Chabý pokus poetický - Dopis tobě...

  Dnes v noci se mi o tobě zdál sen. Seděli jsme naproti sobě a povídali si. Měl si úsměv na tváři, a i když jsem sama sebe neviděla, cítila jsem, že se také usmívám. Na tebe to ani jinak nejde.

  Jeden druhého jsme se nedotkli, protože nám to bylo zapovězené, ale pro mě bylo vše si i jen tak s tebou povídat. 
  Ten sen mi připomněl, že i za přátelství s tebou bych dala vše. Stačilo by mi tě vidět a vědět, že se máš dobře. Víc než fajn, protože si zasloužíš to nejlepší.
  Po probuzení jsem se sama sebe ptala proč. Proč se mi ten sen vůbec zdál? Ano už jsem na tebe mnohokrát myslela, litovala svých chyb, dokonce jsem to mockrát řekla nahlas mé nejlepší kamarádce Týnce, možná si ji pamatuješ, ale chyby ani čas vrátit nedokážu, proto nejspíš nemám šanci ani na přátelství.
  Pravý důvod proč, je však ten, že si mému snu dodal naději. I když jen chvilkovou, byla tam. Za tu chvilku jsem vděčná. Nyní můžu zase dál snít. Asi mi nikdy neodpustíš mé chyby a já si je vždy budu vyčítat, ale možná bych měla mít na paměti, že to takhle mělo zkrátka být, že to pro tebe je prostě lepší, protože já nejsem dost dobrá.
  I když je to podle tebe nejspíš nemožné, tak mi chybíš. Občas mám sto chutí ti napsat, že kdykoliv budeš chtít utéct z reality, tak jsem tu pro tebe. I kdyby to bylo jen na chvíli, na jeden večer, tak bych byla ochotná cokoliv risknout. Přijala bych všechny podmínky a smířila se s tím, že tu druhý den už nebudeš. Díky tomu bych si jednoho dne na konci cesty mohla říct: „Zkusila jsem to a v mém životě není nic, co jsem neudělala a chtěla to zkusit. Kdybych to totiž neudělala, tak toho teď lituju.“
  Už mě nenapadá, co bych ti mohla říct. Snad jen, že se znovu omlouvám a mrzí mě to. V mé mysli bude vždy místo pro tebe a stejně tak i v mém srdci.       

Tvá J.


P.S. Pro tebe kdykoliv, cokoliv.


Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.