NYC DIARY #1 - Why now? Why here?

NYC DIARY - Right now is the best time to be here.

Carrie kdysi řekla: „Year after Year, twenty-somenthing women come to New York in search of the two... LOVE & LABELS.“ U mě vynecháme tu lásku, a kromě luxusních butiku hodlám navštívit i krásná místa, jenž NYC ukrývá a snad rozšířím i své schopnosti a znalosti. Teď se, ale přece jen zaměříme na tu lásku a na to, proč je pro mě právě teď ten nejlepší čas odletět do NYC.

Mám v plánu následovat místa svých oblíbených filmů a seriálů jako jsou například Sex ve městě, Gossipgirl, Breakfast at Tiffanny nebo oblíbená místa Marilyn Monroe a pokud tyto filmy, seriály či Marilyn znáte (o čemž nepochybuji) najdete v příbězích něco společného – ano opět lásku a módu.

K těmto zastávkám mám samozřejmě vymyšlené i outfity, jenž jsou již vyjmenovanými dramaturgiemi inspirovány, a tak věřím, že je na co se těšit, i když vše je převedené do dnešních nákupních možností a s trochou nádechu novoty a pohodlnosti, a i když by bylo hezké vylézt na Empire State Bulding a najít tam Chucka Basse s pivoňkami v ruce či narazit na pana božského před Handles, mé srdce je stále na jednom místě. Což už jste z mých článků, historie a tak dále zjistili.

 I když můj MR. BIG právě tohle nesnáší a nejspíš kdyby to četl, tak se polichoceně nezasměje, ale v tomhle zkrátka poprvé v životě chápu Carrie. Miluje jednoho člověka s jeho přednosti i chybami, ubližuje si do kola a do kola, protože věří, že je lepší být s ním než bez něj, a i když to je nekonečný příběh tak se stejně vždycky vrátí.

Samozřejmě to každému přijde jako zneužívání, blbost, někdo použije i slovo nepochopitelné a nezdravé nebo v normálním životě řekne o dotyčné, že je husa, řekne to však někdo o Carrie? Neřekne. 
Avšak přesně takhle to i je, ty nepochopitelné věci občas i převažují, ale ty milující hezké chvíle vás vždycky donutí zapomenout a vy stejně víte, že toho člověka budete celý život milovat ať už ve vašem životě bude nebo ne, a to i v případě, že on to odmítá, nechápe, necítí. Trochu smůla. Je to zkrátka slabost a závislost v jednom. Chcete být na stejné vlně, a přitom na vás tomu druhému občas tak moc nezáleží, nebo ano? Nesnažila se nás o tom snad přesvědčit Blair? Three words, eight letters. Say it and I‘m yours. (doufám, že teď hned, mi někdo napíše, že tento pocit lásky zná) – ale v těchto inscenacích to po dlouhé době přece jen dopadne. Je to, tak i v životě? Zřejmě ne.

A to je ten důvod, trošku utíkám. Od problémů, lásky, bydlení v Praze, od lidí, jenž mě dokážou potopit či mě psychicky vyčerpávají. Upřímně práci mám ráda, školu chci dodělat a mám kolem sebe pár lidí, jenž miluji, avšak dám je na ruce dohromady. Občas to však postrádá balanc, což se mi nelíbí. Někdy se stane, že to nedokážu vyrovnat a já pak nevím, co dělat a kam směřovat. Někdo by řekl, že to je na prášky, ale já si myslím, že to je normální občas nerozumět svým emocím.
 Takže nebudu lhát, kdyby byla jakákoliv možnost zůstat, tak zůstanu. Kdo by to však neudělal… Taktéž vím, že ti nesobečtí lidé, co mě mají rádi, aniž by nutně za to něco museli mít, by v mém životě zůstali.
Ale vrátit se budu muset a řešit to všechno, co mě poslední dny potkalo či naštvalo a budu muset zjistit, jak to po návratu budu vést dál.

Vím, že na to v NYC přijdu. Pokaždé když jsem v USA, tak jsem kreativní a šťastná. Je to jako bych tu uměla líp žít, což Vám teď mimochodem píšu z letadla na neznámém letišti, kde jsme museli nouzově přistát (o tom však jiný článek…). Tím chci však říct, že v takových to chvílí máte čas přemýšlet o tom, že být šťastný je to nejdůležitější v životě plus zdraví, ale to je podle mě součástí štěstí. Je však jedno jak toho štěstí dosáhneme, jestli je nutné kvůli tomu dělat bláznivé věci, říkat všem ne, či prostě dát někomu v životě sbohem, protože jediné, na čem záleží je na vašem životě. Ten jste dostali a s tím obchodujete, a i když třeba někomu ublížíte je to pro dobrou věc jeho i vaše, protože štěstí si prostě zaslouží každý.

Možná je toto první slátanina NYC deníku, avšak mé začátky jsou vždycky emotivní a já taková Drama Queen trochu jsem, možná jsem slátanina mých oblíbených filmů a seriálů, ale zní to originálně a romanticky ne? Jako člověk sám o sobě. Ale nebojte, příště to už bude také o zážitcích a myšlenky budou v menší formě.

Teď mě však napadá, co se honí hlavou Vám? Jaké máte myšlenky, sny? Ráda bych se i o vás, co mě čtete dozvěděla víc, jelikož často od vás slýchám podporu a já vás chci také podpořit, protože jste báječní. Budu ráda, když mi napíšete.  Snad Vás první deníček zaujal a v dalším článku se budu těšit.

Mějte se krásně!
Vaše J.

Fotografie:


Jelikož jsme se bavili o lásce, něžnosti a snech, tak jsem místo fotek z letadla, které si nechám na další článek, zvolila fotografie z mého apartmánu v NYC, který je jak můj vysněný byt. Mám z něj krásný výhled, obrovskou postel a všude kolem mě je umění. Do této krásy se tudíž hodí další něžnost, jenž nese název Intimissimi. Jejich nová kolekce mě absolutně nadchla, a tak jí budete moct vidět v řadě mých outfitů a o tento komplet jsem vás nemohla okrást, proto ho s vámi i sdílím. Vím, že takové fotky nejsou u mě běžné a ve finále plavky jsou na fotkách to, co prádlo, a proto předem říkám, že se nestydím. Své tělo jsem dříve vůbec nemusela, ale časem jsem zjistila, jaký je poklad, že jsem zdravá a můžu se hýbat, a tak postupně přišla i láska k němu. Každá žena by se podle mě měla milovat, protože kdo jiný to za nás udělá a kdo jiný s námi tráví každou vteřinu našeho života, nežli my.


Outfit: hair ribbons MANGO, lingerie INTIMISSIMI

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.