Přání k Vánocům

Každý vnímá Vánoce trošu jinak. Někdo je bere jako komerční záležitost, jiní jako nejkrásnější čas v roce. Pro mě to znamená čas, jenž mohu strávit se svou rodinou a udělat případně radost svým nejbližším. Snažím se vybrat dárky tak, aby byly co nejvíce osobní a doufám, že tak vykouzlím úsměv na tváři. Láska a radost je zkrátka pro mě to nejdůležitější a i když celá ta příprava od kuchyně po fyntění trvá několik hodin, stojí to za to. Vařím s taťkou, zdobím stromek se sestrou, koukám na pohádky s mamkou a u večeře ani babička nechybí. No není to krása. Mám obrovské štěstí, že mám tak úžasnou rodinu.


Tento rok, v tento magický čas, si víc nežli jindy mé štěstí uvědomuji. Mám skvělou rodinu, sourozence, spoustu přátel, užasné práce, plním si sny a mám v životě člověka, o kterého bych nechtěla nikdy přijít, protože mě umí rozesmát, překvapit a dělám můj život kompletní ať je to jakkoliv. Tohle všechno přeji i vám! I když bych tu mohla nekonečně žvanit o tom, jak bych ráda slavila Vánoce v USA a tak dál, tak to chci zkrátit, protože o tom to dnes není. 

Chci Vám zkrátka z célého srdce popřát ať si užijete tento vánoční čas bez stresu, vychutnejte si tu pohodu, ty skvělé lidi co máte kolem. Každé té drobnosti si važte, protože nikdy nevíte jak to bude třeba příští rok. Polibte svou lásku a obejmětě své přátelé i rodinu. Nic totiž není víc, souhlasíte?

Tak tedy Veselé Vánoce moji drazí! 
Vaše Jeina

Outfit

Aldo Bag
Baťa Shoes
Calzedonia hose

Zara Skirt
Intimissimi Body
Mango Hair Clip

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.