První jarní den na Matějské – Outfit z Pouti

Jak již všichni určitě víte, tak máme za sebou první jarní den. Já už den předem věděla, že tento den poprvé oslavím nějak neobvykle a to s mojí kamarádkou Petrou na Matějské pouti. Modlila jsem se ať nám neprší a je alespoň trochu hezky a ono hezky docela bylo. Dokonce i kapka slunce svitla. To nám dost pomohlo si daný den užít.


Pro mě byla Matějská o troše té nostalgie, jelikož jsem naposledy na Matějské byla před deseti lety. Ten čas, ale letí.

Po deseti letech a Winter Wonderlandu to byl však trochu šok. Nevím jestli to je tím, že jsem větší (výškově moc ne :D), ale přišlo mi, že atrakcí bylo méně a celkově byla pouť menší. Našla jsem však i názory, že díky EET k nám nechtějí s atrakcemi jezdit cizinci a starší čeští vlastníci atrakcí si EET zařizovat nechtějí. (Asi víme proč.)

Avšak i tak jsem se párkrát bála smrti, řvala jsem hlavou dolu, bouchla se na horské dráze, vystřelila i dostala růži a díky adrenalinu jsem byla happy celý den i celou noc.

(Asi začnu vyhledávat více adrenalinu. Adrenalin je pro mě taková lepší droga.)

Opravdu jsme se s Péťou vyřádili. Stihli jsme snad všechny parádní atrakce a zažili i spoustu zábavných chvilek. Třeba, když jsme byli na horské dráze a mě přilétnul cizí batoh do klína. Byl to docela šok, nehleďme na to, že jsem v tu dobu z nepřetržitého výbuchu smíchu přešla k vtipnému zapištění.

Prupla jsem dokonce i svůj největší strach, který Vám bude připadat směšný. Ale byla jsem po x letech ve Strašidelném hradě. No jo, je to vtipný :D.

Jako malá jsem totiž v takovém hradě byla a po vystoupení z vozíku jsem přestala na pár měsíců mluvit. No dobře v tu dobu mi byli asi čtyři, ale od té doby jsem vždy zavírala na této atrakci oči a teď to bylo úplně v pohodě.

Nejhorší strašidlo na této atrakci Vás však čekalo hned na začátku a to hned před vjezdem. Byl to slizký a oprsknutý pán, který otravoval každou ženskou, co si do vozíku sedla. Nejhorší na tom bylo, že on rozhodoval o tom, kdy zmáčkne čudlik a vy budete od něj vysvobozeni. Doporučuji chytit někoho za ruku nám to pomohlo :D. (uchylák hnusnej)

Spoustu zážitků jste mohli vidět také na instastories u mě či Péti. Na pouti jsme začali i tancovat, skákat, dokonce i zpívat až jsme na sebe občas strhávali až moc velkou pozornost. Dvě slečny se dokonce i zastavily a sledovaly nás dokud jsme byli v dohledu. Nevěděla jsem jestli to bylo kvůli mému blogu či Purpose outfitu (nebo jsem prostě divná :D, to mi tak moc nevadí).

S Péťou jsme si i zamlsaly a dali jsme si španělské Churitos, úplně dobrý nápad to nebyl, protože když jsem pak byla na nejvíc šílené atrakci, která se točila ze všech stran a já byla asi milionkrát hlavou dolů, tak jsem je jemně cítila, avšak jsem byla víc soustředěná na to, abych nevypadla. Péťa však mému žaludku pomohla již před sednutím na atrakci, když mi řekla, že se tam minule někdo pozvracel a tím ohodil všechny v řadě. (Aspoň to od ní slyšelo víc lidí nejen já :D).

Opravdu skvěle jsem se bavila, bylo to fakt dokonalé. Mám prostě nejlepší kámošku, a to potvrdila i Péťa sama u mě na insta, že je nejlepší. :D (mrkněte na to, ještě pár hodin to na instastories vyset bude)

Určitě se můžete těšit i na video z Matějské, které vyjde tento týden. Myslím si, že se dost pobavíte, protože jsem sebou vzala na pár atrakcí svojí sportovní kameru, takže záběry typu rozplácnutý chechtající se obličej nebudou chybět.

Na Matějskou tedy rozhodně zajděte. I když to není žádný Prátr, Winter Wonderland ani Disneyland je to naše tradiční česká pouť a užít se rozhodně dá.

Akorát už nechoďte na horskou dráhu, co stojí na výstavišti už asi 40 let a je pořád na pospas všem přírodním živlům. My ji chtěly zkusit, avšak při přiblížení nám názor hned změnily nádherné zvuky, které má určitě horská dráha dělat. :D

Vaše Jeina


P.S. Outfit : Dnes opravdu neobvyklý, protože jsem hledala ve svém šatníku něco pohodlného a přitom, aby se to trochu hodilo k pouti. 

Proto vznikla neobvyklá kombinace stylů, kterou u mě moc často nevidíte.

Můžete si všimnout košile a svetru, které jsem zakryla svojí Purpose džinovou bundou a k tomu jako doplněk jsem přidala Purpose Tour čepici. 

Pak přišli na řadu černé džíny a bílé botasky a outfit byl hotov. 

 A vystřelená růže tomuto outfitu dodala poslední třešničku na dortu.

V tomto outfitu jsem se tedy mohla cítit krásná a drsná zároveň, což mi přišlo akorát na pouť. Čepice - Purpose Tour Justin Bieber
Džínová bunda - Limitovaná edice, univerzální velikost Mango
Modrý svetr - Reserved
Košile - Tally Weijl
Černé džíny - Mohito
Boty - Deichmann
Kabelka - Olympus

Share:

4 komentářů

Používá technologii služby Blogger.