Yes!

Čas mi občas utíká pod rukama takovým způsobem, že ho ani nestíhám vnímat, a tak mi utíkají dny jako hodiny, hodiny jako minuty a minuty jako sekundy. Přitom si však umím každou chvíli užít na plno a ničeho nelituji. Toto přesvědčení však přišlo až ve chvíli, kdy jsem si přestala stěžovat a na celý svět jsem se začala usmívat.

 Nikdo z nás neví, kolik času vlastně ještě má a život je absolutně nevyzpytatelný a vždycky nás dovede do neobvyklých a zvláštních situací, na které bychom však měli odpovídat ano, protože s ano přichází nejlepší dobrodružství a každý risk je zisk. Může se jednat o ano v práci, kdy se posunete na lepší příčku. Může se jednat o ano na pozvánku do klubu s Vaší kamarádkou, kde třeba potkáte toho pravého. Nebo klidně jiná ano, všechno to jsou totiž výzvy, které Vám život dává a měli byste do nich skočit.

Takové ano jsem nedávno řekla i já skvělému trenérovi (Pepa Baláž), který mi dal nabídku vystupovat s ním a dalšími tanečníky na dvou plesech a jeden z nich máme za sebou a druhý nás čeká již tuto sobotu v Ústí nad Labem na plese Patriotu.

Já tanec prostě miluju. Začala jsem s ním od tří let a mám ho v srdci pořád, proto mám ráda také kluby, protože v nich mohu nepřetržitě tancovat i několik hodin. Takže když přišla tato nabídka, tak jsem měla velkou radost.

Nyní už máme za sebou spoustu tréninků, které trvali třeba i sedm hodin a věřte, že mi tréninky utekly nehorázně rychle, protože mě to prostě bavilo. Ten pocit, že hudba prochází mým tělem, a tak vytváří pohyby, je k nezaplacení.

Nebudu Vám však lhát je to také pěkná makačka. Většinou si sáhnete na dno, a i přes to dno se snažíte sáhnout dál. Snažíte se napravit každou chybu, co uděláte a modlíte se, aby Vás ostatní tanečníci neproklínali, že kvůli Vám musí znovu. Jedete pořád a pořád dokola a snažíte se být lepší a lepší.

Když pak vidíte výsledek, tak víte, že ta dřina stála za to. První výsledek už jsme viděli na plese v Žofíně, kde jsme sklidili úspěch, a navíc jsme si to užili. Já jsem tedy hrozně moc vděčná, že jsem přijmula výzvu a tak se mohla stát součástí skupiny, která nese název Joeland.

Co víc dodat, i takhle může vypadat štěstí. Prostě až k Vám přijde výzva, tak ji čapněte za pačesy, protože Vám rozhodně přinese ovoce.

Vaše JeinaTags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.