Volala jsem kartářce?!

Každý má v životě mezník, kdy si potřebuje s někým popovídat či si nechat od někoho poradit. Občas stačí kamarádka, ale občas i ta nejlepší kamarádka Vám může dát do hlavy brouka, který Vám sežere půlku mozku a vše se totálně pomotá. Tenhle brouk mě užíral přes měsíc, a to co jsem dříve neřešila, mi najednou připadalo jako nejdůležitější na světě.


Existují, ale věci a situace, které teď ještě řešit nemusím, protože jsem mladá a mám na to dost času, a to jsem si neuvědomovala. Jasně nesnáším, když si někdo myslí nebo říká, že jsem moc mladá. To mě upřímně uráží, protože můžu dokázat vše, co chci v jakémkoliv věku. Pokud se však jedná o vztahy, tak zatím můžu mít přístup DON’T CARE! Zní to děsivě já vím, ale hned Vám to vysvětlím.

Můj mezník tedy rozsekla žena, kterou znám jen po hlase, který vycházel z mého telefonu. Na tuto ženu mi dala číslo má kamarádka ze školy. První zavolání nevyšlo. Později mi žena zavolala zpět a domluvila se se mnou na dnu, kdy by mi mohla zavolat a také jsme se domluvili na platbě. Klasika převod z účtu na účet. Cena za hodinu je 1000 Kč. Z toho víte, že Vám věštkyně zavolá sama, takže za telefon neplatíte, to už je v ceně. Teď Vám konečně prozradím ty důležité věci. Nejdřív jméno věštkyně, poté co jsem se dozvěděla a jak mi ujasnila věci v hlavě.
Kartářka se jmenuje Anna Červená. Po hlase je moc milá a cítíte zní pozitivní energii i po telefonu.  Vše Vám řekne na rovinu, ale i šetrně, čehož si já opravdu vážím.

Začátek prvního telefonátu začíná získáním důvěry, který Vám vyrazí dech. Kartářka by Vám totiž měla vyložit minulost a něco o Vás. Vyložila mi, že jsem si toho v životě, na to kolik mi je, zažila opravdu hodně a spoustu věcí, které byli opravdu těžké, jsem si prožila sama a nikomu nic neřekla a už vůbec ne rodině. Jsem opravdu hodně citlivá a věci si beru osobně. Kvůli tomu bych měla být na sebe opatrná. Mám velké cíle, které mohu splnit, ale nesmím se tak podceňovat. V tomhle všem měla zatraceně pravdu. Řekla mi toho opravdu mnoho z mé minulosti a já jí s otevřenou pusou musela přiznat, že má pravdu. Kdybych jí zavolala příště, tak tento výklad již nebude, protože už je na mě napojená.


Asi Vás teď zajímá, na co jsem se ptala. Vezmeme to rovnou z výkladu.

1.     Škola a kariéra – Zvolila jsem správný směr, protože potřebuji být mezi lidmi a potřebuji být kreativní. Školu tedy zvládnu a získám svou vysněnou práci. Musím si však věřit.

2.     Co potřebuji vědět či udělat? – Musím si začít věřit. Nebude to hned, ale musím na tom pracovat a dokážu to. Zdravá sebedůvěra je správná a nemá nic společného se slovem nafrněná. Nesmím si brát věci osobně. Někteří lidé občas něco řeknou a nemyslí to tak. 
      Má citlivost není však jen špatná. Díky ní je mé prožívání větší, intenzivnější a tím tedy i hezčí, proto mi můžou některé situace připadat jako z filmu. Opatrná musím být, aby toho lidé nezneužívali. Musím se tedy najít, učit se a realizovat se. Musím také dělat to co chci, protože to je důležité. Nesmím někomu dovolit mě zastavit či mě omezit.

3.     Cestování – Cestuji velice ráda a do 5 let mě čeká další velká cesta na jiný kontinent. Tato cesta má být za účelem práce či studia. Tahle cesta mě oddělí od mé nynější lásky.

4.     Ano teď se to nabízí, láska! – Krom toho, že bych si měla dát pozor na partnery a neměla bych nechat žádného partnera, aby mi bral sny či mě brzdil. Dozvěděla jsem se, že ten pravý vztah bude až kolem 30, kdy už poté budu budovat rodinu. 
      Děti budu mít dvě. Holku a kluka. Musím však sázet sama na sebe a svou intuici. Je možné, že děti budu mít s mužeme, s kterým se stýkám teď, ale to se může ještě změnit. 
      A láska teď? Vše má svůj účel. Když někoho potkáte, tak Vám dá lekci, či Vás ochrání nebo Vás něco naučí. Ta moje láska mě má ochránit a ukázat mi, co od partnera chci a co se mi líbí. Máme společně objevovat a experimentovat. Nic se však v našich životech měnit nebude a nebude se nic posouvat dál, ale budu zažívat krásné chvíle a ten skvělej muž při mně bude stát při plnění mých snů. Předem ti děkuji a i za ty krásné chvíle, co máme teď. 
      BTW když jsem se na něj naposledy podívala a on na mě, už jsem tohle všechno věděla. Přišlo mi to zase jak La La Land. Splním si sny díky němu a kvůli snům se pak rozdělíme. Díky tomu jsem si uvědomila jednu věc. Jela jsem do LA, abych takovou lásku našla a prožila. A přitom tu je se mnou celou tu dobu. 
      Občas prostě nevidíme ty krásné detaily, věci, situace, co máme. Až když nás na ně někdo upozorní, tak si jich teprve začneme vážit a vychutnávat si je na plno. Podle karet je právě on pro mě teď ideální, než zase odletím. Jestli se po mém návratu uvidíme je na našich budoucích rozhodnutí, je to tedy možné pokud budeme chtít.

5.     Mé sny – Mé sny jsou blíž, než si myslím. Do půl roku se mi má splnit můj největší sen. Samozřejmě pro to musím něco i udělat a nyní už vím, jak na to. Splnění snu, ale přinese trochu hádání v rodině. Prostě za každý sen se musí i platit. Musím si však za tím, co se bude dít, plně stát, protože dokážu mít svůj sen, do toho chodit do školy a zvládat další aktivity.

6.     Příští rok – Čeká mě úraz, ale zvládnu to. Potkám nějakého člověka z minulosti, který mě překvapí svým způsobem života. Příští rok má pro mě znamet nový prach. Přinese mi nové příležitosti i zkušenosti. Už příští rok budu a můžu stavit budoucnost. Právě to je můj správný mezník. Jen si mám dávat pozor, koho si pustím do života a říct ne, není špatně.

7.     Zdraví – Musím věřit ve své tělo a zamilovat si ho. Musím se ho naučit vnímat a nechat ho projevovat, a to i emočně. Není špatně projevovat své emoce. Musím si tedy najít svůj rituál, jak je projevovat a najít si něco, čím se uklidním. Musím také hodně pít vodu a všemu se vyvaruji prevencí. Musím dávat pozor na vyčerpání a také na sebe musím ubrat plyn. Nemusím řešit každé kilo a nemusím se trápit kvůli tomu, jak vypadám, jen si tím ubližuji. Dokonalost je v každém znás, musím tedy takto vnímat i sebe ne se hnát za nesmyslnými ideály. 

 A to je vše. Věřím tomu? Ano věřím. Potřebovala jsem to slyšet a pomohlo mi to. Vím, co teď dělat a kam se vydat. Vím, že si mohu vytvořit svůj životní plán. Brzy ho s Vámi budu sdílet, protože podělit se o tento plán s Vámi mi pomůže na něj nezapomínat.
Vaše Jeina

Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.