Beauty Wishlist 2019!

Přeji Vám krásný den!
Dnes Vám odhalím můj Beauty wishlist na rok 2019.(Inspirováno mým kamarádem bloggerem MonsterPetr / MAKEUP YOUR WORLD).

 Zde tudíž najdete jen beauty vychytávky (ne vše je kosmetika), které chci letos otestovat a podat Vám o nich patřičné Info. Krom toho doufám, že se zdaří a budu Vám moci poslat slevové kódy či pořádat soutěž o produkt dané značky. To by mohla být zábava, co myslíte?
Nuže jdeme na to!

BeastPink
Přede mnou stojí nový rok a nová fitness výzva, chce to tedy zkusit nějaké nové doplňky. No, a jelikož jsem růžová princezna, tak podle názvu a cute obalů bylo jasno. Pak až jsem zjistila sortiment a složení.  No to jsem celá já. Ale bude to stát za to. :D


Masterpiece by Simona
Ano většina produktů pro rok 2019 bude růžových. Suďte mně dámy, ale přiznejte, koho neláká zkusit beauty drink Masterpiece od Simony! Zkrátka naše krásná modelka je i chytrá modelka.


Hairburst
Tady to bude na balíček. Jelikož chci zkusit šampón, kondicionér a gumítkové vitamíny. Co to udělá s vlasy uvidíme.

Hi smile teeth
Určitě jste již slyšeli od Kardashian o bělení způsobu zubů s LED světlem. Tohle bude však cestovat ze zahraničí, takže se modlím, aby dorazilo vše v pořádku a v celku. Jinak si vyberu ten full balíček ať je co zkoušet! Na porovnání mám bělící pásky a pastu od MR. BLANC TEETH (ve wishlistu však nejsou, protože je mám nyní už doma).


Foreo
Kdo by neznal roztomilé čistící kartáčky na obličej. Mimo to však dělají i mašinky na masky (což prostě láká nejen kvůli sladkému designu), ale také kartáčky na zuby. Bohužel to chci všechno :D.
Lust Co
Na koupelové bomby jsem já maniak. Nikdy jich nemám dost. Ty, jenž vyrábí Lust Co jsou originální svým vzhledem. Můžete si vybrat waffle, srdce, zmrzliny, skoro vše co Vás napadne. Takže spousta koupele a bublinek jak Margot Robbie v The Big Short. (BTW – hraje tam Gosling a DiCaprio a film je boží a vysvětluje krizi na Wall Street. Nestačíte se divit.)


Pixi Beauty
Jednou mi slečna v Sephora vyprávěla o úžasném glam efektu u sady péče o pleť od Pixi. No péče není nikdy dost a tak nezbývá než tyto voňavé produkty vyzkoušet v pohodlí domova.


Huda Beauty
Ano. Přiznávám! Ještě stále jsem si nepořídila paletku a řasy značky HUDA! A to mají tak krásné pigmentované barvy.


Glam Glow
Proslulé masky. Co k ním víc říct. Zkrátka čím víc zkusím, tím budu raději.


Flattummyco
Objevila jsem tuto značku velice nedávno díky (opět) Kardashian. Zase fitness a zase růžová. Když sedím v redakci, tak ne vždycky myslím na jídlo. Tohle by mi mohlo pomoci změnit mé stravovací návyky. Jsem ochotná zkusit vše a vše vám podrobně zdokumentuji a popíšu.


A to je pro zatím vše! Každý měsíc chci zkusit něco nového. Takže co měsíc, to novinka. Už se na to moc těším.
Děláte si taky Beuty wishlist? Co v něm máte a co Vás z výše uvedených zajímá?
Přeji Vám krásný den!
S pozdravem Jana Marvanová
P.S. Všechny soutěže budou vyhlášeny zde a probíhat budou na Instagramu.

Share:

2 komentářů

  1. Aloha! :)

    A já se zase budu inspirovat tebou a přidám na svůj wishlist nějakou masku od GlamGlow; už po nich také koukám delší dobu! :)

    OdpovědětVymazat
  2. Taky bych si v letošním roce chtěla pořídit nějakou masku GlamGlow :) tak snad letos to bude, protože takhle to plánuji pár let. Ale kdyby ta cena za masku nebyla tak vysoká, tak už jí mám otestovanou na své pleti dáávno :-D

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.