Happy Women’s day

To bych nebyla já, kdybych Vám všem nepopřála k tak významnému svátku jako je mezinárodní den žen.

V České Republice se bohužel tento svátek často spojuje s komunismem, a tak si ani nevšímáme toho, že ho v podstatě slaví celý svět. Každá žena by v tento den měla být pyšná sama na sebe a podívat se, kam až to dotáhla. A je jedno jestli jste něco vybudovala v pracovní či rodinné sféře, protože obojí se počítá! Obojí je totiž pěkná fuška.

Když si vezmeme, že to není zase tak dávno, co jsme nemohli ani volit a pracující žena na vysoké pozici byl v té době jen sen, tak si můžeme říct, že tento náš den je více než jen svátek. Ukazuje nám, že jsme si vybojovali své místo ve společnosti a získali potřebnou nezávislost a sílu. Je to tak trochu feministický svátek, který donutí muže si nás ten daný den vážit.

Děvčata popravdě jsem dnes viděla spousty mužů s pugetem, což mě nejen překvapilo, ale i zahřálo u srdce, takže jestli máte takového gentlemana doma, který Vám popřál, tak mi věřte, že máte toho pravého. A važte si ho.

My nezadané si však můžeme popřát mezi sebou. Dnes je to prostě o nás ženách, všichni si přejme navzájem. A slavme. Protože to, že jsme ženy, je také naše super síla.

Každá z nás je jedinečná a krásná. Pokud nyní tvrdíte, že nejste, tak na to rychle zapomeňte a pochvalte se v zrcadle. Máte na to právo. A navíc neznám krásnější ženu než tu, která si věří a miluje se.

Každá žena by se podle mě měla nejdříve zamilovat sama do sebe, pak se nalézt a pak až může cokoliv budovat. Pro každou ženu je totiž nad míru důležité se umět pochválit, protože kdo jiný by to za nás měl dělat.

Já opravdu věřím, že každá žena je úžasná, krásná a jedinečná, jde jen o to, abyste to o sobě věděli také. Nikdy bychom neměli zapomínat, že jsme vždy někým milovány.

 Když se cítíme dobře v našich tělech a milujeme svoji osobnost, tak jsou pak dny hezčí a vše jde překonávat lépe. To nás často donutí se smát a neznám lepšího doplňku na ženě než její vlastní upřímný úsměv. Ano už jsem Vám to říkala, já vím a budu Vám to opakovat tak dlouho, dokud ten Váš úsměv neuvidím.

Takže Vám doporučuji se dnes smát. Dnešní den si užívat a užívejte si každého momentu, co máte, protože tyto momenty tvoří naše životy. Dnes se vykašlete na uklízení a připravte si nebo jděte na své oblíbené jídlo. Otevřete si svojí oblíbenou lahvinku a vezměte si jí do vany. Dejte si masku a hýčkejte se. Pak se postavte před zrcadlo a řekněte si do očí a nahlas: „Já si to zasloužím!“
Je to tak, vše si zasloužíte, jste báječná, takže se pak pochvalte a užívejte večera. Ať už sami, s kamarádkou, přítelem či rodinou. A zítra uvidíte, jak Vám půjde den od ruky. (Tak to může být však vždycky, je to jen na Vás.)
Tak žijte na plno, protože život máte jen jeden.
Já žiju heslem z milostí nejdál dojdeš. Snažím se tedy být na všechny milá a vždy rozdávám úsměvy, protože když mi dojde ten vlastní, tak ho někdo předá mě. To vytváří mou osobnost a dělá mě to šťastnou.

Takže užívejte a všem Vám přeji nádherný mezinárodní den žen a ať jsou nádherné všechny Vaše dny.

Vaše Jeina

P.S. We are loved.


Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.