Perfektní den s Make Up For Ever a recenze na dva nové produkty!

4:18:00
Když mi Lucka (Get the Louk) ve středu ráno napsala, že jsem vybraná na workshop od Make Up For Ever, myslela jsem si, že vyskočím radostí z kůže. Pár dní před tím jsem totiž měla brutálně špatnou náladu, a tak se mi nervozita z výběru vyfoukla z hlavy a já tak úplně zapomněla, že něco takového se může stát.

Musela jsem se štípnout, bylo to jak sen. Zase vyšla moje filozofie, když se stane něco špatného, tak něco dobré přijde a přišlo.

Už jsem se nemohla dočkat druhého dne až konečně poznám svůj vzor tedy Juliena Rola. Tenhle Francouz Vás prostě uchvátí svojí tvorbou.
Jeho práce s make-upem nezná hranic a on se pořád posouvá výš a výš. Je velice inspirativní svým příběhem, tedy konkrétně svou cestou.
Nejdříve byl malíř, poté kuchař, pak vznikla značka Make Up For Ever a on byl jeden z prvních, kdo pracoval v jejich prvním kamenném obchodě na Champs-élysées v Paříži.

Pořád na sobě pracoval a vytvářel všechny druhy make-upu, stal se hlavním vizážistou této značky a nyní se stará i o PR. Hodně cestuje a pořádá workshopy po celém světě. Díky tomu se setkává se zajímavými lidmi, a tak se poznal i s Luckou a tvoří spolu úžasné spolupráce.
Jde vidět, jak si rozumí ve všech ohledech a oba dva se umí pořádně vyblbnout s Make-upem.

Při samotném workshopu mě Julien uchvátil ještě víc a já jsem tak vděčná Lucce, že mi dala tu možnost s nimi být. Zase jsme si krásně popovídali a při slovech Juliena: ,,See you in Paris“, se mi podlomili kolena. Řekl to, protože ve mně věří či jen tak? To se časem uvidí, každopádně výzvu přijímám. V životě je možné vše, no ne?

Nyní už k samotným výrobkům od Make Up For Ever. Dnes bych Vás ráda seznámila s dvěma produkty, které jsem na workshopu dostala a absolutně si je zamilovala.

Jde o tužku na oči Aqua XL, která vydrží celý den a celou noc. Já navíc dostala božský tyrkysový odstín Bleu à Reflets Verts Irisé (nechtějte abych ten název četla nahlas :D).
Tato tužka je velice příjemná a měkká a tím nedráždí oko.
Velice dobře se s ní díky měkkosti a tvaru pracuje.
Pokud však chcete udělat na víčku tenkou linku, tak doporučuji použít štětec na linky, který touto tužkou potřete.
Díky této tužce si můžete vytvořit úchvatné kočičí oči a barev z této kolekce tužek se rozhodně vůbec nebojte. Můžete je jednoduše vrstvit, tak aby Vám byl look příjemný.
Na sluníčku tato barva absolutně božsky září a je úžasně pigmentovaná.
Výdrž této tužky je nepřekonatelná.
Sama jsem jí vyzkoušela již třikrát a vydržela déšť, a dobu od 9 do 21.

A druhý produkt je božská nová tekutá rtěnka Artist Acrylip a já dostala můj oblíbený odstín tedy sytě růžovou. Tento odstín má navíc roztomilý název Rose fuchsia. Což je i mimochodem moje nejoblíbenější květina.
Ani tuto rtěnku nemohu kritizovat.
Rtěnka má houbičkový aplikátor, který je měkoučký a tak se dostane hravě až do koutků a udělá Vám efekt plnějších rtů.
Díky tomuto aplikátoru si navíc můžete vybrat i hustotu rtěnky a sytost barvy. Po zmáčknutí totiž pronikne rtěnka do středu houbičky a její vrstva je podle vašeho zmáčknutí.

Po aplikaci rtěnka zkrátka sedne na rty a drží jak přibitá. Já jsem ji použila od té doby již několikrát a přežila pití, trénink, jídlo a BEZ ÚPRAV! Nemůžu tomu uvěřit. Možná dáme nějaké video o tom jak a co tato rtěnka vydrží, co vy na to?

Jediný mínus je, že na úkor toho vysušuje rty. Na pohled to nejde vidět, ale vy to na rtech cítíte. Doporučuji tedy před i po aplikaci použít balzám na rty. Před aplikací ho však nechte uschnout.

Ale jak už jsem říkala za ty vysušené rty to stojí. Celý den se totiž nebudete muset starat o rtěnku. A to chceme.

Já rozhodně přemýšlím o koupení dalších odstínů této božské rtěnky. To víte jsem rtěnkoholic :D.

O tom však příště. :D

Vaše Jeina

P.S. Kombinace obou produktů v jednom looku je opravdu nádherná, a ještě víc ve slunečné dny. Brzy uvidíte ve videu.

Používá technologii služby Blogger.