Moje nová výzva _ 60 days before

Ahoj někteří z Vás již možná ví, že už přes rok provozuji svůj kanál na Youtube. Tento kanál byl většinou o vlogách, kosmetice a módě. Kvůli tomu, že jsem spočítala svá videa na Youtube, jsem si řekla, že si udělám svou vlastní Youtube challenge.


Jedná se o to, že nyní budu zaznamenávat dva měsíce svého života. Nedělám to kvůli tomu, že bych si myslela, jak extrémně zajímavý život mám, ale opět to dělám sama pro sebe. Co mě k tomu vedlo a proč?

Za prvé jsem se po pauze vrátila do posilovny a chci vidět výsledky na fotkách a videích.
Za druhé jsem změnila svůj jídelníček, což může ukázat pravou tvář toho, jak moc záleží na stravě.

Za třetí jsem najela na jídelníček a program podle Chris Powell, kterého už z mého blogu znáte a já Vám chci ukázat, že jeho rady opravdu fungují.

Za čtvrté opět chystám BOOTEA Detox. Tento detox již také znáte z článku. Tímto článkem jsem otevřela diskuzi o tom, jak Vám z toho čaje je, co jíte, jak cvičíte, jestli to opravdu funguje atd. A jak lépe to ukázat než prostřednictvím videa.

Bod číslo pět je osobní důvod. Jedná se o to, že občas mám pocit, že toho dělám málo, i když mám školu, dvě práce, blog, youtube, jsem makeup artistka a stylistka, tak mám prostě občas pocit, že nic nedělám, a že jsem k ničemu. Takhle si můžu i sama dokázat, že to takhle není, takže taková terapie videem.

A poslední šestý bod Vám odpoví i na otázku proč 60 DAYS BEFORE. Vlogy jsem totiž začala natáčet v den, kdy to bylo přesně 60 dní před mým odjezdem do LA. Takže mi to urychlí i čekání na můj samostatný trip. Asi je Vám jasné, že po téhle výzvě nastane denní natáčení v LA a plno videí z LA, ale popravdě nedokážu odpovědět na to, co bude pak.

Budu se snažit Vám v každém videu ukázat co dělám, jak cvičím, co jím a také Vás pokaždé zkusím namotivovat, probrat s Vámi různá témata nebo Vám dám nějaké doporučení na to co číst, na co se dívat, co ochutnat, kde jíst a podobně.

Uvidíme zda-li Vás to někoho chytne nebo se ke mně dokonce někdo přidá. Každopádně Vám slibuji, že to neznamená, že budu flákat svůj blog. To ani náhodou! Psát budu dál a pravidelně. A pořád tu jsem stále pro Vás. Kdykoliv, cokoliv. Když můžu, tak pomůžu.

Vaše Jeina

P.S. Pro představu máte první dvě videa pod článkem.

                                                                        Day2
První Vlog


Share:

4 komentářů

 1. Super Jani! Balů je boží, ty taky a přeji Ti, aby Ti to vydrželo. Zrovna jsem také začala, ale já na rozdíl od Tebe mám zhoršené podmínky a daleko méně času na sebe ve formě cvičení. Můj volný čas začíná většinou kolem 21h večerní:-) Těším se na další videa.
  PS: doporučím ti dělat si snídaňovou kaši domácí, ty instantní obsahují zbytečně moc sacharidů a jiných zbytečností. Zabere to 5min. Doporučuji vločky dají se sehnat jakékoli, pro sladkou chuť banán klidně celý, rozinky, brusinky v rozumném množství, trocha skořice nebo strouhaný kokos, přidávám i trošku chia semínek, ořechy. V neděli to můžeš polít třeba javorovým sirupem - 1 lžíce. Mám ráda také ovesné mugcake, které obsahují i bílkovinu ve formě vajíčka. Co se týká slanějších snídaní, tak super jsou vajíčka v hrníčku se šunkou - dělám je v mikrovlnce na teplý ohřev to trvá 1,5min. Mně dal hodně inspirace Břicháč Tom. Dostupné kvalitní suroviny. Pečivo jím vyjimečně a to si připravuji sama žitné nebo žitno-špaldové pita placky.
  Tak tréninku zdar:-)
  A.

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji mnohokrát za krásný komentář a recepty! Všechny je vyzkouším akorát mikrovlnku nemám. A já mám opravdu štěstí, že můžu chodit ráno, protože všechna má práce začíná odpoledne. Takže mohu na tréninky chodit od osmy od rána. Ale také tomu, tak není každý den. Děkuji mnohokrát za podporu ❤

  OdpovědětVymazat
 3. Jani já jsem si mikrovlnku s ohřevem (takže zdravá forma ohřívání) koupila až teď. Mugcake jinak než takhle neuděláš, ale to nevadí, ty kaše jsou rychlý i na pánvi. dělám to tak, že vstanu a jdu si dát na pánev mléko (častěji spíš vodu) a do ní hodím vločky - kupuji je v Lidlu, jsou jemné a za poloviční cenu než mají Emco jemné. A jdu budit rodinu. Když chystám snídani tak se mi během toho udělají. Rozinky vařím s vločkami, stejně tak skořici, kokos, chia apod., ovoce dávám většinou už do hotového - nechutná mi moc teplé. A mugcake s vajíčka uděláš na pánvi. prostě kousek šunky a na to plácneš vejce jako volské oko a je to za 3min hotový. Promiň, že jsem se tak rozepsala:-)
  Jo a můj den začíná už v 6 ráno...od 8 práce, po práci školka, škola, povinnosti, čas pro děti, v 9 spí a mám volno:-) ale už nemám energii na to cvičit, občas dám kolo, brusle, koloběžku a většinou s dětmi. Času málo, ostatního moc:-))) ale je to super
  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za recepty! ❤ Fakt super a máš můj obdiv ! Tolik toho stíháš. Jsi úžasná

   Vymazat

Používá technologii služby Blogger.