Kapitola šestá - Milování

Kam, že to vůbec jdeme,“ zeptala jsem se zvědavě ve chvíli, kdy mi Oliver nasazoval bundu.
„Jdeme v podstatě vedle. Ob dva vchody cca.“ Vítězně se zasmál jako kdyby vyhrál loterii. On asi vážně myslel na všechno. Kdybychom bydleli o nějaký větší kus dál, tak by nám cesta jistě trvala dlouho, protože bychom každou chvíli zastavovali na polibek.
Když jsem ho viděla jak napíná záda, aby na sebe přehodil černou koženou bundu, myslela jsem, že shořím. Už takhle je dost sexy a ještě k tomu když si oblékne tu černou. Panebože. Je k nakousnutí. Jak dlouho mě asi bude trápit, než se mě začne dotýkat.
„Je ta bunda nezbytná?“
„Proč? Nelíbí se ti?“
Ne to líbí a moc. Je na tobě sexy a fakt ti sedne. Já jen že když to máme blízko, tak ti z ní budu muset za chvíli pomoct.“
V tu chvíli za mě oficiálně promluvilo víno. Takhle roztěkaná normálně nebývám. Zřejmě ho to vyprovokovalo, protože si olíznul rty, trochu se zamračil a třemi rychlými kroky byl u mě. Chytl mě palcem a ukazováčkem za zip a prudce zatáhnul.
„Tak to bys měla zůstat rozepnutá.“
Mrknul na mě a chytil mě pevně za ruku. Tohle nemůže být pravda. Oliver si mě vede za ruku nebo mě spíš trochu táhne ke dveřím, protože značně přidal na kroku a já ho stíhala jen tak tak. Možná se už stejně jako já nemůže dočkat až vypadneme. U dveří se zastavil a podržel mi dveře. Hned co jsem vyšla, ucítila jsem, jak mě chytil za pás a přisunul si mě blíž k sobě. Udělal to tak rychle, že jsem vydechla napětím, které se mezi námi tvořilo.  Zkousnula jsem si rty, abych aspoň nějak vypustila plyn vášně.
„Kruci.“
Odvrátila jsem na něj pohled a chtěla se zeptat, co se děje. Nestihla jsem však nic říct, protože chytil moji hlavu do dlaní a přitiskl mě k nejbližší zdi. Ucítila jsem chlad na svých zádech a vpředu teplo jeho těla. Ty teplotní rozdíly ještě víc povzbuzovaly mé vzrušení. Jednou rukou jsem začala svíjet jeho vlasy a druhou jsem mu nehty sjela po zádech. Chytil mě za to pevně za záda tak, že jsem se jemně napnula pánví k němu a zády se trochu naklonila, čímž jsem způsobila, že byl hrudníkem na mých prsou. Zaklonila jsem hlavu, aby mohl svými rty přejet po mém krku a mé vlasy mi visely nedbale dolů. Když se rty vracel zpět přes krk k mým rtům, chytil mě za týl hlavy a zamotal si mé vlasy do ruky.  Pěvně mě svíral a silně přitlačil své rty k mým. Poté odtáhl mou hlavu a podíval se mi do očí.
„Tohle mi nesmíš jen tak dělat! Takhle mě provokovat.“
„Co? Já přece nic nedělám!“ Nechápavě jsem civěla a nevěděla, co tím myslí. Nevěděla jsem, jestli se mám smát či se zlobit. Proč nás vůbec přerušuje. Nakonec smích zvítězil.
Nesmíš na sobě nechávat, tak znát vzrušení. Nedokážu se pak soustředit. Stačí ty tvoje vzdechy a hned přemýšlím, jak tě naučit se ovládat.“
Normálně by mě to asi nejspíš vyděsilo nebo bych se aspoň na chvíli zamyslela, ale právě teď je nejmíň vhodná doba polemizovat s myšlenkami, protože ho chci jako nikoho jiného, kdy předtím. Nikdy mě takové čekání netrápilo jako teď. V životě bych s nikým na to nešla takhle rychle jako s ním, ale já si už nemůžu pomoct. Je to jako kdybych věděla, že tohle je poslední noc našich životů a my si jí můžeme společně užít. Nikdo a nic pro mě neexistovalo, když byl poblíž. Nešlo se tomu ubránit. Přesně jak řekl.
