The Bold Type – móda, redakce, sex v jednom seriálu

Po shlédnutí seriálu 13 důvodů proč, jsem si myslela, že s žádným seriálem se už takhle moc znovu neztotožním. Když jsem tento seriál viděla poprvé, tak jsem plakala a často se našla v každém díle. Po konci této série jsem se vrátila k Sexu ve městě, díky kterému jsem si vždy řekla: „Holka buď v klidu. Všechno to mělo smysl a tohle je tvůj sen.“ Ano můj sen je úspěšný život plný redakce, psaní, schůzek, cestování a možnosti vrátit se večer do bytu, kde je krom mě i pan božský, avšak Sex ve městě dostal teď pořádný výprask od nového seriálu The Bold Type.


Pokud jste milovnicí časopisů, módy, dramat, lásky a skutečných příběhů, tak tenhle seriál je přesně pro Vás. Já jsem měla to štěstí, že mi o něm řekla kamarádka, která se mnou chodí na Akademií Žurnalistiky a má ode mě za to odměnu, protože tenhle seriál je pro mě jedno velké VAU!

Tento seriál je inspirovaný životem bývalé šéfredaktorky magazínu Cosmopolitan Joanny Coles. Už to je pro mě velká bomba. Celý seriál má zatím jen jednu sérii, která má deset dílů, ale nová série už je na cestě a já se jí nemůžu dočkat.

Příběh se odehrává v New Yorku v redakci časopisu Scarlet. Hlavní hrdinek je tu hned několik. První je Jane (asi osud to jméno). Jane se stává novou redaktorkou po pěti letech asistence v tomto magazínu a díky tomu dostáváme pohled na tvorbu článků, braní inspirace a samozřejmě nechybí ani láska.
Další dívkou je Kat. Kat má na starosti sociální sítě jako je Instagram, Twitter atd. Díky této internetové složce vidíme využití internetu a také jeho zneužití jako je například stalking a kyberšikana. Co se týče osobního života Kat, tak hned v prvním díle pozná svou komplikovanou lásku, která je stejného pohlaví, což je pro Kat úplně nové.
Naše třetí dívka je Sutton. Nejlepší asistentka, která sní o práci v módním odvětví, avšak ji v tom braní strach z neúspěchu a nedostatku financí. Ani u Sutton nechybí komplikovaná láska, která se odehrává na pracovišti s úspěšným a starším mužem. (BTW ten týpek je fakt sexy).
Nejdůležitější je však šéfredaktorka Jacqueline. Je to šéfová, kterou by prostě každý chtěl. Ano umí být přísná, ale umí z Vás také vymáčknout to nejlepší a každému dokáže pomoct a poradit.

Pokud Vás teď napadá otázka, kde je tedy mé souznění s tímto seriálem, ráda Vám poskytnu odpověď. Jasně první bod Vás nepřekvapí. Můj největší sen je pracovat v redakci úspěšného magazínu pro ženy. Ráda bych pro nějaký magazín psala, pomáhala na focení, pomáhala bych ráda s outfity a beauty oddělením, mám ráda sociální sítě, klidně bych pomáhala i v marketingu a PR, prostě cokoliv. Proto je také mé zaměření tak široké.
Dále bych ráda pracovala pro inspirativní osobu, jako jsou šéfredaktorky velkých magazínů. V těch ženách se vidím, protože jsou silné, nevzdávají se a jdou si za svými sny a cíly a to Vás prostě nakopne.
V poslední řadě je tam taky láska. Je to jako, kdybych byla mix těch tří nebo bych taková chtěla být. Na každé hrdince jsem si našla něco, co se mi tak podobalo. Celkově je ten seriál hodně realistický. Avšak největší podobu s láskou jsem našla trochu u Sutton.


V každém díle Vás něco překvapí a pokaždé se něco naučíte. Já se naučila to, že každá žena je silná, a když se někdy sesypeme, tak to nevadí, máme totiž sílu na to všechno to zvládnout. Taky bychom měli být hrdé na to, že jsme ženy. Máme tak určitou sílu a také krásu. Být ženou má spoustu výhod, ale o tom Vám napíšu zase někdy jindy, a to už brzo.

Vaše Jeina


P.S. Pokud někdo znáte, tak jaký máte názor na tento seriál? Pokud neznáte, tak doporučuji, protože Vás stopro nadchne!

Share:

2 komentářů

  1. Mě tento seriál nadchl hned po prvním díle! A už se těším na druhou sérii. :))

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.