Tak co, NYX Face Awards?

 Ahoj všichni! Tak Vám přináším nové zprávy. Už konečně vím, jak mi NYX Face Awards dopadli. Asi to už víte, ale osud padl a ukázal na mě nepostupem.

Napadla mě však jedna věc. Co plnit výzvy, které postupující budou dostávat, i když už jsem z kola ven? Myslím si, že by to byl pro mě docela dobrý trénink a pro Vás zajímavá videa.

Navíc, když jejich první výzva je lesní bohové a já žiju na samotě u lesa, tak by byla škoda toho nevyužít. Nápad navíc už mám, ale na ten si musíte počkat. (Mám totiž stejně jako oni 20 dní :D)

Dále jsem slyšela, za rok to zkusíš znova.  Popravdě tenhle rok jsem možná víc zklamaná než minulý a víte proč? Protože jsem viděla zlepšení a myslela si, že to stačí, ale bohužel nestačilo. Nevím sice kam se pohnu za rok, ale pokud to zkusím, tak si budu říkat:,, Do třetice všeho nejlepšího.“ Ale co když mi to zase nevyjde? Zvládla bych zklamání číslo tři?

A opravdu nevím, kde za rok budu. Nevím jestli budu žít tady nebo v cizině, vše se rozlouskne až v červnu do té doby nedělám rozhodnutí pro mou budoucnost. Třeba za pár let zkusím americký Face Awards, kdo ví.

Letošní zklamání mě alespoň dost nakoplo, protože jsem viděla kolik z Vás mě opravdu hodně podporuje. Dostala jsem od Vás opravdu nádherné zprávy, které mi rozehřáli srdíčko a ukázali mi, že mám makat víc.

To také splním. Tenhle týden zahajuji výzvu plnou kosmetiky!!!!!

Od dnešního dne až po příští týden v úterý vyhlašuji soutěž o kosmetické produkty značky Models Own!
Pokud si chcete zasoutěžit, tak mrkněte na můj instagram, ať se můžete zapojit. Na instagramu se také dovíte,  o jaké konkrétní ceny to vůbec hrajeme.

Krom toho se těšte na kosmetický Unboxing, který vyjde zítra. K němu bude samozřejmě i článek.
Ve čtvrtek čekejte kosmetickou recenzi.
V pátek tutoriál (i s článkem) a další dny čekejte kosmetické recenze a úterý dovršíme vyhlášením soutěže o produkty Models Own. Takže je určitě na co se těšit.

Děkuji Vám tedy ještě jednou za podporu a přeji Vám krásný den.


Vaše Jeina

P.S. Místo fotky Vám dnes nasdílím můj nový tutoriál :)


Share:

2 komentářů

  1. Nevadí, že si nepostúpila, na rok to určite vyjde ;) Ten Nude tutorial sa ti naozaj podaril, krásna ♥

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji mnohokrát :) si opravdu moc hodná a jsem ráda, že se líbí ♥

      Vymazat

Používá technologii služby Blogger.