NYC DIARY #6 Lips like Marilyn Monroe with FENTY BEAUTY


   Kdo by nechtěl rudé rty jako měla Marilyn Monroe. Já tedy rozhodně chc. Do hlavy jsem si tudíž dala, že do NYC nepojedu bez rudé rtěnky, která rozzáří mé bílé šaty s růžemi.
    Ikonickou červenou je však těžké sehnat, jelikož si přejete, aby to byl odstín, jenž vám perfektně padne, taktéž s dlouhotrvajícím efektem, co přežije celodenní honičku i s dobrotami, které si v ten daný den vychutnáte a se super snadný aplikátor, který vaše rty nenafoukne jako balón či vám je zbytečně nezdeformuje. No tohle asi při tvorbě své první ikonické tekuté rtěnky myslela Rihanna, jelikož právě Fenty tuto bombu uskutečnila.
 


   Já a kosmetika Fenty je zkrátka láska na první pohled a nejen proto, že Rihannu zbožňuji, ale jelikož se na produkty podíváte a řekněte si, jak sladké jsou. Poté si je všechny vyzkoušíte a máte rázem prázdnou peněženku, aniž byste věděli, jak se to stalo.

   V mé sbírce této značky najdete soft matte make-up, úžasné konturovací trio, jenž je mimochodem magnetické, měkoučký štětec na make-up, lesk na rty a již zmíněná rtěnka Lip Paint Longwear Fluid Lip (ano to je, ale název) a věřím, že tím ještě do budoucna neskončím.
 


   Když jsem si toto rudé zlato kupovala, tak jsem strávila v obchodě půl hodiny prohlížení tohoto odstínu a skepsí, jestli mi bude slušet a jestli je to ta pravá rtěnka na cestování. (BTW chudák chlap, který si mě jednou vezme.) Nakonec mě prodavačka v prodejně Sephora přesvědčila a já si odstín vyzkoušela. No a samozřejmě jsem byla víc než překvapená. Nevypadala jsem jako klaun a odstín nebyl kýčovitý. Padla tedy další suma a rtěnku jsem si vezla do NYC, kde padla přísnému testu.
   Úkol byl jasný, kolik tato rtěnka vydrží bez úpravy? Dámy musím vám sdělit, že snad opravdu vše, a to upřímně a beze srandy! Fotky, které jsou pořízené v New Jersey City u krásných pouličních kreseb jsou foceny k večeru po večeři v italské restauraci, kde jsem prosím spořádala několik sdílených předkrmů, božské špagety, obří mozzarellu a samozřejmě několik sklenic vína, protože znáte mě ne? A ne, opravdu jsem tuto rtěnku neaplikovala před nebo po večeři nýbrž brzy ráno před snídaní. Už snídaní jsem ji nešetřila. Káva a donut zkrátka k USA patří a první zátěž přežila. Poté vydržela bez uprav focení, nějakou tu svačinku, výlet do nejvyššího patra v USA ve One World Observatory, cestu do New Jersey City a to jsem opravdu pila celou dobu vodu, kávu a ani na minutku jsem nebyla opatrná ba naopak.
 


   To bychom měli výdrž, za kterou vám ručím vlastním krkem. To, že odstín sluší každému musíte asi vyzkoušet sami, avšak krásné fotky z celého světa tomu odpovídají.
 


   Rtěnka dála nevysušuje rty a to opravdu nevím jak je možné. Akorát večer si připravte opravdu velkou tunu odličovače, protože vážně drží jak beton. Nu a nyní jen co se týče aplikátoru. Aplikátor je u této tekuté rtěnky velice neobvyklí a zvláštní, opravdu jsem takový ještě neviděla, avšak za mě doporučuji opatrnost, jelikož jeden přetah, ať už je sebemenší, se opravdu těžko opravuje. A to je asi za mě jediná nevýhoda, aplikátor. Možná je to tím, že ho zkrátka neumím používat, ale za mě to prostě není ono. Na druhou stranu samotný obal je cute a boží, a proto je mé výsledné hodnocení 9 z 
10.Rtěnku jsem si tudíž zaláskovala a měla ji v kabelce celý pobyt v New Yorku.
A co vy? Už jste ji zkusili?

Dejte vědět! Vaše J.


P.S. Úsměv je ten nejlepší make-up, jaký může žena nosit a s rudou rtěnkou to platí dvojnásob.


Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.