Joker Girl is here ! Are You ready?

Včera mě překvapilo, kolik z Vás už dlouho čeká na tento tutoriál. Když jsem ho před nějakou dobou točila, tak jsem se nemohla udržet a skoro každý znatelný postup jsem sdílela pomocí instastory.

Přípravy na tento tutoriál však nebyly dlouhé. Když jsem vypadla z NYX Face Awards, tak jsem si řekla no a co, tohle mě přece bavilo, takže nebudu končit. Bavilo mě natáčet tutoriály, a tak jsem se díky tomu víc opřela do svého youtube kanálu a šlo to jako po másle.
Chtěla jsem se však posunout ještě dál a zkusit něco, co jsem dříve nedělala.

Jako milovní komiksů a filmu od Marvelu a DC jsem nápad dostala hned po shlédnutí svého oblíbeného filmu Sebevražedný oddíl. Napadlo mě, proč nevyzkoušet nějaký tutoriál podle filmů či hvězd. Já vím, nic nového, ale proč to nezkusit.

 V takové chvíli by Vás všechny napadla nejspíš Harley Quinn, ale Harley by přece nebyla bez Jokera. A tak volba padla. Tenhle zamilovaný pár jsem chtěla vytvořit ať to stojí, co to stojí, protože jejich příběh prostě miluji. Do hlavy mi, ale naskákaly otázky. Dělat postavy podle filmu či komiksu či obojí? Řekla jsem si, že to vezmu postupně po jednom. A budu třeba dělat obojí. Jak se mi bude chtít a jak to půjde.

První tedy šel Joker. Když jsem si sedla ke stolu a začala tvořit ve svém Face Chartu postavu, tak mi cinklo v hlavě, jestli nebude lepší udělat Joker Girl. Mam dlouhé vlasy a zelený sprej se dá sehnat lépe než kvalitní zelená paruka. Od té doby to šlo raz dva. Jeden den jsem navrhla Joker Girl do FaceChartu, druhý den jsem pořídila spreje a třetí jsem už bez zkoušky natáčela na ostro.

Po dlouhé době jsem byla na sebe zase pyšná a ještě víc po tom, co mi moje ségra řekla:, Já myslela, že kreslíš o dost hůř“. Pak naproti mně s úsměvem sedla a v podstatě poobědvala s Joker Girl.

Se mnou musí být asi občas vtipný život. Například jsem myslela, že natočím finální look v lese, začalo mi, ale pršet a já běžela domů a kolem zrovna projelo auto a nevím, jestli jsem v očích řidiče viděla šok či strach. Každopádně bych se občas ráda vrátila časem a sledovala sama sebe, myslím, že bych měla o zábavu postaráno.

Co se týče prodůktů tak jsem použila snad vše, co mi padlo pod ruku. Na tetování jsem většinou používala černé linky nebo černou tužku, dále zlatou tužku od NYX, také rtěnky od MAC a NYX, tužku na rty nude od Mary Kay , zelenou tužku Trend it up a růžovou rtěnku Trend it up.

Krom tetování Vám všechny produkty jmenuji ve videu a ke každému produktu máte na víc i mini recenzi.

Doufám, že se Vám tedy video bude líbit a tady na blogu posílám i hromadu fotek, o které by byla škoda se nepodělit.

Vaše Jeina

P.S. Video je pod fotkami (nebo na YOUTUBE)
Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.