LA LA LAND - DAY 3 - Hollywood Sign, Beverly Hills, Sunset and Dreams

Včera jsem si reálně uvědomila, jak obrovské LA vlastně je. Není to žádné místo, které zvládnete projít za pár dní. Bohužel tento týden mám školu odpoledne, tedy od tří a musím přiznat, že tenhle rozvrh je fakt opravdu na nic. Škola končí totiž v šest a pokud se chcete vydat do kopců, tak už do západu slunce moc nezbývá. Jasně pokud chcete zažít noční život, tak je výhoda, že ráno nemusíte vstávat. Já však kvůli rozvrhu pocítila strach, že nestihnu zažít a vidět vše.

Naštěstí rozvrh lze dnes změnit a od pondělí budu mít školu jen dopoledne. Snažím se hlavně pořád mít na paměti, jak obrovské štěstí mám, že jsem tu. Avšak včera jsem si také poprvé uvědomila, jaký obrovský snílek jsem. Mám opravdu hodně bujnou fantazii, která se ne vždy úplně vyplácí a umí mě tak občas zklamat. Bojím se tedy toho, že mé sny jsou nereálné a také mám strach z toho, že jednoho dne to tu opustím. Nevím proč, ale věřila jsem nebo spíš jsem si vysnila, že právě tady se vše splní a čas běží. Je to divné, ale fakt se mi nechce zpět a to mám v podstatě kupu času ještě a z tohohle mám strach. Opravdu bych tu chtěla zůstat. Bylo by fajn si tu najít práci, byt, zařídit život, ale mé místo je jinde.

Pamatujete si na píseň z La La Landu Someone In The Crowd? Nevím proč, ale včera jsem si jí pustila. Dost jsem o téhle písni přemýšlela a viděla jsem se v ní. Opravdu patřím k těm lidem, co doufají, že je někdo objeví, že se stane něco neuvěřitelného, něco magického, něco co Vám změní život. Vraťme se, ale na zem. Kromě tance si nemyslím, že bych měla na něco talent.

Píseň číslo dva City of stars. Tuhle píseň jsem vždy poslouchala jen ve verzi, kterou zpívá Ryan Gosling, avšak nyní jsem se dala na verzi, kdy píseň zpívá společně s Ryanem i Emma. Víte, co na téhle písni mám? Ano je o LA, ale je také o lásce. Je o lásce, která byla na prvním místě před sny a díky této lásce se sny splnili. To láska je ta věc, kterou všichni chtějí. Láska umí otevřít svět, umí rozzářit oblohu. To je to, co já pořád hledám a uvědomila jsem si to až tady. Vždycky jsem myslela, že chci být sama, ale teď vím, že ne. LA je město plné snů, které se plní a pomáhá tomu láska. Splní se však ty mé?

Vydala jsem se tedy kvůli tomu do Beverly Hills. Jela jsem autobusem a cesta tam trvá minimálně 40 minut. Bohužel jsem tady strávila, jen krátký čas, protože kvůli škole jsem musela zpět.  Do Beverly Hills se tedy musím vrátit, ale už teď Vám mohu z fotek prozradit, že to je opravdu luxusní část.

Před školou jsem si však prohlížela e-mail. Špatná volba, nedostala jsem totiž práci, o kterou jsem se v ČR ucházela. Je to znamení? Pravděpodobně ne.

Víte, co je však v LA výhodou? Že když se něco nepovede, tak můžete něco podniknout pro rozveselení. Po škole jsem se tedy se Suzanne a Igorem vydala na magické místo, tedy na Hollywood Sign. Vyšla jsem až na úplný vrh a nesledovala jen, jak obrovský je nápis Hollywood, sledovala jsem i celé město a západ slunce a v tu magickou chvíli mi Suzanne řekla: ,, Sometimes dreams come true.“ Měla pravdu, protože sledovat západ slunce u Hollywood nápisu je opravdu sen a nám se splnil.

Pak jsme se sami se Suzanne vydali do centra na večeři a já byla šťastná, že tu můžu být.


P.S. Zatím, co jsem psala mi někdo ukradl snídani .

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.