„Chci, aby jsi poznal, co se mnou děláš. Nemusíš se na nic soustředit, jen na mě.“
„Moc daleko nedojdeme, když se mnou budeš takhle mluvit a to to máme jen pár kroků. Prosím aspoň na chvíli mě nezlob, ano?“ řekl pobaveně s úsměvem jako vtip. Chytl mě za ramena, políbil mě do vlasů a po sotva dvou krocích už hledal klíč. Otevřel mi dveře tak, že jsem mohla podlézt pod jeho rukou. Na prahu jsem se, ale otočila, protože jsem dostala nápad.
„Ty jsi ale políbil mě. Aby jsi věděl, kdo tady provokuje.“ Obdařila jsem ho po těchto slovech malým polibkem, usmála jsem se a on mi úsměv oplatil.
Překročila jsem práh dveří a čekala, kam dál. Poctivě zamknul a vrátil se rukou k mému pasu. Byl oproti mně vysoký, což se mi líbilo. Věděla jsem, že když si navíc vyzuju podpatky bude rozdíl ještě větší.
„Po schodech nahoru a napravo je výtah. Můžeš jít první, jako žena máš přednost.“ Věděla jsem, že v tuhle chvíli nejde jen o gentlemanský krok, ale o prohlídku mého pozadí. Samozřejmě jsem to měla na paměti a zneužila jsem toho. Rozhoupala jsem své boky a čekala, co se bude dít. Po pár schodech už byl vedle mě a držel mě za ruku.
„Takhle by to nešlo.“ Jemně jsem se zasmála.
 Jednou rukou zavolal výtah a druhou mě pustil. Přesunul se jedním krokem naproti mně a ramenem se opřel o zeď. Na minutku si zkřížil ruce na prsou, dokud jsem nepřešlápla z nohy na nohu. Prohlížel si mě pronikavým pohledem a já to nevydržela a sklopila oči. Tenhle jeho pohled nezvládám. Chytil mě za bradu a já čekala na polibek. Místo toho se mi jen díval do očí a odhrnul mi prsty vlasy na pravé straně za ucho. Když se otevřely dveře výtahu odstoupil zase ode mě a pravou dlaní ukázal směrem k výtahu.
„Prosím,“ řekl a já si to na kráčela do jednoho rohu. Když jsem se otočila, spatřila jsem, jak stiskl při vstupu do výtahu tlačítko a než se dveře zavřely, byl u mě. Pomalu se mi prsty vkrádal na krk a mé vlasy ho šimraly na prstech. Sklopil ke mně hlavu a daroval mi ten nejpomalejší, ale nejintenzivnější polibek.
S každým otevření našich rtů se setkal náš jazyk, který se místo propletení jen pohladil o jazyk toho druhého. Naše rty se třely pomalu a když už došly na samotnou hranu, bála jsem se, že je konec, ale jakmile vyklouzl můj spodní ret z jeho sevření, zachytil ten jeho sladký ret můj horní. Takhle to pokračovalo, dokud jsem se nerozhodnula konečně pohnout. Tím polibkem jsem byla absolutně omráčená a přitisknutá ke stěně výtahu. Nejdřív jsem ho chytila za paži a poté jsem se zaklonila víc na pravou stranu. Chytila jsem ho šikmo za krk a pás a on udělal to samé. Přejel mi rukou po tváři a palcem projel mé rty.
 Ve středu mých rtů jsem ho jen na sekundu pohladila jazykem na palci. Vlhkým palcem sjel po mé bradě a já se k němu přitiskla ještě víc. Byli jsme tak blízko, že jsem cítila šimrání jeho vzrušení na mém podbřišku. Výtah cinkl a tím nás konečně vyrušil.
Oliver mě chytil za obě ruce a pozadu vyšel ven z výtahu a táhl si mě k sobě tak, že jsem z výtahu vypadla přímo do jeho náručí. Padla jsem mu kolem krku, když prudce škubl rukama k sobě. Začal mě zase líbat a přitom hladit ve vlasech. Cítila jsem se vzrušeně a nádherně. Tak moc se mi to líbilo, že mě napadla hloupost z černobílých filmů. Zvedla jsem jednu nohu, kterou jsem zase rychle sundala, aby si toho Oliver nevšiml a já nebyla za troubu. Dal mi poslední krátký polibek naší cesty a znovu doloval klíče z kapsy.

