Lush Golden Wonder

Tuto roztomilou bombu, co vypadá jako vánoční dáreček jsem dostala od mé milé Péti k Valentýnu a netrvalo dlouho a já ji musela vyzkoušet.

Péťa mi navíc tuto bombu dala, jelikož jsem se ve svém just do it listu rozhodla, že tento rok vyzkouším všechny bomby, co Lush nabízí a také produkty, které už si věčnost přeji. Takže, když mi nyní chce někdo udělat radost, tak prostě zajde  do Lush.

Tato konkrétní bomba je z limitované Vánoční edice, takže vůbec nechápu, jak jí mohla Péťa ukořistit. Protože na českém internetu po ní není ani vidu, ani slechu. O to víc jsem tuto bombu milovala.

Tato bomba je posázená zlatými třpytkami, což nese své určité kouzlo, a když si vezmete, že se ještě v těchto třpytkách budete koupat, tak Vám dojde, jak moc je to boží. Takové malé, domácí, zlaté lázně.

Tato bomba je však jak koktejl s příchutí Vánoc. (Proč ne? :D) Můžete v ní cítit sladký pomeranč, citrón, koňak, limetku.

Překvapení však přichází i při úplném rozplynutí bomby, kdy se Vám ve vaně objeví třpytící hvězdičky, které Vám nedají pokoj a vrátí Vás do dětských let a to také přinese určitou pohodu a důležitý relax.

Překvapí Vás i neobvyklé zbarvení do zelené, které tato bomba ukrývá. A po koupeli budete mít krásně jemnou, hydratovanou a osvěženou pokožku, která ve Vás probudí jaro, které již přichází.

To, jak je tato bomba boží, se snad ani nedá popsat slovy, tak se raději podívejte na fotky a video a já děkuji Péťa za tak senzační dárek.

A jaká bomba bude příště? Nechte se překvapit.

Vaše Jeina


Share:

1 komentářů

  1. Kéž bych měla vanu, hned bych do toho šla :D
    Ejnets in Lisboa
    Zajímá tě cestování? Přidej se do naší skupiny pro Czech Travel Bloggers TADY :)

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.