Ples Patriotů

Už to je skoro tak 14 dní, ale tak proč bych o tom nenapsala, že? Občas dojde ke zpoždění, aniž bychom to chtěli. Naštěstí zpoždění přichází jen s článkem, protože naše sestava na Plese Patriotů přišla v čas a rychlost nám taky neubyla.

Ano mluvím opět o taneční skupině Joeland. Po jednom plese zkrátka přišel další a větší ples a my si tak dávali do těla na dalších trénincích a naučili se na ples úplně novou pětiminutovou sestavu, která mě šíleně moc bavila.

Nejvíc jsem asi zbožňovala párovky, kde sem měla možnost tancovat s trenérem (Pepou Balážem) a musím říct, že to byla jedna otočka za druhou, zvedačky také nechyběli a v té černé tutu sukni jsem si připadala jak černá labuť.

Celý příběh tance se mi velice líbil, vše bylo na způsob kouzel a magie, takže se tam vešlo i něco na způsob Magic Mike, avšak v podání kluků to byla absolutně boží bomba. No věřím, že dámy, které to viděly si určitě jednoho z nich přály domů. Kluci totiž házeli i breakdance a tím tomu dodali tu správnou šťávu.

Trošku Vám to vyprávím od konce sestavy, ale co já vím možná jí brzy uvidíte pomocí Youtube sestavu celou, ale to bych předbíhala. Každopádně sestavu jsme rozjeli pomocí písně 24K Magic a musím se přiznat, že pokaždé když tuto píseň slyším, chce se mi tančit znovu.

Krom tance jsem navíc vyráběla sukýnky a také dostala na starosti líčení, takže vy co už mě trochu znáte, tak víte že jsem byla ve svém živlu. Navíc jsem mohla použít neonové barvy a nejvíc crazy rtěnky, což jsem si užívala v dostatečném množství a rozhodně jsem holky nešetřila. Mým největším pomocníkem byla Chaos paletka značky Revolution.

Pro lepší vizualizaci tu pro Vás mám samozřejmě několik fotek, tak naplňte své oči a přeji Vám krásný den, který si rozhodně užijte jako já Ples Patriotů.


Vaše Jeina
Tags:

Share:

0 komentářů

Používá technologii služby Blogger.