BUCKETLIST 2019

BUCKETLIST 
Opět tu skládám v pořadí již třetí seznam toho, co chci zvládnout v novém roce. Tento nápad mi kdysi dali dva kamarádi (Péťa a Vítek) a stále jsou v mém srdci, proto tuto tradici dodržuji.

Tento rok se chci rozhodně věnovat zase všem tématům, jenž jsem kdy psala. Konečně se chci taktéž zlepšit ve videích nebo se o to alespoň pokusím. 
Cíl mé tvorby na blogu je pravidelnost. Přeju si, aby ob den něco vycházelo. (článek či video)

Letošní rok jsem pojmenovala "Moje honba za pokladem." I když nevím, co se v té truhle na konci skrývá, mám mapu, která mě k ní dovede. Ta cesta je pro mě důležitá. 
Nastavila jsem taktéž novou strategii odčítání dnů. Ono to přece jen zní líp, když si nahlas řeknete: ,,Mám ještě 356 dnů! To znamená, že mohu nastřádat 356 nových zkušeností a vychutnat stejně tolik zážitků!” No nezní to poté tak, že každý den může být vzrušující a vy si ho můžete plnými doušky vychutnat? (z tohoto důvodu si chci pořídit denní deník po dobu sedmi let - ať mohu porovnávat)

Ale už dost okecávání! 
Oficiálně Vám tedy odkrývám můj seznam 2019! Třeba Vás inspiruje a Vy si ten svůj také pořídíte!

POZNÁMKA: 
 1. Zahájila jsem novou tradici - 1.1. jsem napsala dopis s mou vizí tohoto roku, uložila do obálky a schovala tak, abych ho našla za rok jen já. Po roce ho otevřu a uvidím, co se v něm píše a můžu si i říct, co se mi splnilo. Trošku pokus jak to funguje. - Nápad převzat od Veronika Biasiol
 2. Tradice druhá nová převzatá od Chiary Ferragni. Moje tři slova - love, marrige, money. To jsem teda zvědavá. :D A co Vaše slova?


BUCKETLIST 2019 FINALLY
 1. SPORT - Celý život jsem sportovně založené a párkrát jsem si to nechala hloupě vzít. (úraz či znechucení od člověka) Tento rok si sportovní chuť po čtyř měsíční pauze vrátím! Abych byla důkladná budu používat fitness diář, něco o tom napíšu, natočím a to je má motivace. (Musí se to užívat a vychutnávat - ne dělat pro vzhled)


 2. PŘEKONÁNÍ PANICKÉ HRŮZY ZE SOLÁRKA - Nevím jak vy, ale při slově solarko vidím scénu z filmu Nezvratný osud. Tak šup tuhle paniku překonat.


 3. ŘÍZENÍ NA ZÁVODNÍ DRÁZE - Minulý rok byl zlomový, že jsem po nehodě zase ráda řídila a sama překonala svůj nešťastný úsek. No s láskou k řízení přichází i chuť na závodní dráhu a rychlé auto. To mě sakra láká!


 4. CESTOVÁNÍ - To nikdy nesmí chybět! Miluji cestování a chci cestovat po Evropě a kde to všude prostě půjde. K Vánocům jsem navíc dostala úžasnou RŮŽOVOU MAPU, která je jak stírací los. Když jste nějakou zemi navštívili, můžete ji setřít. (brzy ukážu na instagramu)


 5. RŮŽOVÁ - No… Na to nemám slov Doufám, že uvidím co nejvíce růžových míst a můj instagram dostane růžový nádech. Př. Pink Gardens Bratislava!


 6. FOCENÍ - Budu se snažit zlepšit se ve focení a pár focení si i domluvím. Snad takhle zlepším obsah, který potěší vaše i moje oči.
 7. KNIHOMOL - Přečtu spoustu knih a ty nejlepší Vám samozřejmě doporučím (možna i ty horší z mého pohledu)


 8. BEAUTY WISHLIST - Vyzkouším všechny produkty z mého wishlistu (odhalení v pátek)
 9. KAVÁRNY A OCHUTNÁVKY!  


 10. NAJÍT SI BYT A UDĚLAT PODLE SVÉHO! - Kdo by si tohle nepřál. Mít hezké místo, kde se cítíte báječně a rádi trávíte čas. Tento rok si tohle přeji asi ze všeho nejvíc.


 11. MOJE PRVNÍ VELKÁ MNOU ORGANIZOVANÁ OSLAVA NAROZENI NEBO ZKRÁTKA BOŽSKY OSLAVIT NAROZENINY (MOŽNOST OBOJÍHO) 


 12. VINYL - koupím si gramofon značky Crosley i s alby (př. La La Land, Lana del Rey atd.)


 13. IKONICKÝ KOUSEK - oblek Karl Lagerfeld nebo ikonická kabelka


 14. OBLEK - Pořídím si dobře padnoucí oblek


 15. NOVÉ TETOVÁNÍ - nevím ještě jaké, ale vím kam. Čeká se už jen na inspiraci.
 16. VYLEPŠÍM SVŮJ ŠATNÍK - ze všech úhlů pohledu.


 17. VYLEPŠÍM SVÉ VLASY A CELKOVĚ SI DOPŘEJI VĚTŠÍ PÉČI A RELAX
 18. BUDU SE VE SVÉ KŮŽI CÍTIT SKVĚLĚ
 19. STANU SE TÍM NEJLEPŠÍM JÁ!


P.S. Co myslíte? Zvládnu to? Chybí mi tam něco? Jaké nápady se Vám líbí? A co Váš seznam? Napište, budu ráda. 
Vaše Jeina

Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.