Luxusní život v Beverly Hills – jeden den jako Paris Hilton a taky trocha snů

Ten název berte s nadsázkou. Nevím totiž jak Paris žije, nevypadám jako ona a ani nemám budget jako ona :D, ale když se řekne Beverly Hills tak Vás Paris prostě napadne.


Život v Beverly Hills je úplně jiný než v jiných částí LA.
Hned jak do Beverly Hills přijedete, uvidíte čisto a bílo. Většina domů zde je totiž čistě až zářivě bílá a toho se drží i obchody.

 Pokud se chcete dostat do Beverly Hills levně, tak doporučuji autobus, který vás vyjde na 1.75$. Pokud chcete trochu luxusu a nemáte na limuzínu, tak je tady pohodlí Uberu. Musím říct, že tady je Uber velmi populární, bezproblémový a auta jsou fakt luxus. (Minimálně ty, ve kterých jsem jela já.)

Beverly Hills je domovem spousty hvězd, takže nečekejte levno. Všude uvidíte obří vily a možná potkáte i nějakou tu hvězdu a možná tu celebritku ani nepoznáte, protože já jsem nejspíš potkala Brada Pitta a zjistila jsem to až druhý den v bulváru. Musím se přiznat, že mi povědomí přišel, ale prostě mě to nenapadlo. (Krycí maskování funguje.)

Asi je Vám jasné, že Vám doporučím procházku po Rodeo Drive a trochu té mrkačky do obchůdků nebo aspoň do výloh. Pokud milujete módu, kosmetiku a procházky tak si to užijete.

Já si třeba na Rodeo Drive zašla do vysněné cukrárny Ladurée. Jasně, jsem v USA a jím francouzské makronky, ale promiňte o tomhle jsem snila a brzy dojde i na americké pochoutky slibuji. V Laduréé jsem si taky dala výbornou zmrzlinu a uvnitř byla makronka, no prostě boží.
Připadala jsem si v bílých šatech se zmrzlinou, taškou Ladurée, taškou od NYX, na podpatkách a v brýlích Aldo jako někdo, kdo tam patří. V Beverly se totiž stačí upravit a užívat si den a zapadnete. (nemusíte se ani obléci do značek)

Pokud se ptáte, proč NYX a kde, tak jednoduchá a rychlá odpověď. NYX je původem z Los Angeles a mají tady spoustu výrobků, které my ne. (A dávají božské dárečky.)

NYX se nachází blízko Rodeo drive v obchodním centru Westfield, které se nachází vedle hotelu, kde se natáčela Pretty Women. (Miluju LA a místa, kde se natáčelo.)

Dále je tu i pro pány Galerie Masarati Auta a tato Galerie zaujmula i mě. Hned před Galerií máte navíc luxusní Masarati a s ním si teda musíte vyfotit. :D

Za povšimnutí stojí také Beverly Hills City Hall. Je to opravdová policejní stanice, která je opravdu obrovská a architektura budovy nemá chybu.

Co dalšího nesmíte vynechat a o čem se moc neví, je obří a nádherný park s fontánou hned naproti Rodeo Drive a zde se taky nachází slavné nápisy Beverly Hills.

A z parku jsem pak také jela zpět do Hollywoodu, kde teď na chvíli bydlím.
Čím více času tu trávím, tím víc jsem šťastná. Má láska k USA sílí a stejně tak i k Los Angeles. Když chci ven, tak jdu a opravdu se tu nebojím, dokonce dám ruku do ohně za to, že tu je bezpečněji víc, jak na nádraží v Ústí nad Labem.

Líbí se mi, že tady se můžu oblékat jak chci a stejně tak líčit. A víte co? Tady se nepomlouvá, tady se chválí a hezky z očí do očí. Za jeden den si vyslechnete od cizích lidí tolik lichotek, jak nikdy před tím za Váš život. Máte pěkný outfit? Fajn, tak tři čtvrtě lidí Vám ho tu pochválí, aniž by Vás znalo. Všichni jsou milý a chtějí si povídat a každý tu má svůj sen, ve který věří a to mu pomáhá si ten sen splnit.
Tady nezáleží na tom, kdo jste, ale pro co žijete a jak.

Proč mi to neděláme fakt nevím, protože proč se nechválit navzájem a proč nesnít? Cožpak nemáte sny? Šup chci je vědět, budeme věřit spolu.

A ať už vše dopadne jakkoliv, LA v mém srdci zůstane navždy.

P.S. Věřte v sebe a cesta se ukáže.


Vaše Jeina

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.