Cvičení, strava a recenze na doplňky LadyLab - 1. měsíc

V rámci projektu #selflove jsem se rozhodla, že vyzkouším i nové cvičení, koupím si fitness diář a také zkusím jaké jsou doplňky od značky LadyLab. A tak je první článek na toto téma tady.

DOPLŇKY A ZNAČKA LADYLAB

Značku LadyLab jsem objevila na instagramu. Zaujala mě tím, že se specializuje na doplňky pro ŽENY. Mě to samo sebou přišlo absolutně boží. Konečně tu jsou doplňky, které se zaměřují na potřeby žen, a ještě k tomu od českých výrobců, to si rozhodně zasluhuje podporu.
Balení podle toho také vypadá. Design je klasické černé balení s přilepenou fialovou etiketou, na které jsou fotografie, které holky z LadyLab vytvořili sami.  Výhodou jsou také popisky v češtině a ve žlutém rámečku uprostřed etikety máte napsané dávkování, takže se nespletete.

Z jejich instagramu jsem tedy přešla na jejich stránky, kde jsem se dozvěděla vše potřebné o jejich produktech a pak jsem holky osobně kontaktovala. Musím říct, že komunikace s nimi je velice příjemná a dokážou vám poradit s Vaším výběrem a zodpoví Vám všechny dotazy. Zkrátka profesionálky. Zeptala jsem se jich, zdali jim nebude vadit, když po vyzkoušení napíšu článek a jsem moc ráda, že byli pro. Dokonce mi i přibalili pro větší účinnost Detox a Carnitin.

Když už jsme u balení, tak ani tohle značka LadyLab rozhodně nepodceňuje. Balíček Vám přijde v růžové krabici, obalený růžovým papírem, s fialovými okvětními lístky a já tam dokonce objevila i rtěnku a náramek s logem. Samozřejmě v růžové barvě. Pánové nesuďte, jsem žena a růžovou zatraceně miluju! :D

Teď už se však vrhneme na tu hlavní část! Tedy jak doplňky fungují, chutnají, jak a co jsem cvičila a na výsledky, kterých jsem za tři týdny dosáhla.

Doplňky jsem začala brát 8. ledna. Bude to tedy brzy už jeden měsíc. Brala jsem kombinaci Fat Killer, L-Carnitin, Detox, BCAA a sem tam protein.
Všechny doplňky jsem vyzkoušela zvlášť i dohromady, proto Vám je mohu podrobněji popsat.


TESTY, PODROBNOSTI, FUNKCE

Fat Killer

1 tobolka denně (brala jsem vždy před tréninkem)
účinky: rychleji jsem se začala potit a rozhodně o dost víc
ZKOUŠKA: Opravdu ten účinek poznáte. Na mě ještě žádný spalovač nezabral a tenhle mě opravdu  překvapil. Na tanečním tréninku jsem se bez spalovače začala potit až po 40 minutách, se spalovačem  jsem se začala potit už po 15 minutách. (vlastnoručně změřeno)

Detox

-       -2 tobolky denně, ráno a večer
-       -účinky: čištění organizmu
-       -Výborné pro pročištění těla a při zadržováním vody v těle.

 

L-Carnitin

-         2 tobolky denně, ráno a před tréninkem
-         účinky: vydržela jsem větší fyzickou zátěž
-         ZKOUŠKA: V pondělí mám dva taneční tréninky za sebou. Bez Carnitinu musím říct, ač velice   nerada, že jsem ke konci prvního tréninku umírala. Nebudu tvrdit, že s carnitinem jsem byla po obou   trénincích jak sluníčko to ne, ale bylo jednoduší je zvládnout a mít i na tom druhém energii až do     konce. Carnitin totiž mění Váš tuk na energii. 

