Fresh news – Končím! Co mě nyní čeká? Moje plány a spoustu změn.

        Asi první, s čím bych měla začít je, proč jsem teď moc nepsala. Víte, jak vždy říkám, že vše má svůj důvod, a že když se stane něco špatného, tak k tomu přijde i to dobré? Tak mám zase důkaz, že to je tak.

       Má cesta je jako horská dráha a často padá, když jde o lásku. Co se však týče mého vlastního růstu, tak tahle dráha jde často nahoru. Je to jak ironie. Zlomené srdce = úspěch v práci.
       Jsem opravdu velký snílek, co spíš nevěřil ve své sny, ale i tak je snil. Tohle se však změnilo. Vysnila jsem si ještě větší sny a nyní už v ně věřím, protože mi moje mamka nedávno řekla, že mohu dokázat vše, co jen já sama budu chtít. Pro mě to není náhoda, že se to stalo zrovna nyní. Stalo se to, když jsem byla rozhořčená opět z mužů a na stůl mi přistála nabídka se vrátit k agentuře. Krom toho se to stalo po tom, co jsem se vrátila z Los Angeles.
         Z LA jsem se vrátila okouzlena, snila jsem o tom, že se vrátím a nyní už vím, že za tři nebo čtyři roky tam opravdu pojedu, ale nepřeskakujme.
         Z LA jsem se také vrátila s nádechem chemie, kterou jsem považovala za lásku, teď už vím, že to bylo také okouzlení situací než ampulka lásky. Pro mě však tento citový prožitek znamenal mnoho a vy už víte však jak skončil. Prudkou narážkou do zdi. Tím se dostáváme k tomu s čím, že to vlastně končím. Končím s láskou a chci se ji minimálně na pět let vyhýbat. Myslíte, že to nejde? Ale jde, stačí na to jen nemít čas a při náznaku lásky vzít nohy na ramena. Takto jsem to dělala nyní.
        Přichází čas na to, abych Vám konečně řekla, čím se nyní také rozptyluji. LA je město filmu a já filmy miluji, díky studiu filmové tvorby v LA se mi vrátila ta láska a ten zápal pro film a natáčení, proto se zrodili hned dva plány. První, vrátila jsem své portfolio do mé castingové agentury. Ta mě poslala na casting na film a povedlo se. Takže jsem si zahrála epi ve filmu.      
         Další den mě poslala manažerka přefotit, a protože mě focení vždy bavilo, tak jsem si ho moc užila. Den poté jsem se přihlásila na casting epizodní role v seriálu a odpověď byla: „A neměla byste čas víckrát?“ Samozřejmě, že měla, a tak jsem dostala trvalí komparz v Modrým Kódu. Pro někoho nic moc, pro mě šance se zlepšovat.
         Chci se tedy vrátit zpět do starých kolejí, ať už jako výpomoc u filmu anebo rovnou na place. Vrátím se ke castingům, agenturám a učení. A jednoho dne se snad dostanu i ke svému vlastnímu scénáři.
          A scénářem jsme se dostali ke škole. Již v pondělí mě čeká první školní den na Akademii žurnalistiky a nových medií. Nemohu se toho okamžiku dočkat. Budu studovat nová media, tvůrčí psaní, žurnalistiku, moderátorství, no prostě vše, co Vás napadne a co mě baví. Jsem na to moc zvědavá a stejně tak jsem i zvědavá na praxi, kterou mi tato škola zajišťuje a doufám, že se i polepším v psaní a zmizí chyby.
        Pokud po škole nebudu mít práci, kterou budu milovat, tak odjedu minimálně na rok zpět do LA.  Může Vám to připadat jako bláznovství, ale chci zkusit štěstí. Budu se brutálně šprtat angličtinu a v Americe zkusím získat jakoukoliv práci u filmu. Proč prostě ne? Proč to nezkusit? Stačí mi jen dostatek peněz, vízum a práci. Je mi jedno jestli tam budu hlídat děti, roznášet jídlo, dělat za barem nebo třeba dostanu tu možnost někde psát. Prostě to chci zkusit a zkusím. Plus za ten rok chci vidět všechny státy USA což je taky reálné. Není tak extrémně těžké našetřit si dostatečné množství peněz, abyste dokázali někde žít na rok. Stačí jen chtít.
         Co se týče angličtiny, tak mám příjemný nápad, jak ji krom učení ještě procvičovat. Založím si anglický Youtube kanál, který bude tak trochu jako můj malý projekt. Bude to můj projekt o cestě za sny, bourání překážek a zkoušení nových věcí. Bude to jak můj založený deníček a taky trochu faktor strachu. Bude to něco, co mě baví a dělám si to pro sebe.  Budu si prostě každý týden dávat úkol a tím, že z toho budu tvořit video si udělám určitou povinnost. Datum začátku Vám neprozradím. Avšak dnešní den beru jako nový začátek mé další sezóny.
         Na papíře už mi zbývají poslední body. První začíná taneční sezóna, což znamená dvě věci, které miluji. Za prvé zase začínají tréninky a tanec je mou obrovskou součástí. Miluji vystoupení, miluji sestavy, hudbu, kostýmy, prostě vše a už to zase začíná. Nemůžu se dočkat tréninků a až se zase začne vyjíždět. Plus Pepa dělá tento rok i Open class, tak kdo máte rádi tanec, tak se tam třeba setkáme. A za druhé mé milované dětičky se vrací a tentokrát ve větším počtu. Moc mi chyběli naše společné tréninky a už jsem na ně plně připravená a na všechny z EJC se moc těším.
        Další bod je už nakousnuté focení. Vždy jsem to moc milovala a nechápu proč jsem s tím přestala. Jsou fotografové, se kterými bych si ráda zase něco nafotila a taky mám pár konkrétních nápadů, co. Ale je tu věc z focení, které jsem trochu propadla. Pokud jste zaregistrovali Yoga challeng na mém instagramu, tak jste si mohli všimnout, že tyto fotky jsem si nafotila sama a moc mě to bavilo, takže chci vyzkoušet, jak daleko se mohu zlepšovat s focením sama sebe. Uvidíme, uvidíme. Stejně tak chci vyzkoušet natočit svůj první lookbook bez pomoci a na to jsem také zvědavá.
         No a teď už mi zbývá můj blog. S blogem asi nikdy neskončím. Je to můj milovaný koníček a taktéž má terapie a cesta osudem. Chci se samozřejmě zlepšovat a neflákat ho. Asi jsem potřebovala pauzu na to, abych si rozmyslela kudy ho vést. Takže čekejte články pondělí, středa, pátek a speciální neděle. Pondělky necháme jako mé oblíbené motivační a ze života. Středy budou patřit cestování a knihám. Pátky módě a kosmetice. A co ty neděle? Co nedělní překvapení? To by šlo ne? Neděle navíc nebudou vždy.
        Možná Vám teď probíhá hlavou, proč to všechno, právě teď? Z části vše začínalo hledáním práce, protože se konečně STĚHUJI DO PRAHY! Na to jsem čekala už dlouho. A druhá část a také největší část je osud. Moc jsem přemýšlela a napadlo mě tohle, co když mám jít po cestě za sny a třeba i sama. V poslední době mi samota opravdu moc nevadila, protože mám kolem sebe skvělé lidi a úžasní lidé jsou všude. Co když mám jít po cestě, kde budu šplhat spíš v kariérně. Upřímně si myslím, že život má se mnou jiné plány, než žili spolu šťastně až do smrti. Dával mi to na jevo už mnohokrát a já to zkoušela znovu a znovu. Poprvé v životě mi to však není líto. Umím si totiž představit štěstí, které budu mít z toho, že píšu blog, pracuji v magazínu, líčím a dělám styling, pracuji na knize a scénáři, fotím a třeba pracuji i u filmu a z výdělku budu hodně cestovat a objevovat. Navíc mám milující rodinu a skvělé přátelé. A ať už vše dopadne jakkoliv, tak si nikdy neřeknu, že něco nezkusím, protože kdo nic nezkusí nic nezažije. Když něco budu chtít, tak to prostě udělám a nebudu myslet na to okolo, protože až to všechno bude u konce, řeknu si aspoň jsem to zkusila a bylo to úžasné.

