CHAOS po Praze aneb co je k sakru nového!


Ano vím, že jsem se dlouho neozvala a možná čekáte, jak to dopadlo v NYC…
Musím Vám říct, že se zase prokázalo mé simple já. Co tím myslím? Chaos, který mě dovedl na správnou cestu „zatím“ ke šťastnému konci číslo jedna, jelikož nový rok se blíží.
Pokud Vás ještě zajímá zbytek USA tak nebojte, do předposledního článku tohoto roku narvu absolutně vše (pokud toho bude moc, budou dvě části). Tato přeplněná bomba vyjde 28.12. Tentokrát slibuji a dodržím. Dále vás čeká článek 24.12, 31.12. zkrátka klasika k svátkům plus něco na víc.

A teď už ten chaos!

Představte si, že přiletíte domů a nejdřív bum! Nemůžete do práce, jelikož vaše nervy vyhlásily stávku a přišlo zkolabování. To překonáte, ale začne se vám po někom stýskat, to odstartuje přemýšlení nad budoucností a přijde i plán B. V ten moment zjistíte, že vám někdo naskenoval při výběru kartu a vaše úspory jsou fuč. Náhradní plán je tedy v tahu. Ale nebojte, pohádka má dobrý konec, i když je to reálný příběh ze života.

Ne peníze sice zpět nemám, ale získala jsem svou první práci v redakci! Sny přicházejí!
Stalo se to, dá se říct náhodou. Chodím do druhého ročníku na AKAŽ, kde taktéž chodíme na praxe. Na nich nás má pokaždé někdo na starost a ten člověk mě nabídl v redakci společnosti v CNC do Blesku a AHA! No a povedlo se! Děkuji, jsem mu vděčná!

Už tu píšu měsíc. Mám z toho husí kůži a radost. Baví mě dělat rozhovory, psát články, reportáže, koukám po tom co kdo nosí, účastním se různých akcí a jsem zkrátka happy. Opravdu mi to každý den vyčaruje úsměv na tváři.

Druhou práci jsem si nechala. Stále tedy můžete přijít do Alda v OC Nový Smíchov a nejspíš mě tam potkáte. Tam to zkrátka miluji kvůli holkám, které se mnou pracují. Nebudeme si však lhát, Aldo obuv miluji! Není proto na škodu mít zaměstnaneckou slevu. Navíc zde mám možnost poznávat nové a zajímavé lidmi. Dávat tedy zde sbohem, se mi zatím opravdu nechce.

U školy jsem měla štěstí, že mi prošel individuální plán. Pocitu, že to ale zvořu jsem se zatím nezbavila, ale tfuj, tfuj nějak to zkrátka dám a školu dodělám. Nechce se mi, studijní typ nejsem, ale pro rodiče to ráda udělám. Tak nějak cítím, že jim to dlužím. Chápete ne? Dali mi možnost žít, co je víc? Nic! Takže každá možnost jak říct děkuji, by se měla využít.


V této stránce života jsem tedy absolutně spokojená! Začínám se i věnovat sobě. Je čas si večer dát relax s maskou na obličeji, možnost jít na nehty nebo ke kadeřnici, takovou možnost ne každý má. Viděla jsem všechny díly Sexu ve městě, ledacos nového jsem v tomto seriálu objevila a inspirovala se zase o kapku více. Btw víte, že Božský se jmenoval John? Kdo to zaregistroval. U mě osud?! Zase! :D Uživejme si prostě ty krásné maličkosti, které život nabízí.
 Už mi chybí jen pár bodů v životě. Přidat a navyknout si na cvičení, stravu a hlavně chci to, co se v redakci naučím, kam se s psaním díky této práci posunu, využít zde, tady, na blogu! Protože i když se to nezdá, tady to všechno začalo! Moje cíle, sny, plány, tohle je můj život a ten bych neměla zanedbávat! Miluji psaní a tady mám stále tvorbu volnou – jsme takový vlastní šéfredaktor a toho bych se neměla vzdát.

Asi to teď z ní šíleně, ale když jsem vytížená, jsem šťastná. Když nemám moc volného času, tak to mám v hlavě srovnané a nemám čas na kraviny. Nebudu lhát byla chvíle, kdy jsem si myslela, že toho tolik zvládnou nemohu a hroutila se. Teď už vím, že mohu. Mohu vše, vše je povoleno, dovoleno a možné. Půl je hotovo s chutí do toho! :D

Momentálně vás možná zajímá, co soukromí život. To všechno kolem je můj život, takže i soukromí. Pokud tím však myslíte lásku, rande, muže… Tak moji never ending stories nebudu rozebírat. V poslední době mě však ten příběh naučil jedno. Už vím, že to umím pořádně podělat, jsem užvaněná, umím být otravná a občas mi uklouzne, co nemá. Když vám, ale na někom záleží nakonec to umíte napravit a i když stále jedno promiň dlužím,  Božský už to (snad) dávno odpustil. Mnohokrát jsem nepřiznala, že jsem něco vyvolala já, ale je to tak! Umím být občas i zlý provokatér, nejen ten co provokuje hezky.
Jsem tedy masochista, co si umí ublížit sám a je to zbytečný! Na co drama, když je to pěkné takové, jaké to je. Proč chtít víc, když takhle je to teď a tady nejvíc. A o tom bude příští rok, co je teď a tady. Nebudu si dělat nervy, jen milovat každou sekundu. A i když nevím, jak to všechno dopadne a neznám svou budoucnost budu šťastná, protože tohle všechno se zkrátka děje. A plánovat dopředu je zbytečný.


Tak si užijte to, co je pro vás nejvíc. Pište otázky a také co je nového.!
Vaš J.

FOTKY
Fotky k článku jsou černobílé jako černobílý starý hollywoodský film. Starý Hollywood zkrátka miluji a ten kožíšek od Karla Lagerfelda mi tuto krásnou, romantickou dobu připomíná. Mimochodem je zakoupen v NYC – cestování a nakupování jde u mě ruku v ruce. Každý můj módní kousek má pak pro mě i vzpomínkovou hodnotu. Boty jsou na tom stejně s bonusem připomínající mi Sex ve městě (první film- konečná obouvací scéna). Zbytek outfitu je jasný těm, kdo viděli reklamu na Intimissimi se Sarah Jessica Parker – pyžamo, podprsenka z Intimissimi, perly, módní obuv, úsměv a kouzlo je na světě. No chtěla jsem si to taky zkusit, akorát že v Pařížské.
Fotografka Péťa Součková


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.