Když jsem vešla do pokoje přišlo mi vše hned na pohled perfektní. Vše bylo ve světlých chladných barvách. Světlé dřevo a vybavení bílé nebo krémové. Když jsem udělala pár kroků všimla jsem si malé rohové kuchyně a druhého patra, do kterého díky sklu nebylo vidět a schody k němu byli trochu natočené jako do nebes. Vedle nich byla zeď, u které byla postel jen s polštáři a přehozem. Nad ní byla televize a na další šikmé stěně bylo několik střešních oken. Bylo to totiž střešní apartmá. U oken byly bílé sedačky a opodál houpačka, nebo spíš menší houpací síť, která byla svěšená ze sloupu dolů.
Nejvíc mě stejně zaujal výhled z oken. Došla jsem až k nim a nemohla jsem uvěřit svým očím. Hvězdy zářily ve tmě a měsíc vše osvětloval. Nejvíc však vynikal Pražský hrad a já nechápala, jak to všechno může být tak dokonalé.
Slyšela jsem za zády kroky, ale než jsem se stačila otočit, už se na má záda tiskl Oliver a propletl si ruce kolem mého bříška. Políbil mě na krk a nechal položenou hlavu na mých ramenech.

„Tak co, líbí? Dal jsem si záležet. Teda jako potrpím si normálně na krásné ci, místa, luxus a taky preferuji víc apartmány než strohý hotel, ale tady jsem dnes poprvé a když jsem to viděl na netu, řekl jsem si, že by to pro nás bylo ideální.“
„Je to tu nádherný,“ políbila jsem ho s úsměvem na tvář.
Chytil mě za jednu ruku a otočkou mě otočil k sobě a já přistála rukama na jeho prsou. Zkousla jsem si rty a on mě políbil.
„A to hlavní jsou dvě postele. Jedna je nahoře a jedna tady, kdyby náhodou jsi se mnou nechtěla spát v jedné posteli,“ zasmál se svému vtipu.
„Jsi pozorný nebo blázen?“ Zaklonil jemně hlavu a pokrčil oči jako při pohledu přemýšlení, zatímco byl krkem na mých rukou. Vrátil se ke mně pohledem a usmál se.
„To musíš zjistit sama,“ a začal mě zase líbat.

Přesouval se od mých rtů přes můj obličej až na hranu brady. Kdykoliv jsem se se vzdychem naklonila políbil mě na krku. Chytil mě za jedno stehno a trefil se rukou přímo do rozparku šatů a přejížděj mi dlaní po noze a já si ho pomocí ní přitahovala blíž. Když se naše polibky i dech zrychloval, chytil mě i za druhou nohu a vyšvihl mě na něj. Obmotala jsem si nohy, abych nespadla, zatímco on udělal pár kroků ke sloupu, o který si mě opřel.
Nechápala jsem, jak mě dokáže držet a prsty jemně hladit po stehnech. Do toho mě ještě neustále rychle líbal.
Jedním hmatem si přehodil jednu ruku pod můj zadek, ale překvapivě to se mnou ani nehnulo. Uvolnil si tím jednu ruku, kterou nejdřív použil na pohlazení mého krku a poté aby mé ruce vymrštil nahoru. Přidržoval svou rukou pevně na mých zápěstí. Vydržel to tak dlouho, že když je pustil neopovážila jsem se je dát zase na zpět. Napnul se mi hrudník a on se sklouznul vlhkými rty od krku k vrchnímu lnu šatů. Vzrušilo mě to neskutečným způsobem až tak, že jsem to cítila mezi nohama. Vyjekla jsem, jednou nohou jsem se ho pustila a obrátila nám role. Teď byl Oliver přitisknut ke sloupu. Líbala jsem ho a mé tělo se rozvlnilo na povel.
Rukama jsem mu rozepínala košili, protože jsem ho už chtěla vidět celého. Když košile přistála na zemi, měl Oliver volné ruce, aby mi zase dlaněmi svíjel obličej a s polibky mě odtlačil od sloupu. Zastavil mě až náraz do křídla postel. Čekala jsem, že mě nechá na postel spadnout, ale místo toho mě zachytil. Přiblížil se rty k mým ušním lalůčkům a jemně je zkousl. Vyskočila mi husí kůži. Přesouval se polibky, které mi dával i přes šaty až dokud přede mnou neklečel. Celé tělo se mi chvělo vzrušení. Nemohla jsem již dýchat potichu. Cítila jsem své srdce po celém těle, v krku, na bocích, všude kde vzniká vzrušení. Oliver přejížděl rukama po mých silonkách a odhrnoval cestou pomalu šaty.  Své pohyby zastavil až na mém bříšku. Nejdříve políbil místo, kde byla krajka silonek, která je držela na mých stehnech. Bylo to neskutečně příjemné, když se ještě k tomu dostal na vnitřní stehna, myslela jsem, že se neovládnu. Pokračoval dál až ke kalhotkám, které si rukou odhrnul a já myslela, že vyvrcholím. Vzduch mi najednou připadal hrozně těžký a než jsem se stihla nadechnout, Oliver rychle vstal a sundal mi šaty přes hlavu, že jsem ani nemrkla. Panebože, on rozhodně ví, co dělá.
