krásných městech, lázních i na cvičebním pobytu. Všechno to bylo báječné a romantické. Proto chci Česko zařadit do bucketlistu i příští rok.


8. Mlsáme
V minulém roce jsem ochutnala nespočet dobrot. Od snových makronek Ladurée po bowl z krásné růžové kavárny! Vzpomínám na všechny restaurace a kavárny, ve kterých jsem byla a musím říct, že tohle objevování mě moc baví a příští rok tedy čekejte tolik tipů na nová místa až vám polezou krkem.
9. Co nesmí chybět?
Wellness a knihy mi dávají smysl! V lázních Bělohrad mi tedy dobrá kniha nechyběla. Poprvé jsem tam přečetla Zápisník jedné lásky a nyní krom filmu i knihu miluji. Jedním dechem byla přečtená a rozhodně to nebyla jediná kniha roku 2018, kterou jsem držela v ruce a já už se těším až objevím další báječnou literaturu!
10. PINK LIFE
Pokud jsem v minulém roce byla Barbie v příštím budu ještě větší. :D Láska k růžové je zkrátka jednoduchá a já s tímto růžovým světem otravovat budu, protože víte kolik krásných růžových pozitivních míst je na světě? Já už totiž ano a všechny je chci vidět. Takže děkuji za ta místa, která už jsem viděla.
11. Nadpozemské místo
Viděla jsem tu nejkrásnější vyhlídku! - ONE WORLD OBSERVATORY - Pokud navštívíte NYC tak tuhle zastávku si musíte udělat! Nic tak božského v oblacích jsem ještě neviděla a to jsem i na Chucka Basse čekala na Empire State Bulding. :D


12. Kérka
Překonala jsem se a udělala si tetování, které má pro mě význam! Někteří možná znají podrobně, jiní v tom alespoň poznají LA LA LAND. Zkrátka nejoblíbenější píseň, co mi připomíná mé sny a vše co je možné.


13. Hello Blondie
Proměnila jsem se v blondýnku! Konečně ! Po všem tom zvažování a snění o kadeřích Marilyn Monroe jsem přešla k blond týmu. To mi nejspíš v tomto roce vydrží.


14. Sex and the City
Moje honba za místy, kde se natáčelo pokračovala! Tentokrát jsem se nezaměřila jen na filmy, ale i na seriály. A tak jsem stála na místech mých oblíbených scén z mého milovaného seriálu Sex ve městě! Vzrůšo, dobrodrůžo na každém place.
15. FASHION IS MY LIFE
Neustále jsem se snažila vylepšit svůj šatník, zajímala jsem se o módu a moje skříň, tak začala praskat ve šveh, protože se rozrostla o neuvěřitelné množství bot, dvě nové srdcové kabelky a další kožíšek (protože se v nich ráda mazlím). Doufám, že se tento rok polepším a těch outfitů Vám nafotím víc.


16. Intimissimi
Zkusila jsem si být v kůži Sarah Jessica Parker a vyšla ven v outfitu ala Intimissimi a musím říct, že to bylo super! A tak láska k italské značce celý rok kvetla.17. LOOK
Vyzkoušela jsem si nespočet make-up looku a baví mě to čím dál tím víc.


18. Cheers
A nakonec jsem si užila Vánoční svátky v plné parádě a stejně tak i Silvestr! 

Za celý rok 2018 tedy děkuji! Protože jak už jsem psala nebyl zas tak na prd. Děkuji za všechno všem přátelům, rodině, ségře a hlavně jednomu člověku, jenž můj rok udělal kompletním a myslím, že pokud o čte tak ví! 
Děkuji za všechnu lásku, dobrotu, za každý zážitek. Děkuji také Vám, že jste tak zlatí a stále tu jste se mnou! Za každé situace! Jste báječní a přeji Vám jen to nejkrásnější do nového roku! Jste moje zlatíčka a společně rok 2019 naplníme splněnými sny a pozitivním myšlením! Tak jdeme na to !


Vaše Jeina

Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.