Můj pocit lásky

Láska je pro mě pocit, jak když se dusíte. Ležím na posteli, cítím prázdnotu, a i když si snažím zakrýt oči škraboškou na spaní, nemůžu usnout a v tu chvíli to přijde. Slzy se hrnou do látkové škrabošky a začnu se dusit. Tahle kombinace mě donutí udělat prudký pohyb nahoru. Sedím v křečích na posteli bez dechu a cítím se jak blázen, protože mám i tak zakryté oči. Tahle scénka mi spíše připomíná horor, kdy hrdina čeká na smrt. Tento pocit se dá tedy přirovnat ke strachu. Ptáte se z čeho? Z toho, že toho druhého již nikdy neuvidíte.


Mě se tento pocit často kříží s nicotou. Tedy s pocitem, že jsem na nic a všechno, co dělám je na nic. Přijde mi to jak zatemnění mozku. V tu chvíli jsem najednou bez snů a cílů, a když už se nějaký sen objeví, tak mi něco uvnitř řekne to nedáš. Takové to je, když já miluji.

Většinou se totiž zamiluji neoprávněně. Zní to jako u soudu já vím, ale myslím tím, že se zamiluji do někoho, koho milovat nesmím. Do někoho, kdo je nedosažitelný. Přitom nikdy nechci víc než pocit, že toho člověka znovu uvidím a taky chci vědět, že mu na mě aspoň trochu zaleží. Když to tak píšu, tak to možná je moc, možná až příliš.

Včera jsem se dívala na film, ve kterém řekli, že spisovatel by měl psát o tom, co zná.  Myslím si tedy, že nejlépe znám sebe a své pocity, proto o nich také většinou píšu, i když nejsou vždy motivující a hezké.

Abych pravdu řekla nyní přežívám na práci a únavě. Snažím se toho dělat tolik, abych každý večer padla a vyhnula se myšlenkám na lásku. Nyní jsem v rozpoložení, že bych spala hned teď, protože láska mě dohnala předešlou noc a začala mě dusit. Avšak jednu myšlenku večerní noc měla. V lásce se nedomýšlí. Nikdy nepřemýšlejte za toho druhého, nikdy si nic nepředstavujte, nedomýšlejte si konce, protože v lásce znamená očekávání pád.

Já mám však pozitivní věc na konec. Nyní sice přežívám, ale šnečím pohybem se mi přibližuje let do LA. Nemůžu se ho dočkat. Pořád si opakuji, že brzo vypadnu a přijdu na jiné myšlenky, splním si sen a zažiju své první velké dobrodružství a až skončí vydám se na další.

Tento pátek mě však ještě čekají přijímačky na mojí vysněnou školu. Tedy na Akademii žurnalistiky. Pokud se tam dostanu tak se mi již v pátek jeden sen splní. Tak mi držte palce. Pro mě to totiž v tuto chvíli znamená budoucnost.

Vaše Jeina


P.S. Dobré znamení je, že už zase pravidelně píšu a jsem otevřená. To mi pomůže se vyhrabat z díry a rozdávat pozitivní energii, kterou po vyhrabání získám.


Tags:

Share:

2 komentářů

  1. Ty úzkosti z "lásky" znám, snad bude brzy lépe a přeji hodně štěstí ke zkouškám :)

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.