NYX Face Awards – Metals Look – vstupní video, produkty, celková cena looku

Někteří z Vás, co už jsou tu se mnou od začátku ví, že minulý rok jsem se po hlavě vrhla do soutěže NYX Face Awards. Chtěla jsem prostě zkusit štěstí a první ročník. Vše jsem tvořila pouze na mobilu a pořádně jsem si nepromyslela téma videa. Když se na to dívám zpětně, tak opravdu chápu, proč jsem nepostoupila.

Já se však nikdy nevzdávám a umím se poučit ze svých chyb. Je tedy o rok později a opět se každý může přihlásit do této prestižní soutěže. Já jsem se tedy rozhodla, že to zkusím znovu. Proč si však myslím, že bych to měla zkusit znovu, když už jsem zklamala?

Na to Vám mohu odpovědět. Za ten rok jsem objevila hned několik technických pokroků, které značně ovlivnili má videa. Za prvé začala jsem točit na Olympus Pen. Za druhé všechny videa už konečně stříhám na MacBooku. Stříhám svá videa v oblíbeném programu imovie, který mi doporučila Lucka z kanálu Get The Louk. A můj poslední technický trik je nový objektiv na detaily.

Ale i má technika líčení se o dost víc zlepšila. Absolvovala jsem spoustu dalších kurzů, které mě hodně naučili. Poslední byl například workshop od Makeup For Ever s Julien Rol, dále pak také workshop Je to v tobě a také jsem měla více klientek a příležitostí se zlepšit.

Například mi asi nejvíce dalo ÓČKO a kosmetická značka Models Own, kteří mi často dovolili se vyblbnout před kamerami a foťáky. A nakonec tu je samozřejmě Make up Institut, ze kterého jsem si nedávno přinesla svůj první Face Chart a tak jsem si mohla svůj look pořádně navrhnout.

Tím, že značku NYX již dobře znám, mám ráda jejich produkty, tak nebylo těžké vstupní look vymyslet. Věděla jsem, že chci použít barvy, které by dívky normálně nekombinovaly a věděla jsem, že musím předvést nový Lip Cream Cosmo Metals, který prostě miluju. A tak vznikly první nápady a já dokupovala nakonec jen dva stíny a tužku na rty. Jsem totiž takový nadšenec, že od NYX mám výrobků až nad hlavu.

Po načrtnutí looku vznikl nápad paruky. Musím se přiznat, že nápad přišel ze dvou hlav a ani jedna nebyla moje.

Minulý rok jsem v americkém NYX Face Awards fandila Alexe Poletti. Tato slečna je absolutně kouzelná a sladká. Je plná pozitivní energie, má spoustu kérek, miluje anime a její youtube kanál je plný paruk, které jsou vždy součástí její vizáže. Ona je prostě moje inspirace a vzor.

Avšak to, že bych si měla pořídit první paruku mi řekla až moje milá setřička, která rozhodla i o tom, že má být bíla a jsem ji za to moc vděčná, protože díky této paruce look krásně vyniká. Pokud tedy postoupím, tak do každého kola nová paruka. Pěkná motivace ne?


A nyní už tu pro Vás mám samotné video a doufám, že se Vám bude líbit.
NYX Highlight and Contour Pro Palette - 529 Kč
NYX Strobe of Genius Illuminating Palette - 479 Kč
NYX Ombre Blush Code Breaker - 269 Kč
NYX Sculpt and Highlight Brow Contour Light Beige / Espresso - 269 Kč
NYX HD Eye Shadow Base - 179 Kč
NYX Prismatic Shadows Bewitched - 149 Kč
NYX Nude Matte Shadow In the Buff - 129 Kč
NYX Slide On Pencil Black Sparkle - 159 Kč
NYX Cosmic Metals Lip Cream Asteroid Aura - 219 Kč
NYX Suede Matte Lip Liner Aria Warm Violet - 109 Kč
NYX Makeup Setting Spray Dewy Finish Long - 219 Kč

Celková cena NYX produktů - 2709 Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.