Padesát odstínů temnoty

Stála jsem znepokojená před kinem, než se konečně dostanu do kinosálu. Se zvýšeným adrenalinem se zvyšovala i rychlost ubývajícího popcornu, zatímco pití neubývalo vůbec jelikož jsem na milion procent věděla, že uprostřed filmu nechci jít na záchod.

Filmu jsem se prostě nemohla dočkat. Trailer jsem viděla asi milionkrát a o nespočetněkrát jsem si poslechla píseň Zayna Malika a Taylor Swift. Po dlouhých 20 minutách jsem se konečně s kamarádkou dostala dovnitř a mohla začít hltat film plnými doušky.

Pokud se Vám alespoň trochu líbil první díl (tedy Padesát odstínů šedi) tak stoprocentně budete nadšené z dílu druhého. A pokud jedničku nesnášíte tak dvojku budete prostě milovat. Vím to nejen díky svým reakcím, ale i reakcím ostatních žen. Viděla jsem totiž spoustu nadšenosti v každém obličeji ženy, co seděla v kinosále, a to ani nemluvím o tom obřím nadšení při odcházení po filmu.

Já jsem své emoce dávala až moc najevo a díky tomu mě musela kamarádka trochu proklínat. Moje reakce jako například:,, Určitě je koupil on! Řekni ano! Panebože! Mám husinu! JOOOOOO!“ a tak dále. A pokud by moje sedačka měla city, tak by určitě křičela bolestí, protože častokrát jsem se za opěradlo chytla opravdu silně.

Tak obří emoce však u mě umí zbudit málo filmů. Kamarádka se mě poté ptala, proč se mi to tak líbí a já měla jasnou odpověď. Ten příběh prostě miluju. Dodává naději v opravdu silnou lásku a ukazuje, že když se nevzdáte může se každý sen splnit. Pořád do kola vznikají nové a nové zvraty a nikdy nevíš, co čekat. Žádná žena navíc neodolá krásnému a úspěšnému muži, který má za sebou hroznou minulost, která z něho udělala zvíře, a to zvíře může láskou proměnit normální dívka. Je to vlastně taková pohádka pro dospělé ženy, která je donutí snít v několika směrech. Můžou snít o pravé lásce, o příběhu svého milého, či o tom, jak by si mohli vášnivě zaskotačit a dojít až na krajní meze. Pro některé z nás ne moc lákavá nabídka, ale tajně si spousta žen řekne, že tu pásku přes oči by si zavázat nechalo.

Rozhodně Vám doporučuji na film zajít a dát mu šanci. Je to dívčí povinnost! Protože to byla fakt totální bomba, nemělo to chybičku a jednička se dvojce nemůže ani trochu rovnat, protože Padesát odstínů temnoty byl opravdu nezapomenutelný zážitek. A jako bonus pan Grey je v tomhle díle rozhodně víc sexy a krásnější.


Vaše Jeina

P.S. Až uvidíte ten obrovský ples ve škraboškách, tak Vám garantuji, že ho budete chtít zažít na vlastní kůži. Minimálně já se do ulic ve škrabošce za temné noci někam vydám. Tags:

Share:

1 komentářů

  1. Já také na něj byla v kině a totálně jsem si ho zamilovala, byl boží a už se těším na třetí díl! :)

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.