Los Angeles – DAY 4 – TCL Chinese Theatre, Hollywood Boulevard and Victoria’s Secret

TCL Chinese Theatre je jednou z ikon v Los Angeles. Toto divadlo se nachází u Chodníku Slávy, tedy na Hollywood Blvd. Tato ikona je jasným představitelem renovace v LA, protože dnes slouží jako jedno z nejmodernějších kin na světě.


Toto divadlo vzniklo v roce 1927 a v roce 2013 bylo oficiálně předělané na IMAX. Konají se zde skoro všechny velké filmové premiéry, a proto před tímto divadlem naleznete otisky rukou a nohou hvězd a také jejich podpisy. Ano tady jsem našla svou lásku La La Land a tedy i Ryana Goslinga.

Toto divadlo/kino je neuvěřitelně obrovské a dotažené k dokonalosti díky detailům a kombinací barev. Pokud se k němu navíc vydáte večer, tak máte velkou šanci, že uvidíte show, která se promítá přes celé divadlo. Tato projekce se skládá z úspěšných filmů a po ní nastupuje zvýraznění rysů divadla, takže Vám přijde jako živé a v plamenech.

O kousek dál se nachází Dolby Theatre, kde můžete spatřit úspěšné muzikály, koncerty, taneční vystoupení a je tu i program pro děti. Součástí budovy divadla jsou také obchody světových návrhářů.

Z druhé strany máte naopak obrovské nákupní středisko Hollywood and Highland, které je vyznačené obrovským mramorovým obloukem a také obrovským slonem. V tomto obchodním centru najdete obchody jako je Aldo, Sephora, Forever 21, ale také zde najdete obchody, které v ČR nejsou. Obchody jako je Pink nebo Victoria’s Secret a tam jsem se také vydala já.

Ve VS už jsem před touto návštěvou byla jednou, a to jen na letišti. Takže poprvé jsem byla v originálním obrovském obchodě a zjistila jsem, jak moc je luxusní a skvělé tam nakupovat. Opravdu se pak cítíte jako jejich Andílek.

 V obchodě pracovaly sestry (dvojčata) a já tak nevěděla, která z nich se o mě stará. Dostala jsem totiž na začátku kartičku, kam mi vepsali míry, abych věděla, z jakých velikostí vybírat a jelikož byli obrovské slevy, tak jsem se moc nemírnila.

Teď se zasmějete, ale jak byla všude růžová a krásně to vonělo, tak jsem se cítila jak v jiném světě, a když jsem viděla ty kabinky, tak jsem si řekla, že jsem Alenka v říši divů. Ty kabinky jsou opravdu překrásné a do detailu vymyšlené a prostě hezčí jak můj pokoj. :D

Pokud neradi nakupujete, tak přeskočte pár řádků ať se nevyděsíte. Se Suzanne jsme totiž v obchodě strávili hodinu. Nejdřív jsme prohrábli slevy a pak jsme milionkrát měnili a zkoušeli. Poté jsem spatřila akci na Panties (5 for 28 dollars) a bylo jasno o dalším čase. Dále se schovává i v tašce podprsenka a sportovní croptop, který ale budu nosit normálně, protože je boží.

Pak už jsem se jenom vyfotila, nakrmila (sushi nejlepší volba), dala do kupy na spaní a usínala jsem s pocitem spokojeného jedince, co ten den hodně viděl a levně nakoupit. (A dokonce byla i škole super.)

P.S. Už se neztrácím a chápu autobusy, takže větší cestování může začít.

Vaše Jeina


Důležité informace o LA budou po pobytu nebojte.
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.