Otevíračka NYX s Makeup Your World

Přeji Vám krásnou neděli. Při dnešní neděli jsem si uvědomila, že dlouho nebyl žádný Beauty článek. Náprava je tedy tu. Dnes Vám krátce povím o otevírače nového obchodu NYX.


Je to sice déle, ale byl by hřích Vám o tom nepovědět. Na tuto otevíračku jsem se vydala s úžasným Petrem, kterého už ode mě znáte. Petr má úžasný blog Makeup Your World a já tento blog absolutně miluji. Petr je pro mě velký zdroj inspirace a také úžasný kamarád. Už jste asi poznali, že se vzájemně podporujeme a jeho podpora pro mě moc znamená.

NYX je pro nás velká spojitost, protože už jsme se dvakrát hlásili do soutěže NYX Face Awards. Jestli to zkusíme potřetí, zatím nevím. Minimálně Petr by měl, protože jednoho dne tu soutěž prostě vyhraje a já za to dám ruku do ohně.


NYX je taky moje obrovská kosmetická láska. Jejich produkty opravdu zbožňuji, nejvíce samozřejmě rtěnky. Těch mám opravdu velkou sbírku a nikdy jich nebudu mít dost.

Musím říct, že otevření nové pobočky na OC Chodov mělo opravdu grády a mě se tato otevíračka líbila o dost víc, než když se otevíral první NYX obchod v ČR. Obrovská stage, dobrá hudba, fotobudka, občerstvení, dárečky, to vše a ještě víc jste tam mohli vidět.

Oba dva otvírací dny byly tedy obrovská paráda, kterou jste si mohli užít s Beauty hvězdami a svými kamarády.

Samozřejmě původně byl můj plán vzít si jen jeden produkt. Znáte mě, tenhle plán nevyšel. Ale u mě se ta kosmetika prostě nikdy neztratí.

S Petrem jsme prolezli celý obchod a moc se nám tam líbilo. Hlavně miluju, když mám u sebe někoho, kdo sdílí stejnou vášeň pro kosmetiku jako já a tak jsme klábosili snad o každém produktu.

Zajímá Vás, co jsme si koupili a jak to tam vypadalo?
Tak se mrkněte na video, které jsem pro Vás ten den točila.

Mám Vás ráda


Vaše Jeina
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.