SelfLove - Narozeniny a co je již splněno

Krásné dobré odpoledne Vám všem!

Nedávno jsem Vám již prozradila několik informací o mém #SelfLoveJeina projektu. Začal na mé narozeniny a já bych Vám měla už konečně říct, co se od té doby událo, či co už jsem splnila. Vezmeme to hezky postupně.


Za prvé moje narozeniny!
Své narozeniny jsem opravdu strávila skoro celé sama podle plánu. Akorát mě večer překvapil můj taťka a vzal mě na večeři. Bylo to pro mě to nejhezčí překvápko. K večeři jsem si dala své oblíbené italské jídlo, a to Spaghetti Carbonara. Takže splněný úkol – jíst jeden den bez výčitek. Byl to můj den, takže jsem se vykašlala na zdravé jídlo a také na to, že pozdě večer bych už neměla jíst.
Musím se Vám navíc přiznat, že jíst nezdravé jídlo mi dělá občas problém. Když jsem s někým, je to lehčí, než kdybych si ho měla vychutnat sama. Tento pocit ve mně vznikl, když jsem procházela anorexií a bulimií. Vytvořila jsem si pocit, že lidé kolem mě se na mě dívají, když jím něco nezdravého, a myslí si, že bych to jíst neměla. Já vím, je to hloupé, protože přece nikoho nezajímá, co si dáváte do pusy, ale řekněme si teď upřímně, opravdu jste nikdy tenhle pocit nezažili i vy?Já se snažím bojovat proti kecům na postavy. Podle mě je každý krásný a důležité je, že tělo funguje tak, jak má a je zdravé. Nemělo by nám být přece jen jedno, jestli máme nikde nějaký ten faldíček? Tohle už si začínám postupně uvědomovat i u sebe, ale není to jen díky mně. Může za to trenérka Ivča.
Ivča má několik lekcí u Johna Reeda, kde mám zlaté členství. O tomhle fitku jsem Vám už myslím říkala na instagramu. Hraje tam super hudba, parádní design, akorát v některých hodinách je opravdu narváno. Může se Vám tedy stát, že narazíte na otrapu, co Vás chce poučovat. Nevím jak vy, ale když potřebuji pomoc, tak si o ni řeknu sama.
John Reed mě ale teď znovu dostal. A to tím, že začal mít na svém programu živé lekce a tam jsem potkala Ivču, která mi absolutně sedne. Má dohromady pět lekcí, pokud se nemýlím. Jde o tanec a jógu. Já už si vyzkoušela absolutně všechno.
Tanec je celý můj život a moc mě baví, takže možnost se k němu vrátit a vyzkoušet si nové styly je pro mě k nezaplacení. Navíc je to pro mě víc zábavné než samotné posilování. Plus je to obrovská makačka, pravidelně odcházím splavená a bolí mě taktéž svaly.
U cvičení je podle mě nejdůležitější najít si to, které Vás baví a neodmění Vás za to v tu chvíli jen tělo, ale také mysl, která je po zábavném cvičení plná endorfinů. Takže cvičte, že Vás to baví, ne, že musíte!

Na své narozeniny jsem si taktéž koupila dárečky. Jde o božskou bombu z Lush (a vy víte, jak moc Lush miluji) a přenádhernou květinu, která mi pořád v pokoji kvete. Nevím, jestli znáte to přísloví, ale darovaná růže Vám vydrží podle toho, jak moc Vás má rád člověk, co Vám ji dal. Takže už kvůli růžičce se musím nekonečně milovat. Tento úkol Vám také musím doporučit, protože je hezké darovat si jen tak květiny, každé ráno si pak můžete k nim přičichnout a hned je den hezčí!


Ještě jednou se vrátíme k jídlu, protože ve svůj den jsem zbouchla ještě cheesecake, popcorn a sushi. Tedy samé moje velké lásky. Na kus cheesecaku jsem si chtěla dát dvacet jedna svíček, ale to se nepodařilo, tak jsem použila jen tři. Raději se mě neptejte, kde jsem svíčky zapalovala (a jestli to bylo trapný). Můžete se radši mrknout na narozeninové video - zaručeně se při něm pobavíte. No proto jste, doufám, na mém blogu, abyste se pobavili a získali dobrou náladu.Popcorn je Vám určitě jasný. Vzala jsem sama sebe na rande do kina na Největší Showman (jsem jediná komu ten překlad nezní?! :D). Tenhle film je od stejných tvůrců, co vytvořili La La Land, takže ano, nová láska je na světě. Tento film je o splnění snů a cílů. Ukáže Vám, že se nemáte nikdy vzdát a jít si za tím co chcete, ať už je to jakkoliv bláznivé, protože každý z nás je překrásný, každý z nás může dokázat vše, co si přeje. Ten božský snímek Vám ukáže, že láska nezná hranice, ani rozdíly. No, já jsem z toho unešená, a navíc jsem zažila tolik emocí! Střídal se brek a štěstí a úsměv. Božské, takže doporučuji se na to co nejdřív kouknout. BTW, v kině to je rozhodně lepší.


A teď konečně další část strachu. Mám strach z jehel, injekcí a bolesti z nich a jak jinak tento kompletní strach překonat než jít na tetování. Nebojte, ještě ho nemám, ale už jsem objednaná, což je pro mě obrovský krok v před. Těším se, jsem zvědavá, tetování mám vymyšlené a bojím se zároveň.

Potom jsem se zapojila do jednoho výzkumu, který mě zatím překvapuje a dozvíte se o něm víc v dalším článku.

Předposlední věc je mé psaní. Nevím, kde se to vzalo, ale mám neuvěřitelnou inspiraci a chuť k tvoření, takže kniha jde od ruky a dělá mě to šťastnou. Dokonce jsem k narozeninám dostala blok, do kterého si píšu představy nebo části kapitoly. Musím se také přiznat, že když píšu, tak nevnímám čas ani prostor. Nedávno jsem psala ve Starbucks od rána do večera a za tu dobu jsem si nevšimla, že nikdo přišel odešel a už vůbec ne toho, že se třeba stmívá. Což beru jako pozitivní úkaz dobrého, tvořivého období.

A teď konečně závěr dnešního článku. Zakončím jej slovy, která jsem dnes poprvé slyšela na hodině jógy:„Se slovem namasté podekujeme za naše tělo, které tak dobře funguje a poděkujeme též za naší mysl a vůli.“ Tahle slova mi přivedla úsměv na tvář, protože bychom měli děkovat životu častěji, a to nejen za tělo a mysl, které jsou našimi největšími dary, ale také za rodinu, přátelé, blízké, lásku, jídlo, pití, zkrátka za vše. Já rozhodně vděčná za můj život jsem. Že bych začala cítit lásku k sobě?


TAK TEDY: NAMASTÉ!

P.S: Splněno :
1. Koupím si čerstvé květiny
5. Pořádně se vyspím
8. Meditace
12. Obleč se jak na molo jen tak – outfit, který tě vyjadřuje
15. Vezmu se na rande
18. Vyzkouším si něco nového
21. Jít někam sama
22. Zastavím se a čichnu k růžím
23. Oblíbený dezert bez výčitek

40. Naučím se nové taneční pohyby   

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.