Benefiční koncert Kdo má rád – díky za všechno!

V sobotu jsem zažila další krásný zážitek s taneční skupinou Joeland. Zažila jsem krásný pocit jako tanečník, trenér, make-up artista i jako kostymérka. Miluju, když se mohu co nejvíc podílet na takových akcí a čím víc pomůžu, tím líp.

Taneční skupinu Joeland už znáte z mých článků i z mého videa s Pepou Balážem. Jak již víte, Pepa mě oslovil ke spolupráci na projektu EJC talent. Samozřejmě jsem kývla a čas plynul jako voda a z nás se staly skvělý přátelé.

Jsem za Pepu hrozně moc vděčná. Je úžasný trenér, šéf i kamarád. Když společně vytváříme kostýmy, tak se vzájemně doplňujeme a vždy se shodneme. To je pro mě obrovská vzácnost.

Na tuto událost nám utekly přípravy hrozně moc rychle a než jsme se nadáli stáli jsme na místě srazu a jeli z Prahy až na zámek Nové Hrady. Já vím zámek, co se jmenuje hrad, taky jsem se zasmála.

Nejdřív jsme začali prostorovou zkouškou, poté jsem začala líčit, má spolutanečnice Natálka česat a pak jsme s Pepou doladily a zkontrolovaly kostýmy.


Když jsme pak nastoupili na stage a zahájili benefiční akci, tak jsem zažila nádherný pocit. Viděla jsem všechnu tu práci, co jsme zvládli a byla jsem na nás všechny pyšná. Na moje holčičky, na kluky, co dělají breakdance, na nás tři tanečnice a nejvíc na Pepu. Všechno to krásně zapadlo do sebe a já si užila celé vystoupení.

Pepa nás pak pochválil a poděkoval mi za pomoc, což mě dojalo ani mi nepřijde, že bych toho tolik dělala.  Zabalili jsme si věci a jeli zase domů. Tím nám však zábava neskončila, protože spoustu zábavy jsme zažili i v autě.

Co z toho všeho vyplývá? Když máte kolem sebe lidi, co Vás mají rádi, je s nimi legrace a máte společné zájmy, tak si ten čas s nimi užívejte na plno. Zapomeňte na starosti a hoďte vše za hlavu, protože ty nejvzácnější chvíle jsou vždy tady a teď.


Vaše Jeina
Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.