NYC DIARY - #7 FOOD PORN - DICAPRIO AND ME ON ICE CREAM

NYC DIARY - FOOD PORN

   Nebudeme si lhát. Každý z nás má nějakou tu závislost. Cigarety, alkohol, láska, káva či jídlo. Vše je na stejné brdo. Liší se jen viditelností.
   Já jsem otevřená kniha, z tohoto důvodu mé závislosti možná již znáte. Jsem výborný vyhledávač vína a čekám až mi někdo koupí poukázku na kurz sommelir, i když srdce moje bude tiše plakat až víno nebude mocci polknout.
   No, cigarety můžu úspěšně říct, že se mě netýkají, leda jako metafora Augusta Watterse či možnost vodní dýmky maximálně.
    Rodina, přátelé a láska, to je samo sebou bez diskuze, i když ta láska bývá v mém případě katastrofálním kouskem.
   Co je pro mě však až vražedná kombinace je JÍDLO! Všude na nás koukají články, jak se stravovat, nestravovat, co je zdravé a co vůbec, až se v tom všem lehce ztratíte a začnete hrát nebezpečnou hru s přejídáním a hladověním.
   Jsem moc ráda, že aspoň tohohle bubáka uvnitř mě jsem dokázala ovládnout a vypovídá o tom i prázdný talíř, na němž ještě před chvilkou ležel můj oblíbený red velvet. A co tím vším chci říct? Že jsme zatraceně všichni krásní a je fuk kolik vážíme. Žijeme do háje jen jednou a držet při tom dietu je sakra blbost!
    Pokud vám nikdo tvrdí opak nebo vám vykládá o tom, jak byste měli vypadat, tak mám pro vás stejná slova jako ve sexu ve městě, když vyšla nepovedená obálka s fotkou Carrie a ta magická věta je: „PRĎ NA NĚ!“ Tyto slova vám také říká USA. Amíci jsou sice vynalézavý dietáři, ale taky nedokážou říct sbohem nezdravému.
   Vzhledem k tomu, že navíc nikdy nevím, jestli je to má poslední návštěva Spojených států Amerických, tak se taky nikdy "neupejpám" a ani teď tomu nebylo jinak. Takže jestli můžu já, vy snad taky ne?

   Teď už žvásty stranou a šup na zakázané avšak oblíbené ovoce.


BUT FIRST COFFEE...

Dobře já kávu nepiju, piju spíš matcha latte, chai latté nebo čaj, ale když vidím růžový hrníček a já jsem prostě "barbína" udělám vyjimku. Překvapivě se i vyplatila, jelikož American Latte z Joe and The Juice bylo opravdu výborné a dodalo mi energii na celý den. Krom kávy jsem také měla výborné smothie s dračím ovocem a avokádový tous, na kterém jsem si vybudovala závislost, ale ten nejlepší jsem objevila na jiném místě.

                                                                                         

Avokádová královna

Avokádo bych mohla jíst snad každou hodinu a není nic lepšího než si dát tmavý toust s avokádem čerstvě po ránu. Tento toust byl navíc obohacen vajíčkem, špenátem a speciálním rajčatovách salátem, jenž tomu dodal grády. Avšak tento toust jsem poznala ve snídárně v New Jersey, tak na něj zajděte přes vodu, jelikož stojí za to.


Fall in love with Brunch

Nevím jak vy, ale já miluju BRUNCH. Chodila bych na něj každý den a stravovaní ala jen brunch a pak večeře mi víc než vyhovuje. A co jiného si dát než PANCAKES, s borůvkami a javorovým sirupem. Ještě teď slintám. BTW všimli jste si srdíčka v latte - brunch totiž miluje i mě!


Matcha kam se podívám

Trapně hlasím, že mise a zároveň tradice zajít do Starbuck splněna.  To bych to nebyla já. A protože je u mě již přematchováno, tak na téhle fotce je tak zajímavé moje tetování, jenž jsem slíbila, že vám ukážu... Takže gualá a Hello La La Land!


Veveruška na stromě

Jestli si nekoupíte oříšky při návštěvě Central Parku, tak jste prostě v NYC nebyli. Ne proto, že by ty oříšky byli tak dobré, ale protože za vámi do slova budou dolejzat veverky, dělat na vás oči a prosit vás, ať jim aspoň jeden oříšek dáte. Cítila jsem se jak Verunka Saltiny (Karlík a továrna na čokoládu) 

Fotku i videjko veverek najdete na instastoreis u mé sestry.


Já jest Forest, Forest Gump

Já a filmy znáte to! Ale kdo nemiluje roztomilého Foresta, což mi připomíná, že bych si konečně mohla přečíst knihu. Každopádně můj každý USA trip musí být se zastávkou u Gumpa. Někdo říká, že návštěva Buba Gump byla pro něj zklamáním, avšak moje návštěvy se dají nazvat " Kdo nepije se mnou pije proti mě!" Viz druhá fotka :) a pak jsem vždycky happy.
Mám to ráda tvrdě...

No přeci HARD ROCK CAFE! Měla jsem to štěstí a i bez rezervace jsem si u těžkého rocku pošmákla a zazpívala si. No povězte může být snad dokonalejší večer než tento?
A ten outfit se random tématicky povedl aniž bych o tom přemýšlela.


Who loves pizza?

Já prosím! Pizzu mám moc ráda a tu si v Hard Rock Cafe dejte jelikož těsto je tenoulinké a prostě delikatesa. Nemám slov.


BONUS

Kam chodí Leo na zmrzku? 

Odpověď je jednoduchá. Leo chodí v NYC na zmrzku do Chinatown! No já tam byla a omylem na něj narazila. No fakt hele!


Zmrzka byla výborná! Lea tudíž chápu.

A co si rádi dáváte vy?
Vaše Jeina

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.