Jak jsem se zamilovala do YOGY a jaké druhy yogy jsem zkusila

Ahoj všichni! Tak konečně se Vám ozývám s pořádně pozitivním článkem!
Dnes bych se s Vámi ráda podělila o mou novou vášeň a lásku! Jde o yogu.

Jak jste si mohli všimnout, není to tak dávno, co jsem se zúčastnila Yoga challeng na instagramu. Můj instagram byl přímo zaplaven fotkami z Yogy a jak jsem psala, touto výzvou tmá láska nekončila.

Tato challeng mě tak nabila, že jsem Yogu začala cvičit pravidelně a snažím se každý den zlepšovat. Pravidelným tréninkem to samozřejmě jde. Pravidelný může být klidně i jednou týdně, to Vám říkám, abych Vám dokázala, že sport může být pro všechny.

 Yoga byla i první nakopávač k natáčení denních videi, které jsem nazvala 60 DAYS BEFORE. Musím říct, že zatím jsem se nezklamala a úspěšně natáčím a tréninky jsou čím dál, tím víc intenzivnější i díky skvělé Kristýně, která mě drtí v posilovně. Díky ní mě posilka konečně zase baví.

Neskončila jsem však jen u klasické Yogy. Již v minulosti jsem chodila na létající Yogu, která je nádherná a opravdu božská, protože se vznášíte na barevných šálách, avšak těžce skloubím svůj čas s lekcemi tohoto druhu Yogy.

Díky Janičce Najbrtové jsem se však i tak posunula nyní dál. Janča mi totiž věnovala nejskvělejší wheel, který slouží jako pomůcka k cvičení Wheel Yoga.

S wheel yogou jsem si hned padla do oka. Nejen, že mě krásně protáhne, ale pomáhá mi i zlepšovat svaly a získávám i ještě lepší balanc.

Tím však nekončím, protože Janička je tak moc úžasná, že mi pomohla se dostat do challenge, o které se brzy dozvíte víc, zatím je to však tajemství.

Část svých Yoga tréninků jsem zachytila i na kameře a pod fotkami máte samozřejmě tato videa na sdílená. Pokud Vás však zajímá ještě víc toto téma, tak doporučuji sledovat i Janičku na instagramu a FB stránce, protože lepší trenérka neexistuje. Pokud Vás zajímá wheel yoga, tak na ní mrkněte na instagramu zde.

Já Vám přeji krásný den a budu se na Vás těšit u dalšího článku a videa.

Vaše Jeina


P.S. Odkazy :  Instagram Jana Najbrtová - theczechyogi

                         Instagram : WheelYoga 

                        FB Jana Najbrtová - Flexyart
              
                        FB : Wheel yoga 
Tags:

Share:

4 komentářů

  1. Wheel yogu jsem vždycky chtěla zkusit, ale tak nějak jsem zůstala i Power yogy :)
    Ejnets in Lisboa

    OdpovědětVymazat
  2. Nikdy jsem nevěřila tomu, že by Yoga mohla pomoci klidu duše nebo hubnutí, asi si mě jednou budeš muset vzít do parády a ukázat mi její kouzlo! :D :)

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.