Co chcete zkusit vy? O čem sníte?

Vaše Jeina

P.S. Mé motivace a inspirace po cestě :
Marylin Monroe – láska k sobě, láska k filmu, nevzdávat se, každá žena je krásná a nezáleží na tom kolik vážíme.
La La Land – i ty největší sny se mohou splnit, láska může pomoct, ale nemusí být navždy
Ryan Gosling – můžeš dělat vše a dělat toho i víc a i tak to může být pořádně
Jíst, meditovat, milovat – cestuj, poznávej, věř, ochutnávej, yoga
Sex ve městě – moderní žena, úspěch není ostuda
Coco Chanel – Neposlouchej, co si ostatní myslí, pokud víš, že to děláš dobře a dělá tě to šťastnou.
Audrey Hepburn – všechno je možné, nestyď se
Rihanna – Pokud chceš být sexy tak buď, v dnešní době je totiž vše povolené. I holka z malého města může udělat díru do světa. Její písně pomáhají.
Meryl Streep – Formula štěstí znamená být vždy sám sebou a být na to pyšný.
Emma Watson – Udělám, co budu chtít. Jsem kdo jsem. Feminismus.
Selena Gomez – její písně my často pomáhají

John Green – Pravda bolí, život bolí, ale dá se to přežít

TEĎ TO BUDE TEPRVE JÍZDA.......


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.