Holochrome Collection ModelsOwn

Kdo viděl mé nové video (Unboxing) již jistě ví, odkud vítr vane. Dostala jsem totiž od značky ModelsOwn krabici plnou překvapení, a v téhle krabici nechyběla ani nejnovější kolekce této značky, a tou kolekcí je božská a blýskavá Holochromecollection.

Pro tuto kolekci byla vytvořená nová Holochrome paletka, která vás okouzlí už svým designem.
Tato paletka se skládá z deseti stínů, z toho jsou dva matné. Všechny stíny mají perfektní pigmentaci a to i bez primeru. Stíny vůbec nepráší a na oku drží jako přibité.  Líbí se mi i zvolená kombinace barev a chytlavé názvy.
Můj nejoblíbenější stín z této paletky je DeepSea a tento název si opravdu zaslouží, jelikož tento stín vypadá na očích jako moře.

Bonusové body má paletka taky za roztomilý štětec, který je fialovo-růžovo-zelený.
Tahle paletka má jediné mínus, tímto mínusem je seřazení stínů za sebou. Paletka je totiž seřazená bez systému, takže si na ní chvíli musíte zvykat.

Tato kolekce nám navíc přinesla tři úžasné Lip Glossy. Jedná se o lesky na rty s trendy holografickým efektem. Pomocí tohoto lesku se Vám opticky zvětší rty a je jedno, zda-li používáte Lip Gloss rovnou na rty, či s rtěnkou nebo tužkou, efekt je vždy krásný.

Pokud však chcete dosáhnout mega efektu, tak se připravte, že budete hodně vrstvit. Na druhou stranu musím uznat, že to, co vydrží tento lesk, je až dech beroucí. Nikdy mi žádný lesk na rty nevydržel přes oběd a nevím, jak je to možné, ale tenhle Lip Gloss to zvládl hravě.

Tento Lip Gloss si můžete zakoupit ve třech odstínech. Jedná se o odstíny Cosmos Pink, Laser Lilac a MoonLight. Jako milovnice fialové pro mě samozřejmě vyhrál Lip Gloss Laser Lilac. MoonLight mi však připomíná Lip Injection od TooFaced a to je o dost levnější a efekt udělá stejný.

Poslední z této kolekce jsou laky na nehty. Musím se přiznat, že já si nerada lakuji nehty. Mnohem raději si je nechám od někoho nalakovat a jelikož nikdo nebyl poblíž, tak jsem si lak musela aplikovat sama.

Jsem dost nešikovná v tomto ohledu, a tak to dopadlo katastrofálně. Měla jsem lak na oblečení i obličeji. Takže až si budete lakovat nehty s laky ModelsOwn, tak si na to udělejte čas a nespěchejte. Vrstvěte pomalu a čekejte na zaschnutí, protože všude tyto laky drží jako přibyté, i na obličeji - a to nechcete.

Laky na nehty od ModelsOwn sice déle schnou, ale efektem se jim nic nevyrovná.

Já se do této božské kolekce Holochrome opravdu zamilovala a jde to vidět i v novém tutoriálu, kde i uvidíte, jak se s paletkou dobře pracuje. Uvidíte, jak vypadá paletka na očích a dostanete jednoduchý návod na jeden look.

Tak mi dejete vědět, zda-li ho zkusíte.

Vaše Jeina

P.S. Tutoriál najdete zde 
 


Share:

2 komentářů

Používá technologii služby Blogger.