ZÁKAZ PŘIBLIŽOVÁNÍ! NEGATIVNÍ NAKOPÁVAČ, je MOTIVACE? - JEINA V ŘÍŠI DIVŮ

Život je tak nevyzpytatelný, že se dokáže do 24 hodin změnit k nepoznání. Plusy už vím všechno, co jsem potřebovala vědět. Mínusy pravda (pokud to je pravda) bolí víc jak lež. Na chvíli jsem si myslela, že nic z toho, co jsem prožila nemá účel, ale opak je pravdou, každá chybička, rána, slza, úsměv, facka, zamilování, absolutně všechno to účel mělo. Vždycky jsem si myslela, že jednou přijde někdo a tohle všechno zmizí, že to mělo vytvořit mou povahu a ta mě dostane ve správný čas a na správné místo, účel je podle mě však jiný.

Každý umělec má svou skřínku a z té skřínky poté čerpá, když tvoří obrazy, knihy, vystoupení, herecké výkony. Všechny ty zkušenosti se dají proměnit v něco užitečného nebo krásného. Chce to jenom trénink. Co budu tedy nyní dělat? Budu zase pracovat na své knize a chystám video, které jsem nikdy dříve nedělala. To video mě má nakopnout, motivovat a vrátit mi sebe. Navíc má fixní datum, protože je tak trochu i do soutěže, ale mě víc, než o tu soutěž jde o to začít znovu. Chci být zase ta úspěšná, sebevědomá, pozitivní žena, kterou jsem bývala.

Chci se zase mít ráda, chci zase tvořit a být kreativní, chci být šťastná se životem, který mám. Vím, že toho mám totiž hodně. Mám milující rodinu, skvělou školu a možnosti. Ty možnosti chci proměnit ve štěstí. Už nedovolím nikomu, aby hrál s mým životem hru. Už nikomu nedám možnost mi ublížit. Pokud byla poslední naděje lásky, tak už vůbec není. Lásku jsem nehledala a ona přicházela, bránila jsem se proti ní a ona vyhrávala, jak tohle dopadá? Obrovským zklamáním. Já už absolutně nejsem schopná se do někoho zamilovat, nejsem schopná někomu věřit, absolutně se nechci s někým stýkat či chodit na rande. Mám tím na mysli hlavně muže, no spíš kluky, protože v dnešní době muži už většinou nejsou. Najdu způsob, jak žít šťastně sama. Dyť už jsem tak žila, proč jsem si to nechala vzít.

V tuhle chvíli nechci vidět už La La Land, film, který mě držel pohromadě. Je to zvláštní a trpké, avšak v dnešní době je láska luxus, a ne každý ji má. Vyhnala se díky možnostem do kouta a tam ji zabíjíme. Byla jsem snílkem, který v lásku věřil. Teď jsem snílkem, který vidí, jaká lež se z lásky stala, ale je to moderní dobou, vím to. Nebo myslíte, že dříve si lidé k sobě dovolovali to, co teď my? Myslíte si, že se běžně podváděli, spali s kdekým, lhali si, ubližovali si a kluci měli tak moc navrch, že si s ženami dělali, co chtěli? Ani náhodou. Možná je to pomsta za feminismus nebo možná už lidé neznají hranice a nechápou, že někteří mají city.

Proto vyhlašuji zákaz přibližování všem klukům, co nejsou nyní kamarádi. Jestli ještě jednou uslyším kompliment na svůj zadek, jestli uvidím ještě jednou ten pohled, že jsem kousek masa, jestli ještě přijde jeden idiot, který myslí jen na sex se mnou, tak budu asi už vraždit. Já už fakt těmhle lidem budu říkat pravdu do očí. Jinak se to nedá. Už neuvěřím ani jednomu hezkému slovíčku. Protože nechápu smysl ve hře, jeden měsíc tě uháním a další už tě odháním.

Co si myslíte? Že je lepší nám lichotit, psát nám nonstop, několikrát nás dostat a pak prostě jen tak odejdete, protože my jsme z toho měli pochopit, že nás máte jen na sex. Tak aspoň tolik nepište a buďte upřímný. Do háje proč to neřeknete rovnou? Já vím, my bychom si s vámi nezačali, že? I když jsou tu i dívky, co si přejí kamarádství s výhodami. Já tohle vidím jako nesmysl moderní doby a jediné, co si přeju, aby se mě nikdy už nikdo ani nedotkl. Jsem plná vzteku, chce se mi zvracet, ale i brečet. Probudila jsem se ve čtyři ráno a napsala o svých pocitech báseň. Nikdy v životě jsem nic takového neudělala. Nevím, zda jí zveřejnit, protože není dobrá a trhá srdce. Mě už však nikdo neoblbne. UŽ SE NENECHÁM. Strhla jsem tedy včera svou motivační zeď a poslouchala jsem píseň The Heart Wants What It Wants. Chci všechno smazat, zapomenout a začít znova. Bude to boj? Bude, ale aspoň to je pozitivní.

Pokud se přidáte budu moc ráda. Nechci v tom být sama, a tak o výzvách budu psát a budu je i natáčet. Tak kdo se přidá za dobrodružství a lepšími zítřky? Protože nezáleží na tom, kolikrát spadneme, ale kolikrát se zvedneme.

Vaše Jeina


P.S. Zrovna teď vracím svým snům podobu a pomáhají mi pohádky. Tak si při neděli zapněte Alenku v říši divů a s Alenkou si vyjmenujte všechny nemožnosti a jako ona je proměníme v možnosti.  Tags:

Share:

1 komentářů

  1. Jen jednou jsem chodila s klukem, ktery me chtel jen na sex. Ani to zpetne neberu jako chozeni, protoze jsme spolu byli asi 14 dni, nez odjel na vojnu, kde si nasel nejakou povolnejsi :) Byla jsem rada. Tehdy jsem jeste byla panna, tak jsem byla opatrnejsi. Kdyz chce chlap holku jen na sex, nema trpelivost. Nevydrzi se snazit dlouho, nebo alespon uvidis, ze se nesnazi jen o tebe. Zkus nekdy kluka jen sledovat, neposlouchat co rika, jen ho pozorovat, kdyz nebudete jen spolu. V kolektivu jinych lidi se bude chovat prirozene. Jinak, i devkar to nakonec s tebou muze myslet vazne, a da se to poznat. Mela jsem takovyho.

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.