Hned jakmile je přetáhl, začal mě divoce líbat a opatrně mě položil na postel. Nejdřív položil jedno a poté druhé koleno, aby nade mnou mohl být na všech čtyřech. Ještě jednou mě chytil a posunul mě dál od hrany postele. Položil si ruku na loket vedle mé hlavy, zatímco já jsem ho celou svou silou táhla na sebe. Bylo to poprvé co jsem cítila jeho holou hruď na mé. Od krku mi přejel k prsům a zmáčkl.  Cítila jsem, jak se automaticky třou naše nohy a pánve o sebe. Jemně si mě přehodil tak, že jsem ležela na něm a on mi mohl sundat podprsenku, zatímco já jsem se kroutila a narážela na jeho pásek. Podprsenka odletěla a já už zase ležela pod ním. Tentokrát jsem, ale při zmáčknutí prsou udělala další krok já. Rozepla jsem mu pásek a kalhoty až jsem měla ruku na jeho nejcitlivějším místě, které lo úctyhodnou délku.
Odpojil své rty ve výdechu a zavřel oči.
„Máš ty vůbec představu, jak moc tě chci?“
Kousla jsem se při těchto slovech do rtu. On mě opravdu moc chce a já chci jeho, tady a teď. Políbil mě na krku a já se propnula do luku, což ho zaujalo.
„Ty si tak sladká. Co já si s tebou jen počnu...“ větu nedokončil, protože ho rozptýlilo mé vzdychnutí, které reagovalo na jeho prsty, které přejely přes mé lo až ke klitorisu. Když už jsem byla jemně na hraně přestal a odtáhl se.
„Prosím,“ to bylo to jediné, co jsem dokázala říct. Nešlo mi se ovládat, i když jsem po tom v daný moment hodně toužila. Uměl to s mým tělem, jako kdybychom už spolu byli nesmírně dlouho a já mu to samé chtěla oplatit. Chtěla jsem pro něj být ta nejlepší. Chtěla jsem, aby se mnou byl zatraceně spokojený na tolik, aby mě nepustil z hlavy.
Odtáhl se ode mě a stoupnul si hned u postele. Díval se na mě a já k němu vzhlížela. Snažil se rychle vyprostit ze zbytku oblečení, až tam přede mnou stál v celé své kráse. Zírala jsem, jak je krásný a prohlížela si každý záhyb jeho těla. Pro mě se zastavil čas a vyschlo mi v krku.

„Vrať se ke mně, prosím.“ Chtěla jsem cítit celé jeho tělo na tom mém.
„Jsi krásná, víš to? Hrozně mě to rozptyluje.“ S těmito slovy ze mě stáhnul kalhotky a nechal na mě jen podpatky se silonkami.  Roztáhl mi nohy a začal mě líbat, tam kde mě v životě ještě nikdo nelíbal. Bylo to pro mě něco nového a nečekaného. Převzal tím kontrolu nad mým tělem a veškerými pocity.
Chvěla jsem se vzrušením, svírala jsem se a slastí se chytala za vlasy. Už jsem se zase blížila ke hraně vzrušení a nechápala jsem, jak to dělá. Neuvěřitelnou rychlostí přesunul jednu ruku kolem mého krku, druhou opřel v pěst vedle mých boků, rty přitisknul nejpevněji za celý večer a naše těla se spojila v jedno. Proniknul do mě tak až jsem zakřičela. Moje tělo zažívalo agonii z vášně. I po překročení mé hranice jsme nepřestávali. Nemohli jsme se od sebe odtrhnout.  Jako bychom se nikdy nemohli vyčerpat. Nevěděla jsem, jak je to možné, ale povedlo se mu mě dostat znovu a znovu až se nakonec našemu spojení také podal.

