Caolion Premium Hot and Cool Pore Pack Duo – recenze

Jako asi každá žena vedu nekonečný boj s rozšířenými póry a černými tečkami. Vyzkoušela jsem spoustu produktů a myslím, že jich ještě nespočet zkusím, ale je tady jeden produkt, u kterého se musím pozastavit a podělit se s Vámi o něj.

Už z názvu víte, že se jedná o duo od značky Caolion. Tohle Duo je na českém trhu opravdu čerstvé a dá se koupit jen v obchodě Sephora a to za cenu 750 Kč.
Stojí však toto Duo za to? Když už za něj dáte takovej randál…

Musím říct, že stojí, pokud máte trpělivost a jste odolní vůči teplu a chladu. Avšak pokud to zvládnete, tak uvidíte změnu hned po prvním použití.

Célá tato péče trvá dohromady 20 minut minimálně. Takže si připravte k sobě nějakou knižku či časopis.

První krok je maska s černým uhlím a kousíčky černého uhlí i vidíte a cítíte. Tyto kousíčky navíc nejsou zrovna malé. Právě oni Vám mají hloubkově vyčistit póry a taky tuto funkci plní. První maska má našedlou barvu a musím říct, že i příjemně voní, což je vzhledem k obsahu překvapivé.

Masku prvního kroku si nejdříve dvě minuty masírujete na obličej. Doporučuji se hodně vyhýbat očnímu okolí. Já sjela blíže k oku a na pár hodin jsem měla na místě rudý flek.

Po vmasírování necháte masku na pět minut být a začnete cítit neskutečné teplo, které cítíte pomocí vulkánových částeček. Připravte se tedy na pořádné pálení.

Po deseti minutách si masku smyjete vlažnou vodou a po takovém pekle na obličeji se těšíte na druhý krok, který Vás má schladit a právě pomocí chladu, by se Vám také měli otevřené póry zatáhnout. To se také stane, ale připravte se na chlad, který jste nikdy v životě nezažili.

Je to, jak kdyby Vás nejdřív ponořili do hrnce s horkou vodou a pak Vám z ničeho nic šoupli hlavu do lednice. Je to opravdu takový ten pocit, jak kdyby Vám pouštěli a vrstvili na obličej suchý led. Pokud vydržíte s touto maskou minimálně na deset minut, tak už máte vyhráno.

Po masce je pleť vyhlazená, jemná, póry jsou znatelně menší, a i pár černých teček zmizí. Je to, jak kouzlo, avšak musíte vydržet vše předtím a vydržet to poctivě, každou minutu, protože podvody tato maska nepřipouští. Jako bonus Vám však za výdrž může maska slíbit krásnou pleť, která bude vonět po mentolu.

Tak co, myslíte? Dáte to to?

Vaše Jeina

P.S. Čekejte o této masce i video, protože Vám chci ukázat ty změny.Share:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.