NYC DIARY #4 Co mi zachraňuje vlasy? Aneb každý den jiný účes.

NYC DIARY #4 Co mi zachraňuje vlasy? Aneb každý den jiný účes.

Než jsem se obarvila na blond měla jsem krásnou představu ala Marilyn Monroe, Blake Lively, ale o údržbě jsem moc nepřemýšlela.
Samotné odbarvení a obarvení trvalo několik hodin a občas to nebylo příjemné, jelikož chemická reakce zkrátka pálení vyvolává.
S výsledkem jsem byla nakonec spokojená. Byla to změna, po které jsem toužila. Ne nadarmo se říká: „Žena, která si změní účes je připravená změnit si život.“
Což je u mě pravda, ale s malým zpožděním, protože mě zkrátka všechno trvá.


Ta správná blond však nechytne na poprvé, a tak mé vlasy dostávají každý měsíc čočku, a to hlavně od kořínků, kde se proces opakuje na odrostech. Bylo tedy nezbytné najít novou výživu pro mé vlasy. S tím mi pomohla značka LadyBio, která prodává veganské, přírodní produkty ze všech koutů světa.

Na jejich e-shopu jsem si vybrala značku Antonin B Paris.  Tato značka je po celém světě dost známá a v obchodech se prodává opravdu zřídka, a tak jsem byla velice nadšená, když mi domů přišlo sérum a máslíčko, které mimochodem úžasně voní po medu.
Použití obou produktů lze použít dvěma způsoby – na mokré vlasy a na suché. U olejíčků a sér je dost obvyklé, že na suchých vlasech působí poněkud mastně, já byla však překvapená, že toto sérum takový efekt nedělá, a tak si získal mé sympatie.Sérum jsem tudíž začala používat nejen jako výživu na mokré vlasy, ale také na rozčesávání suchých vlasů, jelikož blond barva dost vysušuje a vlasy se tak častěji cuchají. Dále jsem zjistila super využití při stylingu vlasů, kdy můžete sérum použít při tvoření culíků nebo pokládaných vln. U pokládaných vln stačí celou hlavu naloknovat, rozčesat lokny a použít pár kapet séra a je to. Tento účes jsem si moc oblíbila v NYC a použila jsem ho více jak jednou.


Máslíčko je však hutnější, a tak se v dlaních musí více rozehřát, aby se proměnil v hmotu, které říkám tekutý vosk, jelikož tak vypadá, voní a hřeje. Máslíčko jsem si však více oblíbila na navlhčené vlasy, jelikož je to pro mě taková rychlo maska a při vyfoukání, vlasy hezky voní a chytají na objemu.Nyní však to nejlepší. Byla jsem s kamarádkou na kávě, jelikož jsem správný kavárenský povaleč a kámoška najednou spustila: „Jéé, ty máš baby vlásky!“ Moje reakce byla znát již v mém pohledu vůbec jsem neměla potuchy, co tím myslí. Vysvětlila mi, že to jsou takové ty nové vlásky, co teprve rostou. Jednoduše začali mi zase růst nové vlasy, což je pro mě totální zázrak. Když jsme se tedy snažili najít důvod růstu, nějak mi vše ukazovalo na správné použití séra a másla. Právě pro to vám mohu říct, že tyto produkty vřele doporučuji. Po testování více než jeden měsíc jsem neviděla výsledky jen já, ale i kámoška, a to mě vidí jednou za čas.

Tohle je tedy pro dnešek vše. Tentokrát to byla po dlouhé době recenze. O používání bude taktéž video na mém youtube a chystám pro vás také překvapení. Uvidíte brzy.

P.S. Vtípek na konec. Když budete používat maslíčko od Antonin B a někdo vám řekne urážku: "Ty máš máslo na hlavě?" Můžete se smíchem odpovědět: " Ano! Mám a jaký," tenhle vtípek jsem si nemohla nechat ujít no. 
Krásné dny přeje Vaše blondýnka! Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.