Jak jsem si koupila svou první rtěnku? A jaké značky byla?

Pamatuji si svou první rtěnku. Byl to ten nejúžasnější odstín růžové, který jsem kdy našla. Moje první rtěnka byla koupená v Paříži na Champs-Élysées. Byla to má první návštěva Paříže a já byla okouzlená světli města, Eiffelovkou, Moulen Rouge, makronkami a jinými francouzskými dezerty, časopisy, módou, vůní parfému a kosmetikou.


Vůně parfému mě dotáhla až do nákupního centra Lafayette. Chvíli jsem se tam procházela a nevěděla jsem kam dřív s očima a pak jsem uviděla zlatý stánek YSL.

Yves Saint Laurent vždy byl a vždy bude můj nejoblíbenější návrhář. Miluji jeho příběh i práci. Je pro mě obrovskou inspirací. Už v tu dobu jsem věděla, že chci mít něco od jeho značky. Něco, co budu moct mít vždy u sebe. Něco, co mi připomene, že se nikdy nemám vzdávat a jít si za svými sny. Stejně tak to dělal i on. Můj velký návrhář.

Slečna, která pracovala v tomto oddělení mi řekla, že správná rtěnka podtrhne krásu každé ženy. Výběr byl tedy jasný, ale která byla ta správná.  Chvíli jsem zkoušela barvičky na ruce až jsem narazila na úžasnou růžovou rtěnku z limitované edice. Pyšně jsem si jí odnesla domů a používala jsem ji každý den. Než jsem se nadála rtěnka byla vypotřebovaná a nikde k sehnání. Moje láska k rtěnkám však neskončila a já se stala vášnivou sběratelkou.

Jednoho dne mi přišel domů balíček a v něm úžasná rtěnka v tom samém odstínu jako byla má první rtěnko a co víc k ní byla v balíčku i božská paletka. Jak víte od tohoto balíčku uplynulo jen pár dní a pořád jsem z toho hrozně moc nadšená. Neumíte si představit, jak jsem skákala radostí. Totálně jsem jásala a ječela a nemohla přestat. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna mě balíček přijde. Od té doby nosím rtěnku pořád u sebe a s paletkou jsem se líčila už mnohokrát.

Samozřejmě se můžete těšit i na tutoriál s touto kosmetikou a také recenzi. Tohle berte tedy jako malou ochutnávku článku.

Vaše Jeina


P.S: A co vy a rtěnky?
Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.