Viděla jsem RIHANNU – storytime

Někomu to bude připadat jako hloupost, ale pro mě to dost znamená. Viděla jsem Rihannu pár metrů ode mě. Rihanna je pro mě velký vzor a já ji prostě miluju. Byla jsem na jejím koncertě v ČR a není píseň, kterou bych od ní neznala. Když měla Rihanna červené vlasy, tak i já jsem se obarvila na červeno.

Rihanna je pro mě symbol krásy, štěstí a tvrdé dřiny, která se vyplatí. Vybudovala svojí, kariéru, i když neměla nejlepší rodinné zázemí a spoustu lidí se ji posmívalo, teď už se nikdo neposmívá, protože ty davy fanoušků, co tam stály včera se mnou, čekali jen na ní.

V Hollywoodu v China Theatre, o kterém jsem Vám již psala, byla premiéra filmu Valerian a město tisíce planet. Jelikož jsem měla školu do šesti, tak jsem utíkala ze školy k divadlu a doufala jsem, že jsem Rihannu neprošvihla.

Stoupla jsem si vedle paní, která při příjezdu Kylie  Jenner řekla: ,, Who cares Kylie! I wanna see Rihanna!“. V tu chvíli jsem věděla, že ji uvidím.

Po 30 minutách přijela dlouhá limuzína a z ní vystoupila RIHANNA. Ještě teď tomu nemůžu uvěřit. Měla nádherné pastelově růžové šaty, které byli zepředu krátké a vzadu dlouhé. Vlasy měla stažené do culíku, který byl navlněný a posílala pusy.

Když jsem to viděla, celá jsem se třásla a pak jsem začala brečet štěstím, ještě teď jsem na měkko. Asi si říkáte, že možná přehnaná reakce, ale ona je můj vzor číslo jedna. Mám ji úplně všude a fakt ji miluju.

Vím, že spoustu lidí mělo lepší místa a lepší videa nebo fotky, ale já mám zážitek, který bude navždy v mém srdci a jsem za něj hrozně moc vděčná. Tohle se totiž vůbec stát nemuselo a normálně se to nestává a já měla obrovské štěstí a fakt jsem ji viděla tak blízko.

Večer jsem se koukla na video, jestli jde něco vidět, čekala jsem že vůbec nic a ono přece jenom trochu ano.

Tohle je ten typ zážitku, na který nikdy nezapomenete a já mám z toho ještě teď husinu.

P.S. Sny se plní v Los Angeles

Vaše Jeina

Video:zde

(Promiňte za chyby, tohle je spíš článek o pocitech.)Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.