Po dobré víc jak hodině jsme se přece jen trochu zklidnili. Potřebovala jsem trochu vzduchu, a tak Oliver poté co mě něžně dolíbal, a ještě jemněji ze mě vyklouzl, otevřel okno. Cítila jsem na sobě pot můj i jeho. Únavu jsem však stále necítila. Oliver si potom lehl zpátky vedle mě a podíval se, jak ležím. Jednu nohu jsem měla nataženou a druhou skrčenou, zatímco jsem si rukou prohrabávala mokré vlasy. Druhou jsem položila na břicho a kontrolovala si tak dech.
„Jsi úžasná.“
Podívala jsem se na něj a olízla si vyprahlé rty.
„Řekla bych, že spíš ty jsi dokonalý.“
„Pojď ke mně,“ řekl a rukou si mě při těch slovech přitáhnul tak, že jsem se nemusela ani hnout. Z nenadání jsem mu ležela na hrudníku a jemně ho šimrala. Hladil mě po vlasech a díval se do stropu. Bylo mi tak dobře, jako kdybych nikdy v životě neměla žádné starosti. Chtěla jsem, abychom tu mohli ležet věčně. Ale nejde to.
Co bude zítra? Až se probudíme, až každý z nás půjde svojí cestou? Myslím, že se naše cesty nerozpojí. Podle mě není takový, že by si chtěl jednou užít a odešel. Nechtěla jsem nad tímhle přemýšlet, a tak jsem zavřela oči do svraštění.

„Vyprávěj mi něco, prosím.“
„Moc rád, co by jsi ráda slyšela?“
„Cokoliv tě napadne.“
Chvíli přemýšlel a pohladil mě po zádech.
„Máš krásně jemné tělo. Je hezký se tě dotýkat.“
„Děkuji.“
„No nemáš zač. To je jen pravda. Taky ti hezky voní vlasy a máš nádhernou postavu. Fakt. Ty jo. Prostě paráda, ale neděkuj mi. Ale přece jen ten úsměv nějak vítězí. Občas vzpomínám na ten první, co jsi mi dala.“
„Jen to ne. Zase tak moc jsem ten večer neperlila, pane.“
„Proč ne, byla jsi sexy…“
„Zapomněl jsi, co jsem ti řekla?“
„Co?“
„A vy tady nebudete stát sám, že? Nějak, tak to bylo, myslím. Už jsem se ti tam vtírla, takže bylo jasný, že ne.“
Vzpomněla jsem si na ten večer a na jeho odseknutou odpověď, která mi dodala pocit, že nejsem vítaná.
„Proč si mě nenechal odejít?“
Vzhlédla jsem k němu a on se mi podíval do očí a obrátil se na bok, aby se na mě mohl dívat a prsty mě hladit po hrudníku.
„Chtěl jsem tě nechat odejít. Doufal jsem, že za mnou ani nepřijdeš. Jako jasně, lichotilo mi to se na tebe dívat, smát se na tebe a vidět, že mi to oplácíš, ale chtěl jsem to tak nechat. Ty jsi ale přišla a já věděl, že bych tě měl odehnat, ale když jsi se otočila a opravdu jsem tě viděl odcházet, tak jsem tě musel zastavit. Nešlo to tě nechat. A pak si mě provokovala a já se nechal, tak jsem přišel zpět a řekl si, že pokud se ozveš, tak to risknu. Mimochodem si hrozný provokatér. To mi už nedělej.“
„Děkuji, řekla jsem z časti s úsměvem a z části vyplašená.
Nedáme si vanu?
„Tady nějaká je?“
„I na to jsem myslel, takže je u postele nahoře. Teď už asi budeme oba spát nahoře, ne?“
Musela jsem se zase usmívat stejně jako on. Bylo to pořád jedno překvapení za druhým.

Napustil vanu až po okraj a přidal i pěnu do koupele, která byla připravená na jednom rohu. Myslel opravdu na všechno. Celý pokoj se rázem krásně provoněl. Otočil se ke mně v trupu a nastavil mi svou ruku, aby mi pomohl.
„Můžeš si vybrat stranu.“
Neváhala jsem a do vany opatrně vkročila. Už jsem nebyla tak rozpálená, proto byla voda pro mě příjemně teplá. Nastavil jí akorát na moji oblíbenou teplotu. Uvelebila jsem se na pravé straně a on si sedl hned naproti mně.