BCAA

-         Během tréninku po tréninku
-         Hodně krát mi zachránili život od bolesti svalů nebo alespoň bolest zmírnili na snesitelnou.
-         Po prvé mi připadali trochu kyselé, po druhé jsem přidala více vody a od té doby jsem si je dost  oblíbila. Popíjím je hlavně během tréninku, nejsou těžké a pomáhají mi kontrolovat pitný režim  během tréninku.
-         Není špatné ani s teplou vodou. Jak to vím? Ve fitku JR teče jen teplá voda, pokud si chcete  načepovat. :D


Protein Vanilka

-         Většinou po tréninku, ale také podle času a chuti.
-         Já si ho musím hodně zředit, jelikož je vanilka na mě opravdu sladká.
-         Můžete ho pít i mezi jídly, ale to jsem zatím nezkoušela.

TRÉNINKY


Co jsem zkusila nového? Dancehall, Hip Hop, Masážní jógu a Poppin.
Jak víte jsem už od malička tanečnice a tanec opravdu miluju, ale zůstávala jsem vždycky u streetu, show, jazzu, disca, jógy a nesmím zapomenou na poledance pokus.
Není toho tedy málo, ale všechny tyhle tance mají společnou kontrolu a narovnaná záda. Uvolnit se tedy v hip hopu byl nejdříve nezvyk a pak mi už postupně bylo jedno, že vypadám jako pitomec. Začala jsem si užívat jeho hudbu a samotný tanec a pot se dostavil pravidelně sami.

Masážní jóga je též dost boží. Pomocí speciálních míčků si promasírujete jednotlivé svaly a Ivča má vždy na konci krásnou řeč, která mě pokaždé zasáhla u srdce.
Jak jste se již dozvěděli v minulém článku, tak Ivča je moje nová trenérka, ke které chodím na živé lekce do posilovny John Reed a i vy si na její lekce můžete přijít zacvičit. Klidně mi napište a řeknu Vám termíny nebo Vás vezmu s sebou.

Kdo může přijít:
a) můžou cvičit všichni členové fitka
 b) může vás přivést kamarád, který má zlaté členství JR, já ho mám též
c) můžete poprvé přijít posilovnu vyzkoušet zdarma
Tohle fitko si chválím a už jsem se dokonce smířila, že na pitomce, co Vás poučují, narazíte všude.
Ke klasickému posilování jsem se zatím nedostala, ale při každé hodině tance rozhodně některý sval celou hodinu posilujete, a to se počítá. Příští měsíc však zařadím i klasické posilování.


No a poslední část STRAVA


Popravdě stravu jsem úplně detailně nerozebírala. Cíl měsíce bylo jíst 5x denně po třech hodinách.
Snídaně někdy vejce, někdy ovesná kaše, ovoce nebo jogurt s müsli.
Obědy: kuře s rýží, salát s kuřecím mase, avokádo s krůtím, sushi.
Svačiny – ovoce, zelenina, protein.
Večeře – zeleninový salát s mozzarellou, avokádo s kuřecí šunkou, zelenina.
O víkendech, když jsem byla doma jsem hřešila. Vždycky jsem se řídila pocitem a chutí, zkrátka žádná drastická dieta.

VÝSLEDEK ZA TŘI TÝDNY
Paže: -2 cm
Prsa: +2 cm (ano opravdu PLUS)
Pas: -2 cm
Boky: -2 cm
Lýtka: -4 cm

Někomu se může zdát málo, já v tom však vidím úspěch. Každý krok se počítá. Nejvíc jsem však pyšná, že já sama vidím ty změny. Vidím svaly, které jsem dříve neviděla, umím je ovládat a cítím se líp. To je podle mě to nejhlavnější.
 A protože nejsem žádný ledňáček, tak jedu dál!

V dalším článku už budou konečné výsledky doplňků i s fotografiemi. A lepšího popsání jídelníčku a nových cviků.

A co vy? Dali jste si nějakou výzvu na cvičení? Nebo dáte mi nějaké rady?
Vaše Jeina

P.S. Největší slabost v jídelníčku je milované víno, které se tam jednou za čas objeví.


http://ladylab.cz/cs/Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.