Úhel pohledu – outfit post

Už nějakou dobu si svůj život opravdu užívám. Vše však začalo změnou úhlu pohledu. Někdy se nám totiž stávají úžasné věci, kterým dáváme menší váhu než těm špatným věcem. Pro každého z nás jsou totiž důležité jiné věci.

Já si tak uvědomila, že své priority musím přenastavit. Je to jak kdybyste měli v mozku software a rozhodli se, že ho aktualizujete. Ano opravdu tak jednoduché to je. První a hlavní krok je prostě to hlavní rozhodnutí.

S mým upgradem mi pomáhají knihy, cvičení a hlavně přátelé a rodina. Nabídky, které mi život dává s úsměvem přijímám, protože mám vyzkoušeno, že s úsměvem se dá zvládnout všechno. Navíc je podle mě úsměv nejhezčím doplňkem ženy.

Jsou však situace, kdy se ten úsměv prostě ztratí. U mě to bylo nedávno. Tedy v sobotu ráno. Jela jsem z Prahy z party s mojí kamarádkou a najednou bum, přišla mi zpráva, kterou jsem ani za boha nečekala. Nikdo si vyložil moje instastories jako provokaci na jeho osobu, a tak se do mě pustil. 
Bohužel mě ani ve snu nenapadlo, že fotka růží, kde označím svou kamarádku, by mohla být provokace. Růže si ukládám už od mých 15 let, kdy jsem dostala svůj první puget od své rodiny a já pořád nechápu, jak se taková fotka může stát provokací, když ten člověk nezná důvod té fotky.

Snažila jsem se nedorozumění vysvětlit, což se mi nepovedlo, a tak jak je mým zvykem, tak jsem si vzala tohle k srdci. Později jsem si však uvědomila dvě věci. Za prvé tyhle věci nemají cenu. Nemá to cenu řešit, brát si to k srdci, je to prostě blbost. Já vím, jak to bylo, a to ostatní mi přece může být jedno. Kdybych si takovéto věci brala denně, tak se z toho přece zblázním. Navíc nikdo nemá právo krást někomu úsměv a jsou mnohem závažnější věci na světě než nedorozumění, které se nedá vysvětlit. (Když si to po sobě čtu, tak mi to přijde zbytečné a úsměvné.)

Moje druhé uvědomění bylo, že není v mém právu se zlobit na toho člověka, protože zkrátka a jednoduše měl jiný úhel pohledu, který nechtěl změnit. Takže řešení, prostě občas některé věci nechte plavat. Vždycky bude v životě nějaké to házení klacků a je na nás, jestli se necháme trefit nebo se vyhneme. Pokud máme kolem sebe plno milujících lidí, tak se vyhýbá lépe.

Zbytek dne jsem si pak moc užila. Prostě jsem si sedla naproti mé inspirační zdi a vzpomínala na ty úžasné chvíle v týdnu. Zažila jsem skvělou party s mojí kamarádkou Týnkou. Měla jsem parádní tři Valentýny. Užila jsem si dva dny s mojí kamarádkou Péťou, která mi i mimochodem vyfotila můj Valentýnský outfit, který vidíte na fotkách. Z těch fotek mám navíc opravdu radost, protože Péťa si dala záležet a hrála si i se světlem a já ji za to moc děkuju, protože je skvělá. Po focení jsme šli na Red Velvet Cake a celý den jsme si moc užili.

 Po mém vzpomínání jsem na sebe pak hodila něco pěkného a vyrazila na večeři do indické restaurace.

Chvíle, které trávíme se svými blízkými a lidmi, co jsou pro nás důležití jsou ty nejhezčí chvíle, co máme a díky nim stačí malé drobnosti v životě, které nás dostanou na horskou dráhu, která míří pořád jen nahoru. Pak se i nehorázně můžeme radovat u seriálu, můžeme tančit na každou hudbu, co slyšíme, můžeme si zpívat v autě a dělat vše, co nás napadne. Prostě můžeme být spontánní a vychutnávat si života plnými doušky a jsem šťastnější než kdy dřív.

Pamatujte, že Slunce vyjde každé ráno a tím nám přinese nový den a novou šanci zažít dobrodružství. Tak se mu nebraňme a zbytečnosti a zlobu házejme za hlavu. Život je moc krátký na to, abychom si ho užívali málo.

Vaše Jeina


P.S. Občas se Vám prostě musím vypsat.

Share:

6 komentářů

 1. Máš naprostou pravdu!Krásný článek a nádherný outfit :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý fotky Jani, kámošce se fakt povedly! :-) Sluší ti to!

  OdpovědětVymazat
 3. Juu, moc pěkný článek a překrásné fotky :)
  www.gingernika.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.