Me and Guys #3 – Máš to v sobě! Ale, co? Jsi MRCHA

Dnes jsem se svojí kamarádkou rozebírala své milostné románky nynější i minulé. (Jak jinak, že? Se mnou není těžké se spustit na toto téma.) Díky bohu mě moje kamarádka ráda poslouchá a také se mnou ráda komunikuje.

Na muže máme docela stejný názor. Za prvé obě dvě tvrdíme, že si vybírám alfasamce, se kterými se něco buduje opravdu těžce. Za druhé nám muži a jejich psychologie přijde zajímavá na studium. Tak si tedy sdělujeme názory a zkušenosti a docházíme k zajímavým myšlenkám.

Podle mé kamarádky jsem se v tomto ohledu vyvinula příliš rychle, a tak často bývám na jiné úrovni myšlení a vidím proces svádění jako hru, od které bych si měla dát pauzu. Co to však znamená? Já přece nejsem hladová šelma, co je pořád ve střehu a na lovu. Kamarádka si však nejdřív vymyslela, že bych se neměla usmívat, po zkoušce jsme si řekli, že to je blbost, že vypadám dosti namyšleně a nejsem to já. Díky bohu, nesmát se je pro mě utrpením.

Po dlouhém zamyšlení mi řekla, že to mám prostě v sobě. Co, ale mám v sobě? A jak je vůbec možné něco takového všude mít.

Podle naší oblíbené psycholožky a sexuoložky Laury Janáčkové jsem tak zvaná MRCHA. Tohle slovo mě dosti děsí, nepředstavuji si totiž pod tím nic hezkého, avšak opak je pravdou. Toto slovo má být svým způsobem lichotivé. (Je pravda, že když mi muž řekne s vtipem a kouzelným úsměvem ty mrcho, tak mnou projede stoprocentní mráz plný vášně.)

První věta definice mrcha, ta co to má v sobě. Ok řekla jsem si pořád nevím co. Druhá definice postrach žen. Začala jsem se smát, jako postrach si moc nepřipadám. Třetí definice ta, co to s muži umí. Pokud bych to měla s muži umět, tak by určitě nějaký z mých vztahů přežil víc než jeden rok. Čtvrtá definice má se ráda, usmívá se, gestikuluje. No to už by šlo.

Když jsem přijala tuto myšlenku začala mě trochu žrát. Přemýšlela jsem nad tím, jestli je možné, aby žena byla lovcem? Ano je. Svým způsobem na každé párty, akci, večeři, v podstatě kdekoliv. Navíc k tomu stačí tak málo.

Laura Janáčková to vysvětluje na slově KUS. Slovo KUS podle ní znamená Krásná, Úspěšná, Sebevědomá a pokud je to KUSs, tak ještě sexy. Žádná žena o sobě nikdy nahlas nepřizná, že je KUS, ale děvčata přece si to můžeme myslet. Každá z nás někdy navštívila posilovnu, dala si krém na obličej, snědla nějaké to ovoce a zeleninu, koupila si drahé šaty, ve kterých vypadala fakt dobře, použila alespoň jednou řasenku, nechala se ostříhat, políbila muže a něco svého si vybudovala. V tomto výčtu věcí bych mohla pokračovat, takže opravdu si nemyslím, že by nějaká žena neudělala alespoň jednu věc pro to, aby byla kus. Základ není tedy v tom, co děláme, ale v tom jak myslíme. Jde o naprogramování mozku.

Pokud to tedy s muži umíte a lepí se na Vás jak mouchy až je Vám to nepříjemné, tak je jasné, že máte sebevědomí a já Vám gratuluji. Pokud ne, tak děvčata šlápneme na plyn a jedeme směr sebevědomí.

Občas to však nestačí. Z těch spoustu k nich, co jsem přečetla, jsem si však pár taktik vyzkoušela. A krom toho, že Vám tady zase hodím ÚSMĚV, přihodím také oční kontakt. V dnešní době velmi vzácný. Víte kolik mužů čeká na Váš svůdný pohled a vy ho ani nezkusíte. Kombinace úsměvu a pohledu je navíc vražedná a neznám muže, co by se na to nechytil. Samozřejmě nesmí chybět ani držení těla, ale myslím že jakmile si začneme věřit, tělo se automaticky vzpřímí a hýbe boky, tak jak Vám narostli. Širší boky navc nejsou žádna ostuda, ale jsou sexy. Stejně tak je sexy kulatý zadeček, dokonce i lýtka a co teprve odhalený krk.

Pokud si přejete muže svést není nic lehčího, než si odhazovat vlasy s krku, letmo se krku také dotýkat a ukazovat muži zápěstí. Jsou to totiž naše zranitelná místa.

A často je ten zbytek už jenom o chvíli a prostoru. Já například vím, že má silná stránka je tanec, takže na diskotéce se často muž chytne, bohužel od takových utíkám. Jednorázovky totiž opravdu nechci. Takže mám z toho ponaučení, že za dne je to jistější.

V dnešní emancipované době totiž opravdu nemusíme čekat na náhody, ale můžeme to zkusit i sami. Neznám (bohužel) muže, co by se nedal pozvat na kávu. A v tom možná je kouzlo té MRCHY, je svým způsobem odvážná či umí chytře manipulovat ve hře, kterou chtějí rozehrát muži. Mrcha jim tedy dá do podvědomí, že otěže drží oni, ale často je to právě ona, co rozdává pravidla.

Pokud jsem však já tato žena to nevím. Avšak se nebráním pokusům a studium mužů, kteří mě neustále překvapují, protože i když si myslíme, že jsou všichni stejní, tak je to právě na opak. Pár znaků, cílů a myšlení je stejných avšak samotná hra je jiná.

Vaše Jeina
P.S. Hrou mám na mysli vzájemné poznávání a ta cesta ke vztahu (zda-li nějaký má být).


Tags:

Share:

2 komentářů

  1. Zajímavé:-) Jsem žena MRCHA a ještě k tomu KUS a pro někoho i KUSs:-) Dobré téma a na celý večer a stejně bychom si nestihly říct vše:-)

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.