Moje nová výzva _ 60 days before

Ahoj někteří z Vás již možná ví, že už přes rok provozuji svůj kanál na Youtube. Tento kanál byl většinou o vlogách, kosmetice a módě. Kvůli tomu, že jsem spočítala svá videa na Youtube, jsem si řekla, že si udělám svou vlastní Youtube challenge.


Jedná se o to, že nyní budu zaznamenávat dva měsíce svého života. Nedělám to kvůli tomu, že bych si myslela, jak extrémně zajímavý život mám, ale opět to dělám sama pro sebe. Co mě k tomu vedlo a proč?

Za prvé jsem se po pauze vrátila do posilovny a chci vidět výsledky na fotkách a videích.
Za druhé jsem změnila svůj jídelníček, což může ukázat pravou tvář toho, jak moc záleží na stravě.

Za třetí jsem najela na jídelníček a program podle Chris Powell, kterého už z mého blogu znáte a já Vám chci ukázat, že jeho rady opravdu fungují.

Za čtvrté opět chystám BOOTEA Detox. Tento detox již také znáte z článku. Tímto článkem jsem otevřela diskuzi o tom, jak Vám z toho čaje je, co jíte, jak cvičíte, jestli to opravdu funguje atd. A jak lépe to ukázat než prostřednictvím videa.

Bod číslo pět je osobní důvod. Jedná se o to, že občas mám pocit, že toho dělám málo, i když mám školu, dvě práce, blog, youtube, jsem makeup artistka a stylistka, tak mám prostě občas pocit, že nic nedělám, a že jsem k ničemu. Takhle si můžu i sama dokázat, že to takhle není, takže taková terapie videem.

A poslední šestý bod Vám odpoví i na otázku proč 60 DAYS BEFORE. Vlogy jsem totiž začala natáčet v den, kdy to bylo přesně 60 dní před mým odjezdem do LA. Takže mi to urychlí i čekání na můj samostatný trip. Asi je Vám jasné, že po téhle výzvě nastane denní natáčení v LA a plno videí z LA, ale popravdě nedokážu odpovědět na to, co bude pak.

Budu se snažit Vám v každém videu ukázat co dělám, jak cvičím, co jím a také Vás pokaždé zkusím namotivovat, probrat s Vámi různá témata nebo Vám dám nějaké doporučení na to co číst, na co se dívat, co ochutnat, kde jíst a podobně.

Uvidíme zda-li Vás to někoho chytne nebo se ke mně dokonce někdo přidá. Každopádně Vám slibuji, že to neznamená, že budu flákat svůj blog. To ani náhodou! Psát budu dál a pravidelně. A pořád tu jsem stále pro Vás. Kdykoliv, cokoliv. Když můžu, tak pomůžu.

Vaše Jeina

P.S. Pro představu máte první dvě videa pod článkem.

                                                                        Day2
První Vlog


Share:

4 komentářů

Používá technologii služby Blogger.