Me and Guys #2 – Láska nebo mozek

S kamarádkou se většinou vidím jednou až dvakrát týdně a naše rozprávky se stávají často žhavými diskuzemi. Od sexu až po lásku. Po doteky až city. Od srdce až k mozku. 

Vždy jsem ke svým dvou nejlepším kamarádkám upřímná a vše říkám bez servítek s příležitostnými výbuchy smíchu. Avšak lechtivá témata nechme na jindy a pojďme si popovídat, co je to BUM! 

Asi si říkáte, co to teď píše za nesmysly, ale žádné nesmysli to nejsou. Takzvané BUM je, když jsme pod vlivem chemie, kterou utváří naše tělo pomocí hormonů. Těmito hormony se můžeme svým způsobem zfetovat, náš mozek tedy odpíská činnosti, a právě tomuto chemickému jevu říkáme často láska. U můžu se tato droga může také projevovat posunem mozku do kalhot.

Toto BUM může být na jedno léto či na celý život, na pár let či měsíců a je to absolutně nekontrolovatelné. Nikdy nevíte, jak se to zachová a co to s vámi udělá, ale často chceme další dávku. Ženy v podobě citů, muži v podobě sexu. Každopádně se stává, že v době dostávání pravidelné dávky si neumíme představit život bez této látky. A ta může časem buď vyprchat nebo ten druhý nefetuje hormony, a tak láskou k Vám neopěvuje.

Kamarádka mi řekla, že možná kvůli tomu, že chci často BUM a nespokojím se s dobrým, nemám přítele. Je pravda, že jsem ve svém životě zažila spoustu romantických scén jak z filmu. Polibek v dešti, vášnivý tanec, polibek na pláži, láska na dálku, pugety růží, romantické dopisy, to a ještě více. Vím, že dokážu bezhlavě milovat a dát vše, co jen můžu. Muž si na to často vznikne a tak já přestávám a drogu dobrovolně odmítám. Jsem tedy já ten opouštěč, co pak vidí muže se slzami v očích nebo s absolutní agresí. Kolikrát jsem slyšela, když mě opustíš, tak si něco udělám. (Je to mimochodem citové vydírání, tak tomu nevěřte dámy). 

Ale znamená to všechno, že jsem ledová královna nebo zkrátka vím, co chci. Avšak i já jsem se spousty krát spálila. Dostala jsem kopačky či se z ničeho nic muž vypařil a neozval se. I já jsem dostala facku či byla zamčená v bytě. Udělala jsem spoustu hloupostí a někdy jsem byla hadr. Tohle všechno jsem, ale přeměnila v sebe a spokojenost. Je tedy to, že jsem nyní sama a vybíravá můj obraný systém?

Kamarádka mi však doporučuje najít si nějakého průměrného muže, se kterým se budu scházet a postupně něco budovat, a že ta láska se později dostaví. Měla bych se na to vše dívat z racionálního hlediska a vybírat si mozkem. Co když však přijde pan BUM a zboří pana průměrného, co se mnou budoval něco? (pojem něco mě děsí)

Život je nevyzpytatelný, a tak to zkrátka prostě teď neřeším a nechávám to náhodě. Určitě momentálně nechci něco budovat. Tento rok jsem si slíbila, že si splním sny a budu pracovat na sobě a objevím se, což s mužem nejde. A už vůbec nejde kombinace muž a můj plán letět na měsíc a půl do USA (můj žárlivý typ by to jistě nezvládl).

Avšak až přijde čas, tak si myslím že jsou potřebné oba orgány. Srdce i mozek.

Vaše Jeina ❤Tags:

Share:

1 komentářů

  1. ...hm BUM na celé léto...a mužův mozek v kalhotech. Jak trefné.

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.