Jóga pro dobrou věc

  Přeji krásný den!

Ráda bych se s Vámi dnes podělila pomocí krátkého článku o můj další krásný zážitek na charitativní akci Jóga pro dobrou věc. Tuto akci již podruhé pořádala jedinečná, milá a úžasná Jana Najbrtová a já měla opět tu čest se zapojit a pomáhat s organizací, programem a dobrovolníky.
(předchozí název akce Dobročinný Pop Up Studio Store). 
  
Já a Jana Najbrtová

  Musím se přiznat, že bez napětí a trochu stresu to samozřejmě nejde, a tak si celodenní akce vybrala svou daň, můj hlas, ale i tak ta pomoc stála za to. Proč? Čtěte dál. 


                                                         Oficiální pozvánka/letáček


  Celý den se cvičili lekce jógy a každá lekce proběhla s jiným lektorem. Mohli jste si tak vyzkoušet wheel jógu s Kateřinou Mrugalovou, terapeutickou jógu se samotnou Janičkou Najbrtovou, Vinyasa s Klárou Pokornou a další.


                                           Lekce wheel yoga s Kateřinou Mrugalovou


Musím také zmínit úžasného Petra z blogu Makeup Your World! Nejen, že mi byl oporou jako vždycky za všech okolností (díky bohu za něj), ale předvedl i úžasnou makeup show, neboli workshop Dokonalé pleťovky na cvičení. Musím říct, že look se mu jako vždy povedl a já mu děkuji za pomoct, účast a nádherný článek, který naleznete zde. FP: Obdivuji tě, jsem tvá fanynka, jsem ohromená a děkuji za vše!
  
                              Fotka z makeup show. Na fotografii je Petr, modelka a moderátorka.

   Rozdali jsme také mnoho cen pomocí Happyboly. Například dobroty od Šmakouna, mechovou dekoraci, spoustu raw dobrot od Lifefood a další. Každý, kdo přišel a přispěl dostal navíc srdíčko a časopis Jóga dnes. Po předání cen a dárečků mě hřály u srdce radostné úsměvy, které jsem viděla na lidech kolem sebe.

Stánek značky Lifefood
Mechová stěna
Výherní dekorace, vstup a dřevěná srdce za příspěvek

  A teď už je důležité zmínit kam putovaly všechny příspěvky, peníze z Happyboly, z lekcí a proč to tedy stálo za to. Celý výtěžek šel na charitu Seniorem s radostí. Tuto nadaci založila Janička Najbrtová (za to jí obdivuji ještě víc) a díky ní mohou senioři po ČR cvičit terapeutickou jógu zadarmo. Cvičení je pro ně důležité ze zdravotního hlediska, ale podle mě i z psychického hlediska, protože se dostanou mezi nové lidi a zažijí pokaždé něco nového, co jim přinese radost a právě proto jsem se rozhodla pomáhat. Pomoct můžete i vy. :)

                                          Fotka pořízená na terapeutické lekci Jany Najbrtové

  Pokud jste nestihli navštívit tuto akci, tak nezoufejte, tato akce totiž nebyla poslední. Mě přijde super to, že můžete cvičit celý den různé druhy jógy, a tak můžete vyzkoušet něco nového a navíc je jen na Vás kolik přidáte, takže si opravdu užijete den za hubičku. Doporučená cena pokud budete cvičit je pouhých 200 Kč a pokud přidáte víc, získáte další dárek navíc.  Díky tomu se spojí příjemné z užitečným a přinese to radost všem. Plus na akci jsou vždy jóga obchůdky a obchůdky s vynikajícím jídlem a zkrátka celá akce stojí opravdu za to! :)

První lekce dne se Zuzkou Klingrovou


  Děkuji Vám za přečtení. Více informací o nadaci naleznete zde.
Mějte se krásně, mějte se rádi a zase příště.

Vaše MJ.

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.