Lush Bomb Twilight

Tuhle bombu jsem dostala k Valentýnu s lístečkem, na kterém bylo napsáno : Because You love Twilight.
Když Vás někdo zná, tak je pro něj jednoduší vymyslet překvapení, které Vás opravdu ohromí. Tahle bomba mě nejen ohromila jejím vzhledem, ale i silnou vábivou vůní.

Už od první chvíle jsem si jí chtěla hned dát do vany, ale přemluvila jsem se, abych ji nechala až na odpoledne s hezkým světlem, abych si bombu mohla nafotit (nebojte se, video bude taky, a to ještě tento týden).

No jo už jsem trochu jak manijak, ale byla by škoda si nezdokumentovat každou bombu, co tento rok zkusím, abych neztratila přehled. V just do it listu mám totiž dáno, že tento rok zkusím absolutně všechny bomby.

Bombu jsem si vychutnávala plnými doušky, jelikož jsem si i k ní pustila své oblíbené písně jako například Not Afraid Anymore, Pray, No Running from Me (dobře tak trochu celé album Fifty Shades Darker :D).
 Nechybělo ani šampaňské s jahodami. Jednoduše jsem se odměnila za úspěšný týden, děvčata zkuste to taky někdy.

Zpět však k bombě. Tahle bomba má i obrovský a skvělý bonus. Pomocí esenciálních olejů, které v sobě ukrývá, Vám pomůže s kvalitnějším spánkem a rychlejším usínáním. Pokožka je díky těmto olejům také navíc krásně jemná a ta nádherná vůně je snad nepopsatelná.

Nejsilněji však ucítíte levanduli, kterou snad musí milovat každý. Levandule Vám pomůže odhodit stress, a tak si dokonale odpočinete. Právě levandule pomáhá ke kvalitnímu spánku.

Krom levandule se v bombě ukrývá také Benzoe a Tonka, což Vám trochu může připomínat mléčný koktejl.

Díky těmto ingrediencím zažijí absolutní dokonalost i Vaše oči. Tuto bombu doporučuji sledovat, jelikož mění barvu v nádherných kombinacích.

Nejdřív uvidíte krásnou růžovou, která Vám může připomínat červánky, když zapadá slunce a postupně se přidává modrá, která je tmavší a tmavší, až vypadá jako nebe a tomuto nebi ani hvězdy nechybějí, jelikož jsou v bombě ukryté třpytky.

Bomba je zajímavá i svým růžovým designem. Má na sobě měsíc s hvězdami, takže si jí hned zamilujete.

Já se k ní určitě zase někdy vrátím. Protože to je čirá dokonalost, nemyslíte?


Vaše Jeina


Share:

1 komentářů

  1. wau, to je aká paráda :) vždy som chcela tieto bomby vyskúšať,tak sa po nejakej popozerám :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat

Používá technologii služby Blogger.