Tohle si teda znovu nekoupím!

Občas ne každá láska je ta pravá a u věcí se to stává běžně. Něco vidíte, oči to chtějí, srdce si myslí, že to je jasná láska, mozek přesvědčí, že danou věc určitě potřebujete, a že to prostě bude fungovat, pak máte věc doma a přichází zklamání. OMG, že by po dlouhé době špatná recenze?

Bohužel ano. Jedná se o natáčky značky Tiger. No jo já vím, Tiger je spíš na vybavení než na kosmetické potřeby, ale v drogeriích prostě srdíčkové natáčky nenajdete.
A já tyhle natáčky ve tvaru srdíček prostě musela zkusit (i když jsem toho později litovala).

Tyto natáčky (i jiných značek) se objevili ve spoustě videí, určitě si minimálně vzpomenete na malou holčičku, která si je ve videu na FB nasadila a pak měla nádherné lokny.
Což o to, dané natáčky se nasazují opravdu snadno a rychle. Pomocí otáčivých srdíček si navíc můžete nastavit ideální polohu natáčku, aby Vám nepadali a drželi pevně.

Jejich sundání je však složitější. Dané natáčky jsem zkoušela dvakrát. Po prvé jsem zkoušela na suchých vlasech a nechala je na hlavě tři hodiny, lokny jsem však neměla žádné a musela jsem rozčesávat zacuchance po natáčkách. Po druhé jsem natáčky zkoušela na mokré a rozčesané vlasy a byla jsem šetrnější, při sundání jsem raději natáčky roztrhla vejpůl než, abych si ustřihla vlasy.

Beru samozřejmě v potaz, že mám jemné vlasy a mám jich docela dost. Neumím si však představit, že bych si na hlavu narvala více než dvě balení. (Jedno balení je po 6 kusech)
Vzhledově jsou fakt krásné, praktické už jsou teda na bodě mrazu. Navíc mi jiné natáčky fungovali normálně, takže nevím, kde je chyba.

Pokud máte s těmito natáčky zkušenosti, tak mi určitě dejte vědět!
Já zatím zůstanu u své oblíbené a spolehlivé kulmy.

Vaše JeinaShare:

1 komentářů

Používá technologii služby Blogger.