Guide To Happiness - Happy outfit post :)


Včera mi bylo řečeno, že šťastný rok se neurčuje od 1.1., ale určuje se podle začátku narozenin. A ty já už jsem tento rok měla a uvědomila jsem si, že jsem na své narozeniny v podstatě zavřela dveře starého života a začala ten nový.

Tento rok jsem si řekla, že když mi je 20 tak zažiju ten nejlepší rok v mém životě. Nyní už vím, že od mých narozenin tomu opravdu tak je a začala jsem věřit na přísloví od narozenin do narozenin. Po mých narozeninách se totiž začali dít parádní věci a já si tak uvědomuji, jak moc jsem šťastná.

První s těch úžasných věcích je, že pojedu do LOS ANGELES. To je můj celoživotní sen! A plním si ho už teď. Na měsíc budu žít sama na Hollywood Boulevard a budu studovat filmovou tvorbu. Uvidím tedy snad vše z Warner Bros Studia a nevynechám ani DisneyLand. Zatančím si u nápisu Hollywood svůj oblíbený tanec z LA LA LANDU a budu o víkendech surfovat. Teď už vím, že rozhodně nebyla náhoda, že mi dala moje kamarádka a trenérka Míša svou fotku z Hollywood Boulevard u hvězdy Monroe (mimochodem Marilyn Monroe miluji) ta fotka, co mi visí od té doby nad postelí byla motivace.

Tím se dostáváme k druhému bodu. Z LA se stavím za Míšou v Chicago !!! Takže čekejte i video s ní! Míša je totiž tak boží, že mě u sebe nechá spát.

Bod mého dalšího štěstí Vás nepřekvapí. Vrátila jsem se zpět k tanci! Bože jak mě ten tanec chyběl. Po mých narozeninách jsem začala tančit u Pepy Baláže v taneční skupině Joeland a krom toho jsem se tak stala i trenérkou těch nejúžasnějších holčiček na světě. Jsme spolu krátce a já je zbožňuju.

 Navíc jsem ráda, že jsem nevypadla z formy, a že jsem žádné vystoupení nezkazila.(klepu raději na zuby) :D
 Na vystoupeních se navíc vždy vyřádím i jako make-up artista naší skupiny a hraji si i trochu s vlasy a kostýmy. To je prostě můj sen, to jsem vždy chtěla. Pepa se navíc stal opravdu skvělým kamarádem a ráda s ním trávím čas.

Bod mého štěstí je samozřejmě i má rodina a přátelé. Co bych si bez nich počala. Miluju, když s nimi mohu trávit čas. Ať už to jsou obědy, večeře, káva, kino, pouť či jen procházka cokoliv s nimi dělám mě naplňuje absolutním štěstím.

Je tu také plno dalších lidí, co mě inspiruje a také mi někteří i opravdu hodně pomáhají. Například Petr je v tuto chvíli moje milá podpora. Taky bloguje a natáčí o beauty produktech a nyní se mnou řeší snad každou drobnost. Společně jsme spolu byli i na workshopu od Make Up For Ever, což bylo taky jedno z mých štěští tohoto roku.

Od mých narozenin se toho prostě tolik událo a teď se sluníčkem to všechno vidím růžově. Takže pokud nemáte zatím rok nic moc, tak nezoufejte po narozeninách ta horská dráha jménem život vyletí nahoru. Jen se nevzdávejte a jděte si za svými sny.

Já se nevzdávám a proto zase zkouším NYX Face Awards a kdo ví, třeba to zrovna tenhle rok vyjde (alespoň jedno kolo). :D

Díky tomu, jak se vše mění a všechno frčí a já jsem plná energie a pozitivní nálady, tak mám větší čas a radost, když se můžu věnovat Vám. Miluju své přísloví, když můžu, tak pomůžu a také ráda používám kdykoliv, cokoliv. :D Nevím čím to je, ale čím víc vy reagujete, tím víc jsem happy.

Jsem vděčná za Vás všechny! Vím, že nemůžu zachránit svět, ale můžu rozšířit pozitivní náladu a plus ještě se s Vámi podělit o své názory.
 Nevím, jak moc Vám děkovat, protože bez Vás by nebyl ani jeden projekt, do kterého se v poslední době zapojuji.

Já postavila horskou dráhu a Vy jste jí dali elektřinu a teď už můžu frčet nahoru. A na té horské dráze nemusím být jen já, ale i vy.
Neznám absolutně nikoho, kdo by si nemohl splnit sen.

Bože, já se zase vykecávám a dostávám se pořád jinam. Tak mi tedy dovolte článek ukončit filozofií  Alexi Poletti.

Alexa Poletti má pár rad na to, jak být šťastný. Podle ní je každý někdy na dně, ale větší sranda je přece být šťastný. Jak, ale na to?
 Každý z nás dělá rád něco, cestuje, kreslí, tančí, dělá make up, zkrátka cokoliv. Pokud víte, co máte rádi, tak to dělejte tak často, jak můžete. A nestarejte se o to, že se to ostatním nelíbí. Je totiž přirozené, že lidem se líbí odlišné věci, a to je přeci OK. Nenechte se tedy sebrat kritikou a dělejte to dál.

Podle Alexi je navíc galexie opravdu velká a pro každého z nás tu je místo, najděte si tedy společnost lidí, která Vám pomůže zářit. Můžou to být přátelé, rodina, spolužáci či lidé z kroužků nebo práce. Jsou to lidé, co Vás inspirují, co Vám pomáhají, co sdílejí Vaše zájmy. Nikdo není sám ani sám být nemusí.

A poslední rada Vám bude jasná, buďte sami sebou. Všichni jsme krásní takoví, jací jsme. Toto je také paradoxně ta nejtěžší část. Milovat sám sebe je opravdu těžké. Ale když budete respektovat sami sebe, a to jací opravdu jste Vám přinese štěstí. Vaše pravé já je totiž Vaše nejlepší já. Štěstí je tedy blíž než si myslíte!

Díky těmto radám vím, kdo jsem a jsem takto šťastná. Mám ve spoustě věcí jasno, a tak můžu žít naplno. I vy můžete!

Vaše Jeina

P.S. It’s like crazy, stupid, love! It’s life.

                                                                      Dress - Zara
                                                                      Jacket - Zara
                                                                      Tights - H&M
                                                                      Shoes - Baťa
                                                                      Necklace - Klenoty Aurum
                                                                      Ring - Pandora

Share:

2 komentářů

  1. Ty červený šaty jsou neuvěřitelný :)
    Ejnets in Lisboa
    Zajímá tě cestování? Přidej se do naší skupiny pro Czech Travel Bloggers TADY :)

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.