Vana byla prostorná, takže jsme se ani moc netěsnili, což mi přišlo škoda. Chtěla jsem si ho užít, dokud je čas. Bylo to jedno z mých dalších poprvé. Nikdy jsem nesdílela vanu s mužem, což bylo už v mých letech na čase. 
Oliver si projel vlasy vodou a kapky z nich mu kapaly na ramena. Dostával mě vším do kolen.
Se zaťatým dechem jsem čekala, co přijde teď. Prohlížel si mě a pod vodou mi hladil nohy. Kdybychom chtěli, tak bychom určitě našli témata, o kterém bychom se mohli bavit, ale jsou chvíle, kdy je ticho mocnější a taková chvíle nastala. Užívali jsme si pohledy a pohyby toho druhého. Dokud Oliver nepřerušil ticho.
„Jsi doopravdy neuvěřitelně krásná.“
„Děkuji, ale nemusíš mě pořád chválit.“
„Já to ale neříkám jen tak. Říkám to, protože se mi fakt líbíš a přitahuješ mě. Nemáš se za co na sobě stydět. Ikdyž tvá skromnost tě šlechtí. Za všechno vždycky děkuješ. Jsi miloučká.“
„Ty taky děkuješ, ale.“
„Ale ty i odmlouváš,“ zasmál se.
„Navíc na mě toho není tolik zajímavého jako na tobě. Ženy jsou vždycky zajímavější než muži. Minimálně po vzhledové stránce.“
„Právě, že ty v zajímavosti vynikáš.“

Při těchto slovech jsem ho začala chodidlem hladit po hrudi. V kontrastu s bílou pěnou vynikaly mé nalakované nehty na červeno. Prohlížel si je a začal mi masírovat nohu. Kde se ve mně brala všechna ta odvaha s ním takhle mluvit? Takhle ho svádět… Kde se ve mně brala ta gesta, která jsem nikdy v životě nedělala. Nikdo mi nemusel napovídat. Bylo to, jako kdybychom věděli, co ten druhý chce. Jsme si přitom skoro cizí. Stihli jsme si toho už sice o sobě říct hodně, ale stačilo to na tolik, abych ho začala takhle svádět? Jsme jako cizinci se stejným hladem po vášni. Navíc si i rozumíme, jako kdybychom si doplňovali část života, která nám chybí.
Při této myšlence jsem si zkousla ret a pak už jen bez přemýšlení udělala to, co chci. Snad poprvé v životě jsem začala dělat věci, které doopravdy chci já sama. Je to hořko-sladký pocit.
Vymanila jsem svou nohu z jeho ruky a projela svými konečky prstů přes celé jeho tělo. Zastavila jsem se až na jeho nejcitlivějších místech. Dráždila jsem ho jemně nohou, dokud nezaklonil hlavu a nevydechnul. Přiělo mi to jako příležitost se k němu vrátit blíž. Jedním pohybem jsme se přesunula. Udělala jsem to tak rychle, aby nestihnul vrátit hlavou zpět. Prohrábla jsem mu vlasy a políbila ho něžným polibkem. Tohohle se snad nikdy nenabažím.  Oliver mě chytil za týl a tvář. Opřel se do polibku a já pocítila dopad kapek z jeho mokrých vlasů. Seděla jsem na něm rovně a má záda už dávno vyčnívala z vody. Chránily je jen mé dlouhé vlasy, které byly do poloviny mokré a v náručí Olivera. Neumím si představit, že mohou existovat krásnější momenty, než jsou tyto.
Když Oliver došel svými rty na má ňadra, zakloním hlavou a zavřu oči. Hlavu mi s výdechem vrátil až ve chvíli, když do mě opět proniknul. Bylo tak intenzivní, že jsem se musela čelem opřít o jeho hlavu.
Ať se známe, jakkoliv dlouho, ať je jakkoliv pro mě nebezpečný, naše milování je krásné, bezstarostné, plné vášně a také je to to nejlepší milování, jaké jsem kdy zažila.
Společně jsme vyvrcholili a já začala cítit únavu. Chvíli jsme ještě seděli ve vaně. Já zády opřená o něj a prsty propletené. Hlavu si schoval do mých vlasů a já se cítila tak dobře, že jsem usnula.
Probudil mě až jeho pohyb, když mě bral do náruče. Byl tak silný. Zabalil mě do ručníku a do nesl až do postele, když si lehl vedle mě políbil mě na čelo a já slyšela v polospánku sladká slova: „Dobrou noc.“

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.