NYX Total Control Drop Foundation - RECENZE

Sehnání kvalitního make-upu se správným odstínem je velká fuška. Každý z nás má totiž jinou pleť a jiný podtón pleti a co sedí jednomu nemusí sedět druhému. Na tohle možná myslel NYX při tvorbě total control foundation, protože vytvořil nespočet odstínů.

Odstíny jsou v prodeji od nejsvětlejších až po nejtmavší a snad pro všechny tóny pleti. Já si tak našla světlý odstín s růžovým tónem, který na pleti působí opravdu přirozeně.

Finish tohoto make-upu je navíc matný, a tak zakryje každou nedokonalost. Celý trik spočívá totiž v dávkovači tohoto make-upu. T

Tento make-up je totiž tekutý a pomocí pumpičky si tedy nadávkujete přesné množství pro Vaší pleť a čím více kapek dáte, tím většího efektu krytí dosáhnete. (samozřejmě je s více kapkami větší práce se zapracováním)

K tomuto make-upu byl vyvinut i štětec, ale popravdě jsem si nechtěla kupovat nový štětec, který Vás vyjde na víc než make-up.
Tento make-up můžete totiž zapracovat i klasickým štětcem na make-up nebo houbičkou. Já doporučuji houbičku, lépe tento make-up zapracuje a dosáhnete lepšího efektu.

Na tenhle make-up si však dávejte pozor. Nádobka je velice křehká a jedním pohybem můžete tento make-up lehce rozlít. Mě už se to povedlo dvakrát. Jednou na postel a podruhé na podlahu a uklízet to opravdu nechcete. (Navíc Vás zabolí při rozlití peněženka)

Musím však říct, že na to, jak skvělý je tento make-up, tak má dobrou cenu. Stojí 399 Kč a řekla bych, že Vám docela dlouho vydrží. Já ho mám už přes měsíc (plus jsem ho dvakrát rozlila) a je toho tam ještě spoustu.

Abych to tedy shrnula, tak jsem po dlouhé době našla make-up, který mi sedí, dosáhne krycího efektu, který chci (a na to jsem hodně kritická), vypadá přirozeně a ráda se pro něj vrátím. Za tu dobu, co testuji make-upy je tohle pro mě Number 1.

Vaše Jeina 


Share:

7 komentářů

Používá technologii služby Blogger.